• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    FLLIP: Eh, novej džus. No to bych si fakt dala...

    Vaňkovi a Nově poslat rozhodně. To by lidi fakt měli vidět.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    CLUBEER: může být, ale vzhledem k tomu, že mně nakupuje pračka, necítím se do debaty na toto téma nijak povolán
    TESSS
    TESSS --- ---
    BRUKEV: ups...diky, nejak jsem automaticky brala, ze myslis ochranku :-)
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    KEMAL: podle me zrovna kaufland je ze supermarketu nejlepsi
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    BRUKEV: to který si tam kupuješ neasi ;)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    TESSS: VOD je vedoucí obchodního domu = ředitel:)


    DOCKINEZ: ? Já v Kaufu nakupuju běžně, jaké svinstvo podporuju?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Kdyz je nekdo blb, nakupuje v Kauflandu a tohle svinstvo podporuje, tak se nemuze divit...
    TESSS
    TESSS --- ---
    BRUKEV: a reditel by je mel nasledovat
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    JUNIOR: no tak to kolínský VOD bude mít asi pěkný pojeb (pokud ne rovnou vyhazov), každopádně ochranka tam na 99% končí
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    FLLIP: No a to bych si přesně myslela, tetrapack jako balení je jedena z nejhygieničtějších technologií.
    VANEK
    VANEK --- ---
    Ostatně, kombuchu lidi pijou dobrovolně.
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    JUNIOR:
    TESSS:

    to vite konkurence je tvrdá...
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Kdby někoho zajímalo vyjádření Rauchu:

    Hello Filip,
    it would not be professional to make a telediagnosis without analysing “the thing”. The substance we can see in the pictures is a piece of mold (mold mycelium). For the growth of mold oxygen is necessary. To displace the air/oxygen in the headspace of the package we add nitrogen before closing. For that reason there must have been a leakage so that air could get into the package. We assume that the package got negatively affected during supply chain (transportation, storage, handling) causing a damage and an ingress of oxygen (e.g. at the perforation underneath the cap) and spoiling the beverage.
    Due to the technical condition of our filling machine it is not possible that particles of the observed size are filled into a package. Filling takes place in a closed area and in all production steps we use sieves with mesh sizes much smaller than the particle which is complained.
    LOOKBETTERNAKED
    LOOKBETTERNAKED --- ---
    TESSS: to na nově věnujou klidně i ukradený peněžence paní Novákový
    TESSS
    TESSS --- ---
    JUNIOR: me fascinovalo, ze to mu venovali 10 minut zacatku zprav....
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    Je to teda TV nova, ale i tak to stojí za to. Mi přijde, že poslední dobou v CZ si spousta lidí na špatnejch potravinách založila svoje projekty a reklamu :)

    POTRAVINOVÝ INSPEKTOR: Ochranka v kolínském Kauflandu vyháněla zákazníky - tn.cz
    http://tn.nova.cz/zpravy/potravinovy-inspektor/drama-potravinoveho-inspektora-ochranka-v-kolinskem-kauflandu-vyhanela-zakazniky.html?utm_source=facebook&utm_medium=trafficcampaign&utm_content=fb01&utm_campaign=fbcampaign
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    LOOKBETTERNAKED: už jsem na to koukal, napsal jsem jim PM at mi pošlou jahodovej juice v průhledný láhvy :)) Nedělám to proto abych dostal doživotní zásobu džusu, ale spíš mě zajímalo co to je.. a to mi stejně asi nikdo neřekne.
    LOOKBETTERNAKED
    LOOKBETTERNAKED --- ---
    FLLIP: už ti dokonce odpověděli, pak napiš co je podle nich "adekvátní kompenzace" .-)
    LOOKBETTERNAKED
    LOOKBETTERNAKED --- ---
    FLLIP: nesmažou, to je asi proti všem pravidlům nějakýho social media mktingu. udělej si toho facebooku printscreen každopádně
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    FLLIP: hele když už, tak "the thing" ne "the think"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam