• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Ano. Důležitá je taky hygienická funkce přátelství.
    Možnost říci vážně a upřímně příteli: "Tohle jsi přehnal.", "Dej pozor, koketuješ s něčím nedobrým"....atd.
    A být slyšen a vnímán.

    Umíte tohle říci? Umíte tohle slyšet?
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    SHEEN: Já osobně poznám neomylně přítele, když jsem s ním a jsem zároveň naprosto sama sebou. Nemám potřebu se přetvařovat, něco skrývat či se dělat lepší.
    Je pravda, že přátelství je více druhů a nejsou všechna stejná. Kolik je různých lidí, tolik je různých druhů přátelství.
    TANAEL
    TANAEL --- ---
    ted jsem se ti dival na info a je to tam porad. Takhle ty udrzujes pratelstvi? ;-)
    TANAEL
    TANAEL --- ---
    SETEC: to jsi mi pripomnel: jsem se kdysi nekdy dival na info jednoho ID tady na nyxu a u tvyho jmena tam bylo napsany neco jako: "az mi vrati prachy, vymazu ho z pratel."
    ted jak te ctu o tom pratelstvi, tak jsi mi to pripomnel. Je to o tve kvalite jako pritele? je to o pratelstvi?
    SETEC
    SETEC --- ---
    Sheen srdcem a vysledky podle cinu.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    SETEC: Jak to rozlisis?
    SETEC
    SETEC --- ---
    SHEEN jo chapu, ale ja se tady nebavim o socialni masce "jsem pratelsky" ale o skutecnem pratelstvi.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    SETEC: Nevim, dosud se mi to nezdalo. Mozna k tomu dojdu az casem. ... Nicmene znam kupa lidi, kteri maji stovky pratel a stoji uplne za nic, jak oni, tak jejich pratelstvi. Jediny, co v tom je, ze umi vysedavat v hospode.
    SETEC
    SETEC --- ---
    SHEEN hmm ja se snazil nadhodit ze schopnost kvality pak ukazuje i na kvantitu ... myslim, ze v tom je urcity zakon.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    SETEC: Kvantita je obvykle k nicemu, rozhodujici byva kvalita.
    SETEC
    SETEC --- ---
    NATASHA: Vidim ze na tohle se asi koukam jinak


    NATASHA: NEvim ja se na to divam mozna spise z hlediska jineho z hlediska te kapacity. Myslim, ze kazdy ma tu kapacitu z nejakeho duvodu. Ale neni to proto ze by potreboval min neo vic pratel ale spis podle toho jak se chova.
    PETRA_SLUNICKO
    PETRA_SLUNICKO --- ---
    NATASHA: Hřebíček do hlavičky!
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    NATASHA: Nezbyva nez souhlasit.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Napadá mi, že to možná od Natash(a) mohlo pro nekoho vyznit jako obhajovani druheho cloveka, ale ze to stejne tak dobre muze byt jen zpristupneni jineho pohledu na danou vec nez jen nadavani.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Ještě mě napadlo k tomu "množství" přátel, že právě to není vůbec podstatné. Nelze kvalitu člověka hodnotit dle toho, jak je oblíbený, jak je společenský.
    Mnozí lidé nejsou ustrojeni ke společenskému kontaktu... Mít jednoho přítele a mít deset přátel může být stejnocenné, jde jen o to, jak máme nastavenou potřebu, ochotu a také kapacitu.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    HABIB: Když se přemýšlí málo, tak Habib.

    (Uznávám, že to není než povrchní večírkový vtip - ale líbí se mi.)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    GRETKA: Hmmmm, pak to bylo neúmyslné, neb ani já k tomu nemám (vědomý) motiv.
    HABIB
    HABIB --- ---
    GRETKA- kdyz se moc premysli, tak boli hlava ( krome jinejch negativnich dusledku..)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SETEC:
    Překvapuje mě, že sis to mohl vyložit jako omlouvání.
    Mělo to být uvážené zhodnocení vnějšího projevu.
    SETEC
    SETEC --- ---
    No to neni kousavy, ja jsem se na to tema vrhnul protoze si v tom chci neco vyresit :) Ja vim jak to myslis. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam