• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Tyjo na jednu stranu si tady stěžujete, že ukazuje obyčejné klasické recepty a na druhou stranu že je obšlehává. Když už hledáte mouchy, tak ať si aspoň neodporujou :D
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    zrovna originalita u receptů a postupů je hodně problematická záležitost:/
    GIANT
    GIANT --- ---
    jo ja myslel hlavne to vymackavani stavy ze steaku, ktery jsem videl u hestona a stejne tak vcera nekde v nejakym clanku, ze to v tom novym dile pohl taky dela, nebo ze vynda na zacatku zivou slepici. proste je to napul vobslehlej format i s nakejma receptama, tak me zajimalo, jestli mu za to neco plati. taky teda dil vajicka jasnej s tim ze ty jejich michany bych asi nezral stejne, ale diskuze na vajca uz tu probehla tak to nechci zbytecne vyrit.
    MIC
    MIC --- ---
    GIANT: jmenuj jednoho slavnyho kuchare, kterej nema navod treba na perfektni steak... a kdo z nich ma ten postup tak originalne svuj, ze by si na to mohl udelat ©
    GIANT
    GIANT --- ---
    STRANGERD: to sice jo, ale ty postupy a recepty jsou proste vykradacka.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    GIANT: to ani nemusi, vzhledem k tomu, ze sou to nebe a dudy - si jenom vem tady ty nadavky na jeho podrztasky, heston vetsinou taha svy primy kolegy, ktery dost mozna vari lip nez pohlreich...:))
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: z diskuze pod článkem :))

    Oskar Kovařík
    Je tady čtvrtek a další nálož rad největšího experta přes všechno,Zdenka Pohlreicha.Copak nás dnes čeká?
    Určitě vlezlý komparzista s hadrou na hlavě,ptajíc se zda-li je "máslíčko hotový".Vtipný šéf,dementní otázky a kýčovité scénky.
    Come on Zdéňo
    GIANT
    GIANT --- ---
    a plati Hestonovi za copyright? :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Pohlreich griluje Ameriku ve spreji. A vyučuje hovězí zeměpis - iDNES.cz
    http://hobby.idnes.cz/...-pohlreich-grilovani-df1-/hobby-domov.aspx?c=A130619_101107_hobby-domov_bma
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    DIVER: me ta fotka malem zabila, kdyz sem videl ty nad tim, tak todle mi proste prislo jako z nejakeho erotickeho chatu/seznamky (musis se nejdriv lognout, pako!)
    VANEK
    VANEK --- ---
    DIVER
    DIVER --- ---
    VANEK: a je vubec ilustracni? :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    KUNHUTA: A z Respektu už ZUZKAOU pronikla i do křídového lajfstajlu mezi osm nejvýznamnějších českých jídlo-osvětárů nebo tak něco (a ta ilutrační fotka!!!):
    Světlonoši bojující za to, aby se lépe jedlo a pilo - E15.cz / Zen
    http://zen.e15.cz/hlad-zizen/svetlonosi-bojujici-za-to-aby-se-lepe-jedlo-a-pilo-999757
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    A dneska máme dalšího kostlivečka ve skříni. Počítala jsem mrazáky a přinejmenším jeden půjčený firmou Mražené zmetky tady jaksi není. Jdu ještě zkontrolovat výrobní čísla, ačkoli žlutý nanukový se pozná docela snadno, a který kretén podepsal smlouvu na minimální odběr 12000, to radši neřeším.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    RESTINPEACE: no, a chutná ti to? Tak před každé slovo napiš Tohle je můj názor, nebo to teda drze necpi pod nos celýmu světu:D
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    GENTIANA: nechci ti brat pravo na nazor, ale na gratinovany brokolici neni vubec nic spatnyho. Nechutna ti to? Necpi to ostatnim.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MEANKITTY11: a lehce povařený, loupaný a nakrájený na tenké plátky je skvělý do sendvičů.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    GENTIANA: Krom toho ten košťál chutná jako kedlubna, která je, aspoň tady, podstatně dražší.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Nejvyšší pobavil. Hučel do mě, že mám školit personál mj. ve znalosti vína. Mám tu ideální materiál: jednoho zarytého abstinenta, jednu, co za největší odvaz považuje Earl Grey, jinak pije slabý ovocný čaj a dvě milovnice tlamolepů. Společné mají jedno: za světla rozeznají bílé a červené.

    Zatím jsem se jmenovala do funkce sklepnice a koupila si flašku Malveriny.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Vývařovna: 10 NEJVĚTŠÍCH DEMENCÍ ČESKÝCH RESTAURACÍ
    http://www.vyvarovna.com/2013/06/10-nejvetsich-demenci-ceskych-restauraci.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam