• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VIPERA_AMMOAndy Geoffrey Kaufman
    Andrew Geoffrey Kaufman
    Tony Clifton * Latka Gravas * Nadpohlavní mistr světa ve wrestlingu
    Tento klub je určen všem, kteří ví, kdo byl Andy Kaufman a těm, kteří to neví a chtěli by to zjistit
    (17.1.1949 - 16.5.1984)
    Pravidla klubu:
  • Žádná sprostá slova!
  • Nesouvisející chat, příspěvky nebo pics budou mazány!
  • Kým byl pro Vás především Andy Kaufman?

    1 hlasy od 1 respondenta
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 100.0% / 1 hlas
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 0.0% / 0 hlasů

    rozbalit záhlaví
    VIPERA_AMMO
    VIPERA_AMMO --- ---
    Nemáte někdo na DVD záznam představení s Carnegie Hall? Na youtube je bohužel akorat dost podstatně sestříhaná verze...
    VIPERA_AMMO
    VIPERA_AMMO --- ---
    JAMES_KOX: to je pravda, ale precijen jsou ty serialy mnohem vic v podvedomi nez Taxi. Asi je to tim, ze do ceskeho povedomi se vic dostalo Step by Step.
    JAMES_KOX
    JAMES_KOX --- ---
    VIPERA_AMMO: skoda... i kdyz si myslim, ze serialy jako Halo Halo, Futurama nebo Big Bang Theory taky nejsou uplne pro kazdyho...
    VIPERA_AMMO
    VIPERA_AMMO --- ---
    JAMES_KOX: Hehe, to s tou novou je dobrej vtip :)),ale treba by se to chytlo a lidi by to bavilo, ikdyz si myslim, ze by bylo taxi pro stredni proud nezabavny...

    zkus se kouknout na youtube. jen je blby, ze jsou dily rozkouskovany po deseti minutach
    JAMES_KOX
    JAMES_KOX --- ---
    Mohli by sme zkusit Zavolat Novu a zkusit, jestli by Taxi znovu nezaradili. Muže na Měsíci mám samozřejmě na DVD, ale Taxi... no to by bylo super.

    Kdyby ste někdo našli linky, tak to bych si nechal teprv líbit 8-)
    VIPERA_AMMO
    VIPERA_AMMO --- ---
    PLASTIC: tak dost se toho da najit na youtube. kdyz si predstavis, jak Taxi nemel rad a je tam tak uzasnej...
    PLASTIC
    PLASTIC --- ---
    VIPERA_AMMO: nova začala vysilat v 94 .. počítám že v 94-5 jelo v tv taxi ...tehdy me bylo 13 takyže tky žadné velké moudro z toho nemam :-)
    VIPERA_AMMO
    VIPERA_AMMO --- ---
    http://www.youtube.com/watch?v=gkcekFEB4SI
    Andy kaufman in Carnegie hall 1/10. 9/10 nejlepsi vystup spolecne s tonym Cliftonem
    VIPERA_AMMO
    VIPERA_AMMO --- ---
    PLASTIC: mne v roce 93 bylo 6, takze jsem nemela moc velky sance, natoz zajem taxi videt :), k andymu jsem se dostala az pres muze na mesici. myslim, ze to je nejverohodnejsi zivotopisny snimek, ktery znam.
    CD0M3
    CD0M3 --- ---
    Andy's Funhouse
    http://www.youtube.com/watch?v=5MtbG-0yTzU (cast 1, zbyle snadno dohledate...)

    ... "andy kaufman isn't dead, he just smells funny "
    PLASTIC
    PLASTIC --- ---
    VIPERA_AMMO: jj to bude ono .. urcite jsem to videl v cestine... no a jim carrey-, první pořádná role... ja ji teda videl az ted .. pro mne carreyho prvni solidni role byla v gondryho vecnem svitu...
    VIPERA_AMMO
    VIPERA_AMMO --- ---
    ve formanove snimku mel puvodne hrat andyho edward norton, ale studio nastesti rozhodlo jinak. taxi vysilala nova nekdy v roce 93? kdyz zacinala...
    PLASTIC
    PLASTIC --- ---
    zrovna včíra jsem viděl Formanovo ztvárnění andyho na promítačce v jednom klubíku... akorát mě docvalko ze taxi znám ze své "puberty?" a chtěl bych to vidět znovu ... tehdy jsem samozřejmě neměl ahnung o tom kdo je Andy
    VIPERA_AMMO
    VIPERA_AMMO --- ---
    Budte vítáni...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam