• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VIPERA_AMMOAndy Geoffrey Kaufman
    Andrew Geoffrey Kaufman
    Tony Clifton * Latka Gravas * Nadpohlavní mistr světa ve wrestlingu
    Tento klub je určen všem, kteří ví, kdo byl Andy Kaufman a těm, kteří to neví a chtěli by to zjistit
    (17.1.1949 - 16.5.1984)
    Pravidla klubu:
  • Žádná sprostá slova!
  • Nesouvisející chat, příspěvky nebo pics budou mazány!
  • Kým byl pro Vás především Andy Kaufman?

    1 hlasy od 1 respondenta
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 100.0% / 1 hlas
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 0.0% / 0 hlasů

    rozbalit záhlaví
    PLASTIC
    PLASTIC --- ---
    VIPERA_AMMO: nova začala vysilat v 94 .. počítám že v 94-5 jelo v tv taxi ...tehdy me bylo 13 takyže tky žadné velké moudro z toho nemam :-)
    VIPERA_AMMO
    VIPERA_AMMO --- ---
    PLASTIC: mne v roce 93 bylo 6, takze jsem nemela moc velky sance, natoz zajem taxi videt :), k andymu jsem se dostala az pres muze na mesici. myslim, ze to je nejverohodnejsi zivotopisny snimek, ktery znam.
    CD0M3
    CD0M3 --- ---
    Andy's Funhouse
    http://www.youtube.com/watch?v=5MtbG-0yTzU (cast 1, zbyle snadno dohledate...)

    ... "andy kaufman isn't dead, he just smells funny "
    PLASTIC
    PLASTIC --- ---
    VIPERA_AMMO: jj to bude ono .. urcite jsem to videl v cestine... no a jim carrey-, první pořádná role... ja ji teda videl az ted .. pro mne carreyho prvni solidni role byla v gondryho vecnem svitu...
    VIPERA_AMMO
    VIPERA_AMMO --- ---
    ve formanove snimku mel puvodne hrat andyho edward norton, ale studio nastesti rozhodlo jinak. taxi vysilala nova nekdy v roce 93? kdyz zacinala...
    PLASTIC
    PLASTIC --- ---
    zrovna včíra jsem viděl Formanovo ztvárnění andyho na promítačce v jednom klubíku... akorát mě docvalko ze taxi znám ze své "puberty?" a chtěl bych to vidět znovu ... tehdy jsem samozřejmě neměl ahnung o tom kdo je Andy
    VIPERA_AMMO
    VIPERA_AMMO --- ---
    Budte vítáni...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam