• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASCOtaxikarstvi & taxisluzby - jezdite taxikem? - kontakty - za kolik, s kym, od kud kam, rady * tipy * varovani . . .


    jezdíte taxi ? - kontakty, informace - za kolik, s kým, odkud kam . . .


    Kdo, kde a za kolik: :-) PS: asi ideální v případě kontaktu přihlásit se pod heslem "Nyx" :-)
    Praha:

    MATES_ : tel: +420 603 284 596 Obvykle: Po-Ct+Ne 17/19 - 00/01, PA 19 - 05/07, SO 15/16-05/06 Cena: 30/19/6 - Seat Leon, červený 08

    NYEMI : zrusila auto tak nekdy priste.. :-)

    NOSPAM : tel: +420 731 669 212 Kladno a prilehle okoli mozno pres den (na letisti behem 15. minut) jinak Praha 20:00-6:00 Cena: 19/40/6 - Zluty Superb2

    VASCO : tel: nejezdi nejcasteji Zizkov a Modrany, Obvykle: Po-Ct+Ne 18 - 00, Pa+So 18 - 06 Cena: 30/15/0 Nezvedá-li nemůže mluvit. Nedostupný = nejezdi - červený MB Vito (6 pasazeru + ridic, konferencni stolek), cargo taxi po predchozi domluve mozna
    rozbalit záhlaví
    ONDREJCAKL
    ONDREJCAKL --- ---
    NáKLADNí AUTO S ŘIDIčEM NA SOBOTU NEBO NEDěLI 14./15.08.21

    Sháním kamarádského řidiče oplývajícího skříňovým náklaďákem na jednodenní stěhovací akci během tohoto víkendu, mezi Prahou a Litoměřicemi (Proboštovem). Odměna dohodou, náklady samozřejmě hradím, hledám ale nekomerční nabídku. Zábava a pohoštění jisté.
    Potřebuji skutečně skříňový vůz, do něhož se vejde sestavená šatní skřín délky 2m, výšky 2m a šířky minimálně 0,5m a další tři čtyři kusy nábytku. Ne dodávku. Pojede se z Prahy do Proboštova u Litoměřic. Je to skoro celodenní stěhování. Z Prahy odvážíme pár jednotlivých kusů nábytku, minimálně ze dvou různých míst, a je možné, že ještě cestou vyzvedneme další dva kusy v bazaru v obci Zimoř. Pojedou s námi pomocníci - kolik se vejde, ale miniálně tedy dva + řidič. Pište prosím buď na cakl.ondrej at gmail dot com nebo an 7 2 8 0 6 9 5 6 1.
    NELDE
    NELDE --- ---
    VRZZ: Zkus tady na nyxu Stoned moving agency. Bude to ale včetně řidiče, ale méně než jakákoli půjčovna.
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    Nevite o nekom kdo pujci dodavku na zitra - sobota, prevoz obrazu do 200cm z centra prahy do rican a zpet
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    GEKONZPRAHY: tohle imho s Uberem vůbec nesouvisí ... to sis stáhnul něco jiného nebo leaklo tvoje tel. číslo
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Ahoj, da se s tim neco delat? asi po roce jsem pouzil Uber, stahl si appku, prisla overovaci sms a od ty doby obcas chodej tyhle sms. Moc se mi na to cislo psat nechce...

    NYEMI
    NYEMI --- ---
    EFEDRIN: Tak staci se podivat, ze posledni prispevek je z kvetna minuleho roku a dostanes odpoved na svoji otazku.
    EFEDRIN
    EFEDRIN --- ---
    No jdu si to tady procist sem zvedavej jestli tu resite ty same sr.... jako na Fb :) Kazdopadne For the Uber :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    jezdite tu nekdo za ubera nebo taxify aktualne?
    MATES_
    MATES_ --- ---
    ACCROCHE: Neplatíš nic .. podáš přiznání, kde uvedeš výdělek a oni Ti vypočítaj co máš přispět. Mám ten pocit.
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    Prosimvás jak je to se soczdrav pojištěním, pokud jsem zaměstnanej na HPP, ale nepozastavil jsem živnost a chci jezdit, ale budu to mít jako vedlejší zdroj příjmu? Dík
    DRACONICUS
    DRACONICUS --- ---
    MATES_: Smluvka u Spiritky.
    MATES_
    MATES_ --- ---
    DRACONICUS: Jakou smlouvu?
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    DRACONICUS: Takže se nic nezměnilo a poměr taxikářů s IQ 35 je stále stejnej
    DRACONICUS
    DRACONICUS --- ---
    ACCROCHE: Co jsem koukal, tak když už jsem měl po 40-ti minutách vše odpovězené, tak jeden spoluúčastník odpovídal teprave patnáctou z místopisu a neměl ještě ani jednu z právních. Takových tam bylo povícero. Někteří se tvářili, že viděli atlas poprvé...
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    DRACONICUS: Tsikrávo. 4 z 20 :D chápu to u zkoušky z mikroekonomie, ale místopis?
    DRACONICUS
    DRACONICUS --- ---
    NYEMI: Mapa stále je. Z dvaceti uchazečů nás splnilo čtyři, zbytek vylít. Dost na místopis...
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    já jdu podnikat nelegálně :) mam svojí práci se služebákem a tak si budu jezdit párkrát do týdne zajezdit UberPop abych nevyšel ze cviku. Pro zábavu. A nějakou kačku extra. Přecejen mi ty lidi začali chybět.
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    DRACONICUS: Sentiment nikoho nezajima, nas zajima, jesti jeste porad davaji k testu mapu prahy.
    DRACONICUS
    DRACONICUS --- ---
    Mám splněno, teď jen podepsat smlouvu a můžu začít jezdit. Děkuji za rady a odkazy. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam