• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASCOtaxikarstvi & taxisluzby - jezdite taxikem? - kontakty - za kolik, s kym, od kud kam, rady * tipy * varovani . . .


    jezdíte taxi ? - kontakty, informace - za kolik, s kým, odkud kam . . .


    Kdo, kde a za kolik: :-) PS: asi ideální v případě kontaktu přihlásit se pod heslem "Nyx" :-)
    Praha:

    MATES_ : tel: +420 603 284 596 Obvykle: Po-Ct+Ne 17/19 - 00/01, PA 19 - 05/07, SO 15/16-05/06 Cena: 30/19/6 - Seat Leon, červený 08

    NYEMI : zrusila auto tak nekdy priste.. :-)

    NOSPAM : tel: +420 731 669 212 Kladno a prilehle okoli mozno pres den (na letisti behem 15. minut) jinak Praha 20:00-6:00 Cena: 19/40/6 - Zluty Superb2

    VASCO : tel: nejezdi nejcasteji Zizkov a Modrany, Obvykle: Po-Ct+Ne 18 - 00, Pa+So 18 - 06 Cena: 30/15/0 Nezvedá-li nemůže mluvit. Nedostupný = nejezdi - červený MB Vito (6 pasazeru + ridic, konferencni stolek), cargo taxi po predchozi domluve mozna
    rozbalit záhlaví
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    GEKONZPRAHY: tohle imho s Uberem vůbec nesouvisí ... to sis stáhnul něco jiného nebo leaklo tvoje tel. číslo
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Ahoj, da se s tim neco delat? asi po roce jsem pouzil Uber, stahl si appku, prisla overovaci sms a od ty doby obcas chodej tyhle sms. Moc se mi na to cislo psat nechce...

    NYEMI
    NYEMI --- ---
    EFEDRIN: Tak staci se podivat, ze posledni prispevek je z kvetna minuleho roku a dostanes odpoved na svoji otazku.
    EFEDRIN
    EFEDRIN --- ---
    No jdu si to tady procist sem zvedavej jestli tu resite ty same sr.... jako na Fb :) Kazdopadne For the Uber :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    jezdite tu nekdo za ubera nebo taxify aktualne?
    MATES_
    MATES_ --- ---
    ACCROCHE: Neplatíš nic .. podáš přiznání, kde uvedeš výdělek a oni Ti vypočítaj co máš přispět. Mám ten pocit.
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    Prosimvás jak je to se soczdrav pojištěním, pokud jsem zaměstnanej na HPP, ale nepozastavil jsem živnost a chci jezdit, ale budu to mít jako vedlejší zdroj příjmu? Dík
    DRACONICUS
    DRACONICUS --- ---
    MATES_: Smluvka u Spiritky.
    MATES_
    MATES_ --- ---
    DRACONICUS: Jakou smlouvu?
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    DRACONICUS: Takže se nic nezměnilo a poměr taxikářů s IQ 35 je stále stejnej
    DRACONICUS
    DRACONICUS --- ---
    ACCROCHE: Co jsem koukal, tak když už jsem měl po 40-ti minutách vše odpovězené, tak jeden spoluúčastník odpovídal teprave patnáctou z místopisu a neměl ještě ani jednu z právních. Takových tam bylo povícero. Někteří se tvářili, že viděli atlas poprvé...
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    DRACONICUS: Tsikrávo. 4 z 20 :D chápu to u zkoušky z mikroekonomie, ale místopis?
    DRACONICUS
    DRACONICUS --- ---
    NYEMI: Mapa stále je. Z dvaceti uchazečů nás splnilo čtyři, zbytek vylít. Dost na místopis...
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    já jdu podnikat nelegálně :) mam svojí práci se služebákem a tak si budu jezdit párkrát do týdne zajezdit UberPop abych nevyšel ze cviku. Pro zábavu. A nějakou kačku extra. Přecejen mi ty lidi začali chybět.
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    DRACONICUS: Sentiment nikoho nezajima, nas zajima, jesti jeste porad davaji k testu mapu prahy.
    DRACONICUS
    DRACONICUS --- ---
    Mám splněno, teď jen podepsat smlouvu a můžu začít jezdit. Děkuji za rady a odkazy. :)
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    NYEMI: Mám to uplně stejný. Po HPP v TT to ze začátku ještě šlo, ale měl jsem vůči Brnu hroznou zášť. Tenkrát se na tom dalo ale pouze vydělat. Uber je super, ale ctím ty dročkařský zásady, takže jedině Black, stejný podmínky, profi řidič, zkoušky, daně atd. Jestli se vzchopim a bude se mi chtít někdy jezdit tak jedině tady a ofiko
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    ACCROCHE: /signed
    TT slo do haje kratce po tom, co jsem odesla - otocili k beznymu konceptu pronajmu aut tusim a neslysela jsem na to chvalu. U Uberu si nedelam iluze, ze je ty prace dost. Zase chci zacit jezdit, ale jako kdysi - na vlastni zivnost, jen jednou za cas si vyjet, projet se Prahou, odvyzt par veselejch lidi... Takovej konicek, ne uplne vydelavani penez, no.
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    Já jsem to po svojí několikaletý štaci Tick Tack - UberBlack - TickTack pověsil na hřebík. Slovy zkušenějších: Už to neni co bejvalo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam