• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMAZ4Kolky, ATV, QUAD a tak dále... quadařina těžká špína!!!
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    neco takoveho, ale asi to sem nikdo nedovazi
    RAMMY Flail mower 120 ATV - Rammy
    https://rammy.fi/en/rammy-flailmower-120-atv-2/
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    nevíte, jestli někdo vyrábí čtyřkolky, které můžou před sebou tlačit bubnovou sekačku na vysokou trávu, nebo mají i nějaký systém pohonu přípojných zařízení?
    příjde mi zbytečný kupovat na sekání velkého pozemku traktůrek a radši bych něco univerzálnějšího.
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    mám na prodej cestovní přívěs za čtyřkolku kdyby se někomu něco takového líbilo, info pošta ;)
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Přívěs za čtyřkolku/motorku/auto / Karlovy Vary / 35000 CZK ]
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    A jedna sprcha :-)

    čtyřkolka - bahno
    http://www.youtube.com/watch?v=KA6H2K5SJWA
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    WOSKI
    WOSKI --- ---
    SALAM23: preco chces rozsirovat predok? ja som s tym experimentoval este na starej cine, ale stroj bol potom dost nestabilny, ked som prudko zatocil tak ma slo prehodit cez predok. Teraz mam kfx 400 a som celkom spokojny s tym ako je postavena od vyroby, ale ked uz, rozisiril by som zadok.
    SKOOBY23
    SKOOBY23 --- ---
    SKOOBY23
    SKOOBY23 --- ---
    SKOOBY23
    SKOOBY23 --- ---
    SKOOBY23
    SKOOBY23 --- ---
    WOSKI: Děkuju za pochvalu. Držím palce s renegadem, je to super mašinka :) Jezdil jsem na Gladovi x6, a občas na Goesu. A je pravda že ty číny se vedle toho nemůžou ani zaparkovat. Natož pak porovnávat s Centhorem.
    WOSKI
    WOSKI --- ---
    SKOOBY23: vyzera nadherne, dost podobny renegade-u, ktory je raz mojim cielom ;) tak prajem vela stastnych KM a kolesami dole ;-) btw. presedlanie z ciny je krasny pocet ze?
    SKOOBY23
    SKOOBY23 --- ---
    Ahoj lidičky......tak jsem tu mezi Vámi taktéž.... :) Po těch šílených "Číňanech" jsem po dlouhé rozvaze skončil u tohoto... Dinli Centhor2 800 evolution (Taiwan) Neúnavnej pracant a 100km/h před úpravou bohatě postačí!! Taková X6 si vedle toho nemůže ani stoupnout...jsem nadmíru spokojen.
    ALLEKTO
    ALLEKTO --- ---
    CUTTER
    CUTTER --- ---
    Bazar Access Max 5 400 Čtyřkolky | Bazar čtyřkolek na Quadmania.cz
    http://www.quadmania.cz/bazar-ctyrkolky/ctyrkolky/access/access-max-5-400/access-max-5-400-4498.html
    Zapomněl jsem tam dát odkaz, já hlava děravá.
    CUTTER
    CUTTER --- ---
    NIS: No a co bys řekl na Acces Max. Teď jsem na to četl recenzi. Je to Taiwan a za slušnou cenu. Na řádění by mohla být dobrá. Ale nechce se mi o tom dál študovat, protože já momentálně nemám na kolku penízky, takže to bude muset u mě pár let počkat. Musím si půjčovat od kamarádů.
    NIS
    NIS --- ---
    ok dik, vypada to ze budu muset jeste o par let vic setrit
    WOSKI
    WOSKI --- ---
    NIS:
    no do 50 tis asi nic rozumne nekupis, jedine cinu a to sa treba vela starat aby to rozumne jazdile, do 100 tis je tiez problem kupit nejakeho pracanta, a ked pises ze chcete jazdit vo dvojici, tak na sportke to nieje moc pohodlne, do tych sto tisic mozno jazdeny taiwanec, ale zas vies ako to je z jazdenymi :)... skus mrknut toto forum, tam sa taketo veci uz viackrat riesili a budu ti tam vediet poradit viac, ja niesom v tomto az taky skuseny: www.quad-forum.sk
    NIS
    NIS --- ---
    WOSKI: hmmm jelikoz zrovna nemam 140k po kapsach, co z Taiwanu by jsi mi doporucil? ja nejsem moc narocnej. staci mi projet quad jednou za 14 dni s tim, ze ho budu muset horko tezko dostat na chatu.. nejvic bych ocenil, kdyby se to chovalo jako sekacka na travu - jenom jedna klavesa a to je PLYN. ale zase s nim nebudu jezdit moc casto (nejsem zadny downhill capek co to krosi kazdy druhy den). rad bych se vesel do sta tisic.. mozna i do padesati, ale jsem ochotny urojit slzu a dat do toho vic penez.
    NIS
    NIS --- ---
    čínu mrdat za to že zaměstnávaj v nelidských podmínkách děcka
    ameriku mrdat za to že Yes we can
    Taiwan zní dobře, neutrální země ;)
    mrknu na gladiatora a riadne ho prostuduju a myslim, ze se mi bude libit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam