• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAMES_KOXLOBO
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    SKUNK23: Dik :) To vypada dobre, ale hadam ze sehnat se to bude dat asi jen v zahranici. Ikdyz mozna by se dal zkusit ten komix shop v paladiu, pripadne krakatit. Jestli sezenu, dam vedet.
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    link : http://marvel.wikia.com/Lobo_the_Duck_(Earth-9602)

    kde to sehnat bohužel netušim :-(
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    SKUNK23: Neznam :) Ty jo, kde se to da sehnat? :)
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    A tohle někdo znáte?

    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    ...A za pár let bude k dostaní plyšová postavička LOBA pro Vaše dětičky do postýlky aby se nebali zlých mimozemšťanů...
    MICROSHIT
    MICROSHIT --- ---
    z čsfd
    Dwayne „Lobo“ Johnson? 18.7.2012
    Antihrdina Lobo nepatří do první komiksové ligy. Nebaví ho zachraňovat svět a předvádět se v pestrobarevných kostýmech. K jeho zjevu patří metalové pomalování, řetězy, lebky, démonické oči a tlusté cigáro zaražené v koutku úst. Nejradši snídá šestipívo (to si otevřete celý karton plechovek a najednou si je vylijete do chřtánu) a velmi často se vyskytuje pokrytý krví a dalšími tekutinami obsaženými v lidských či mimozemských tělech. A v žádném případě nezabíjí pouze ty špatné. Konec konců, vesmírným tulákem se stal poté, co vyhubil celou svoji rodnou planetu. Kromě toho uřízl palici Santovi, zabil Tima Buřtoně a v jednom příběhu se jako nájemný lovec lebek rozhodl oddělat samotného Boha. Sympaťák k pohledání. Producent Joel Silver (Matrix) se ve spolupráci se studiem Warner Bros. už dlouho snaží přivést Loba na plátna kin. Samozřejmě, bez „umravnění“ to nepůjde a podle asi rok starých zpráv má být filmový Lobo dokonce mládeži přístupný a kamarádit se s pozemskou holčičkou, která potřebuje ochranu před zlými pány z vesmíru. Režírovat bude Brad Peyton, tvůrce pestrobarevného nesmyslu Cesta na tajuplný ostrov 2. To zní tak špatně, že už ani nepotěší možné angažování Dwaynea Johnsona do hlavní role. The Rock na Twitteru potvrdil dřívější dohady: „Klepy o tom, že bych mohl hrát Loba, jsou pravdivé. Joel Silver a Brad Peyton na tom právě dělají. Mohla by to být zábava.“ Určitě?
    JAMES_KOX
    JAMES_KOX --- ---
    SHAMAN23: PG-13?!?! Já se teda vůbec netěším... :/
    KUCNY
    KUCNY --- ---
    bude to riadna hovadina imho. hlavne ked ako som niekde cital to ma byt pristupne pre detskeho divaka. snad sa potom tvorcom zabori do hak do vajec
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    SHAMAN23: Tohohle se desim uz od prvni chvile co jsem o tom slysel. Jestli to doopravdy natocej, tak jak zle jazyky tvrdi, tak doufam ze si je Lobo najde a pak je ani Chuck Norris nezachrani.
    SHAMAN23
    SHAMAN23 --- ---
    Guy Ritchie to Direct Lobo
    http://screencrave.com/2009-09-02/guy-ritchie-to-direct-lobo/

    horší než ta studentská sračka to asi nebude, ale jenom věta "Lobo teams with a small town teenaged girl to stop the creatures" mě dost děsí....

    snad to natáčení dopadne jak v Lobo goes to hollywood
    FANAE
    FANAE --- ---
    [ AMARYLLIS @ Crossover - who wins? ] - sup hezky podporovat Loba! :)
    FRANTANEN
    FRANTANEN --- ---
    jako by mne sledoval .....vidim ho vsude,.........

    MARZER
    MARZER --- ---
    SHAMAN23: Tohle je dobrej obrazek a ješte ten s tema na sračku rozstřílenýma senorama;)
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    Hmmm... 9.10.2009 neni uplne cerstve, ale stejne to zkusim.

    Nemate nekdo wallpaper, scan, cokoliv v nejakem solidnim rozliseni? Google nemile prekvapil, kdyz jsem se pokousel najit Lobo wallpapery... Nasel jsem akorat jeden s rozlisenim na prd: http://www.cgwallpapers.com/getwallpaper.php?id=515&res=1600
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    CARTMANETWORK23: vetrelcema? ja si pamatuju jeden kde bojovali proti pavoukum a moucham, ale vetrelce ne...
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    Trosku mimo sry,ale nevzpomene si nekdo na komiks kterej vychazel v abicku,s vetrelcema,nikde ho nemuzu najit,nevi nekdo neco?sry za OT:))
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    QWWERTY: mrda!
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    QWWERTY: ještě dodatek - kdyby vás to tam nechtělo pustit kvůli autorskejm právum tak přes tuhle cgi-proxy funguje (cgi-proxy ja spousta, ale málokterá podporuje YT video)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    a když už sme u toho filmování
    Lobo's Paramilitary Christmas Special (možná už tu je, filtr neprozradil)
    jinak díl: Lobo dobývá Hollywood asi netřeba připomínat
    GVALCHCA
    GVALCHCA --- ---
    prostě: panikááááá!!!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam