• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales



    Co je totální úlet?Samozřejmě jídlo...



    Klik na Babicu: [ Spolek pratel Mistra Babici aneb všichni si to doma uděláme, protože je to jednoduchý, rychlý a dobrý! ]

    jeden polerich vladne vsem, jeden jim vsem kaze. Do kuchyne uvrhne a k plotne privaze.
    rozbalit záhlaví
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    LOOKBETTERNAKED: Na FB rauchu int. to už je, spíš teda čekám kdy mi to smažou :/

    CAPTAIN_TACUD: Já to naštěstí nepil

    BRUKEV: = VANEK

    PASTEL: Nabodnutá krabice od větnamců to nebyla, ten džus byl kupovanej normálně po kartónu v makru.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    PASTEL: no já jsem dost přesvědčen o tom že původ té srajdy lze analýzou vzorku provedenou nějakou tou státní potravinovou inspekcí zjistit celkem spolehlivě
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    No, nejsem žádnej fanoušek krabicovejch džusů a už vůbec ne firmy RAUCH, ale myslim, že jste s tim všichni trochu moc rychle hotoví, jestli to byla nějaká nabodnutá krabice, kterou měl Vietnamec půl roku za výkladem, tak to Rauch těžko ovlivní, myslim tetrapack neni o nic horší než jakákoliv flaška do který neni vidět.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    Jestli se ženě co pila ten džusík udělalo nevolno, a jednalo se o nějaké pocitově vážnější komplikace, nebylo by od věci nechat posoudit obvodního lékaře, zda je namístě vypsat neschopenku.

    Už jen to že policie a hygiena zahájí řízení na podezření z ohrožování zdraví závadnými potravinami není jako reklama nic moc, aspoň podle mne.
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRUKEV: Hádám, že kartón byl po vylití džusu nezvykle těžký, respektive místo šplouchání pleskal.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    87HIGHFLYER: Ono to je těžko - ta jakostka a technologické postupy by tyto problémy měly vyloučit, nicméně vždy se něco může posrat, tomu se nedá stoprocentně vyhnout.

    Ovšem pak je ta druhá fáze - když se něco takhle posere a hrozí, že to bude pro firmu blbá reklama, měla by firma rychle a pružně reagovat a ne stylem "tož víte jak, tož sa cosik v tej našej bezproblémovej fázo posralo, tož ale tadyk máte za to jeden džusoš na usmířenou".
    LOOKBETTERNAKED
    LOOKBETTERNAKED --- ---
    87HIGHFLYER: to je taky fér .-)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    LOOKBETTERNAKED: já bych chtěl, aby to vypil člověk zodpovědnej za to, že se to stalo...pokud možno ředitel oddělení kvality nebo tak něco;) A chtěl bych vidět jak to pije.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    FLLIP: A btw jak se to zjistilo?
    LOOKBETTERNAKED
    LOOKBETTERNAKED --- ---
    BRUKEV: já bych chtěl třeba ekvivalentní částku "poskytnutého" mediálního prostoru, kterej timhle Rauch může "získat", to mi přijde fér.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    DOCKINEZ: a proč se nerozčílit? Všude v reklamách do nás Rauch a jiné potravinářské firmy perou videa šťastných zdravých lidí.
    Stát se to mě, tak rozhodně budu chtivá ku*va. Jako že mi za tenhle ekl pošlou jeden džus? JEDEN???
    Rauch by měl ID FLLIP poslat dárkový koš minimálně za pět tisíc a modlit se, že ho tím umlčí.

    Za JEDEN džus už bych volal do Blesku a shrábnul 10 000 korun za perfetní tip na záživnou reportáž.
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    FLLIP: jak to chutnalo? a kdyz se to zjistilo, jak rychle to slo ven? :)))
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Vy taky nadelate kvuli trose plisne. Tohle jsem uz taky nasel. A od ty doby co? Od ty doby nekupuju veci v tetrapaku :)
    LOOKBETTERNAKED
    LOOKBETTERNAKED --- ---
    FLLIP: já bych začal tim, že bych to dal na fcb stránky rauchu - klidně mezinárodní - s tim, že co mi na to jako řeknou. a pak bych pokračoval viz. Brukev níže. tohle je fakt humid, ztrestat je co nejvíc.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    FLLIP: tohle melo prijit s varovanim
    asi budu zvracet
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    FLLIP: nahod to na Novu/Blesk/Primu/Vaňka
    JELLYBEAN
    JELLYBEAN --- ---
    FLLIP: teda chudak tvoje zena.....myslim si o sobe, ze snesu dost, ale tohle je fakt humáč.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    FILUS: bohužel se z toho Rauch vykrucuje, napsali nám dlouhej email o tom jak dbají na kontrolu kvality atd. a že nám pošlou novej juice.

    GEISHA: necelej den

    VANEK: díky to bude ono a je to fakt dost nechutný.

    CLUBEER: já to nepil, žena to objevila právě potom co ten juice dopila, brr..
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    FLLIP: vim ze jahoda to nebude. spis krysi mozek bych tipnul. predtim ste ho aspon vypili doufam :D
    ANEJET
    ANEJET --- ---
    FLLIP: už nikdy si nekoupím džus...
    VANEK
    VANEK --- ---
    GEISHA: To se právě stává, když se těsnost naruší třeba už při výrobě a pak džus pár týdnů čeká na zákazníka.
    FLLIP: Před pár lety kolem toho bylo v Americe haló:
    Kraft Foods vs. the slime mold moms / We Are Social
    http://wearesocial.net/blog/2010/06/kraft-foods-slime-mold-moms/
    Myslel jsem, že se to překládá http://cs.wikipedia.org/wiki/Hlenky , ale na Wikipedii to vypadá poněkud jinak.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    FLLIP: Shoggoth!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam