• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales



    Co je totální úlet?Samozřejmě jídlo...



    Klik na Babicu: [ Spolek pratel Mistra Babici aneb všichni si to doma uděláme, protože je to jednoduchý, rychlý a dobrý! ]

    jeden polerich vladne vsem, jeden jim vsem kaze. Do kuchyne uvrhne a k plotne privaze.
    rozbalit záhlaví
    VANEK
    VANEK --- ---
    PAN_SPRCHA: Přitom hrozí, že si při vyhazování přece jen všimneš, jak hlenka uvnitř čvachtá.

    MAR_TINA: Někdy jo, je to takové příjemně... primální.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    VANEK: A není ještě lepší ji nikam nepřelívat, po dopití vyhodit, vůbec se dovnitř nedívat a nikdy ji nerozlepovat?
    VANEK
    VANEK --- ---
    ZCR: A kdo má jako pořád čistit to sítko? Stačí nechat si jednu skleněnou lahev od džusu a každý kartón do ní přelít.
    A případně ještě rozlepit; já jsem kdysi takhle vyřešil otázku, jestli je lepší kartóny od kysaných mléčných nápojů od usazenin vyplachovat, nebo pracněji rozlepit a vytřít stěrkou, když jsem rozlepiv našel v horním záhybu (takové ty vytvářející šikmou stříšku, ne jako tetrapakové cihličky) na usazené hustší matérii již rašící plíseň.
    MORGAN
    MORGAN --- ---
    PAN_SPRCHA: To je pravda, ale to už je něco jinýho. Mě pobavilo to upřímný rozhořčení polských diplomatů.
    SYNTHY
    SYNTHY --- ---
    RESTINPEACE: Na počátku bylo slovo... :-)))
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    MORGAN: jedna věc je preferovat českou výrobu druhá věc je že pokud se ty sračky nebudou vozit z Polska budou se vyrábět tady. Bohužel minimálně půlku viny nese objednávající, který tlačí cenu nízko a nemá žádnou/minimální vlastní kontrolu kvality. Tzn dokud tady budou lidi kupovat sračky tak se sem budou vozit.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MORGAN: Stejně se tam akorát přerazí polskej výrobce českým prodejcem s českou adresou a 99% kupujících si bude myslet že se to vyrábí v čechách
    MORGAN
    MORGAN --- ---
    CAPTAIN_TACUD: "Za masivní kritikou kvality polských potravin prý stojí snaha přesvědčit české konzumenty o kvalitativních nedostatcích polských výrobků jako takových a následně je úplně vytlačit z českého trhu, čímž by se zvýšil prodej české výroby."
    No to je neslýchané. Jak si jenom ti češi můžou dovolit otevřeně preferovat domácí výrobu? :)
    LOOKBETTERNAKED
    LOOKBETTERNAKED --- ---
    CAPTAIN_TACUD: "Současně velvyslanectví připomnělo, že ve Velké Británii ani v Německu, kam směřuje celkem šestkrát více polských potravin než do ČR, není jejich kvalita zpochybňována."

    - to je asi fakt, akorát už neřekl, že tam mířej potraviny s trochu jinou kvalitou (složením), aspoň dle mejch zkušeností.
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    zajímavý pohled...

    Polsko: Češi se snaží zdiskreditovat naše potraviny — Ekonomika — ČT24 — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/221975-polsko-cesi-se-snazi-zdiskreditovat-nase-potraviny/
    ZCR
    ZCR --- ---
    "může obsahovat stopy korýšů"
    Nápad za miliony: Rodí se "hodná" čokoláda bez výčitek - Aktuálně.cz
    http://aktualne.centrum.cz/zahranici/amerika/clanek.phtml?id=776306
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    KASUMI: Omlouvám se, vkládal jsem ten obrázek přes appku pro iPhone a nečekal jsem, že se tady rovnou zobrazí... myslel jsem že to udělá jenom link.
    ZCR
    ZCR --- ---
    (sám džusy skoro nekupuju, poslední dobou jsem málem dostal chuť a... Fresh Cthulhu Juice - now with extra tentacles! (a čo si predsvatujete pod takým pojmom vláknina) ... mě o ni zase připravil - nicméně kpt. Zjevný připomíná, že tetrapak možno otevřít, džus z něj přes jemné sítko přelít do karafy, obal rozpitvat a přítomnost bezejmenného děsu tak včas odhalit)
    VANEK
    VANEK --- ---
    KASUMI: Včera jsem vyhrabal v lednici rok a čtvrt prošlý kartón rajčatového džusu z Kauflandu a taky jsem se při otvírání (a nalívání, nějak to pořádně neteklo) cítil drobet nejistě :-)
    MANXX
    MANXX --- ---
    KASUMI: Přesně, taky jsme dnes nakoupili džusy v průhledných lahvích :-) A ty sardinky giana, co tu máme, nemáme nějak odvahu otevřít.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Bozinku...

    Zmena tematu. Po te fotce krysiho mozku v dzusu nejsem schopna pit krabicovej dzus. Diky!:)))
    Dnesni jeden jsem vyhodila z pulky dopitej (z minuleho tydne) a radsi si koupila v pruhledny lahvi :)))
    Teda citlivka si myslim nejsem, ale tohle mi fakt dalo zabrat :)
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    GENTIANA: nastoupila si v listopadu a chlubis se mezirocnim rustem? Koho chces rozesmat? Mozna bylo letos vic snehu na horach..
    Hele uprimne: mas dotceny ego, ze ti jako ostatni nedavam palecky za sloh? Ja jsem nehlasoval, aby si s tema kecama tahla, ale kdyz uz je sem pises, tak dovol at ti pripomenu, ze 100 dni hajeni je pryc a v diskuzi Ano sefe bych chtel videt vysledky. A ty jaksi neprichazi. Zakoncil bych to slovy (jak jinak Sefa), ze restauracni prostredi neni misto pro zensky, protoze v kuchyni vladne testosteron. Doporucuju ti tedy at ponechas to proklete misto svemu osudu, priznej si neuspech, odstehuj se zpatky do Brna a prihlas se na kurz kreativniho psani. Mozna ti to pujde vic.
    Anebo se zacni vic snazit, protoze zatim tvy usili nevedlo k nicemu.
    LOOKBETTERNAKED
    LOOKBETTERNAKED --- ---
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Tak ještě je tu možnost importovat si normální personál, alespoň na důležité funkce, holt ale včetně toho ubytování a stravy. Já jsem taky takhle byla rok nasazená v Sudetech, protože tam člověk vhodné odbornosti prostě nebyl. Na druhou stranu, šéf si včas neuvědomil, že argumentovat mi vysokou nezaměstnaností v kraji (který není mým krajem), je jaksi nefunkční motivace k práci, takže jsem po tom roce šla za lepším.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    GENTIANA: To neni hypoteza ale naprosty fakt..... Co jsem procestoval snad komplet sudety tak je to vsude na kudlu presny.....
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam