• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    rozbalit záhlaví
    SETEC
    SETEC --- ---
    NATASHA: Ja je taky dam doporadku. Ja vim, ze musim. Kez bych to uz mel za sebou, mel bych lepsi spani.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SETEC:
    Není důvod, abys cokoliv schytával. Svoje závazky vyrovnat musíš, ale o tom tu není třeba diskutovat.
    SETEC
    SETEC --- ---
    Ja uz jsem Tanaelovi odpovedel v poste. pokud nekdo chce vedeet vic tak taky u me v poste. Ja sem nechodim na psychoterapii, ale diskutovat :) A pouzivat osobni poznamky v diskusi, to je nefer.

    Chjo ted to schytam :)))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    JOGIN:
    Reality show bude jistě i dnes v hlavním vysílacím čase na všech možných kanálech.
    Z tohoto klubu si ovšem kanál dělat nenechám.
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Ne. Ne. Veřejně, veřejně :-) Nechci přijít o další díl...
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Ano, a já také doufám, že SETEC, pokud bude chtít TANAELOVI odpovídat, tak učiní v poště.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    TANAEL: V tom pripade nechapu, proc v tom porcelanu stale stojis a nasvicujes beh na miste.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    TANAEL:
    Ban se obvykle nedostává pro nic za nic, je to mezní řešení. Možná bys měl zjistit důvod od majitele klubu, tady prostě prohlašovat, že to bylo "pro nic za nic" je dost podivné.
    TANAEL
    TANAEL --- ---
    JOGIN: proc? btw: uz jsem se ptal a rika, ze nelze a ze Setec jeji pritel neni. Ale nechme to byt, zda se, ze to sice do komentare dala, ale nechce to nijak rozmazavat a ja zcela jiste taky ne. mozna ze je to nejake folklorni a zname specifikum mezi vami a ja jsem jenom dupnul do porcelanu.
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Je legrační číst tvé představy :-)
    TANAEL
    TANAEL --- ---
    ja ho neresim, cti prosim te trochu.

    Setec nakonec at si dela, co je mu libo, on me osobne vubec nezajima, v nicem me nezaujal, jenom zkratka tak vyslo to tema tady.


    mluvil jsem primarne o pratelstvi, jak bylo tema . pripadlo mi divne, ze clovek, ktery tu resi pratelstvi je tak slepy, ze dluzi pratelum penize az si to daji do komentare. ale pokud to ID neni jeho pritelem a jeste mozna lze, tak uz se veci maji jinak.
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    TANAEL: Tak proč ho řešíš? Jsi vhodný divák pro reality show :-)
    TANAEL
    TANAEL --- ---
    nemam na tu vec zadny nazor. Cekam na reakci Seteca. ja vim, ze dluhy jsou choulostive tema.
    Mozna jsem zasel prilis daleko, omlouvam se. Ale fakt by me zajimalo, jestli to ID lze. Zeptam se asi primo, to bude nejlepsi. Setec nakonec at si dela, co je mu libo, on me osobne vubec nezajima, v nicem me nezaujal, jenom zkratka tak vyslo to tema tady.

    Btw: zrovna jsem dostal ban v tom klubu kam jste me kdysi odporucili. A to jsem neprudil a mluil k tematu.
    tohleto je vazne divny misto, ten nyx.:-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    TANAEL: Jak snadno měníš názor.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    JOGIN: a když máš štěstí a někdo jim uvěří, je na světě rázem i skutečnost sama s reálnými důsledky..
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Jak jednoduché je vytvářet spekulace o skutečnosti ;-)
    TANAEL
    TANAEL --- ---
    GRETKA: mam tve poznamce rozumet tedy tak, ze tamto ID neni a nebylo pritelem Setece a lze? a ze Setec nijak nemuze ovlivnit to, co tam ma napsano? No ano.
    Ale to by znamenalo, ze to ID je opravduhodne zlomyslne a spatne. uf, mas pravdu, do "pratel" si me muze dat kazdy bez toho, abych to mohl ovlivnit. Chudak Setec:-/
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    GRETKA: Tohle jsem taky jednou zkusila..... bezva prohlédnutí.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Diskuse je právě tak konstruktivní, jak konstruktivní jsme my sami.
    TANAEL
    TANAEL --- ---
    SETEC: nemam potrebu hazet kamenem a cimkoli.
    Jak rikam, pripomnel jsi mi to sam tim, jak tu vedes diskusi o pratelstvi a pritom delas ty nejzakladnejsi chyby v budovani pratelstvi.
    Nehodil jsem kamenem, jenom jsem se slusne zeptal, jestli ty si tak nejak predstavujes udrzeni kamaradstvi a pratelstvi.
    To ID udelalo asi chybu, kdyz ten text napsalo tak, jak ho napsalo. Vyslovene te nuti ty penize nevratit, protoze potom budes z pratel vymazan.
    A kdo by chtel byt vymazan, ze?

    taky je zajimave zjistit, s kym vsim tady clovek muze byt "spiznen" aniz by nejspise hnul brvou ;-)
    prominte, jsem tu tak malo, a kdykoli sem prijdu, nachomytnu se k nejaky neprijenosti az to vypada, ze se tu snad nic jineho nedeje a ze ja jsem jenom kritik. omlouvam se.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Problém, tady nešlo o poznání vlastních přátelství, ale o to, jak poznáte, že něčí přátelství jsou taková či onaká.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam