• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales



    Co je totální úlet?Samozřejmě jídlo...



    Klik na Babicu: [ Spolek pratel Mistra Babici aneb všichni si to doma uděláme, protože je to jednoduchý, rychlý a dobrý! ]

    jeden polerich vladne vsem, jeden jim vsem kaze. Do kuchyne uvrhne a k plotne privaze.
    rozbalit záhlaví
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MEANKITTY11: mám obavy, že místní to netuší a vymysleli to nějak jako že SpešlPUNK, protože jsou v děsný vzpouře vůči starejm a establišmentu, což se projevuje dvojnásobnou zahnojeností holínek. Nebo tak něco. Onen podnik jsem doposud nenavštívila a myslím, že se toho budu držet.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    GENTIANA: Jestli pánové vědí, čemu se tady říká spunk, tak to fakt sedí.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: ale houby, už tu máme i pokroky, takže jsem si z kyselého ovoce a odpadu z barevných kovů udělala sériovým zapojením baterii mnohem spolehlivější, než liškogenerátor, který má navíc značnou spotřebu slepic.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SIRLOON: pomocí tření ebonitové tyče o ty lišky, co choděj dávat dobrou noc a pomocí přestavěné vysílačky, co tam zbyla po freikorps.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    SIRLOON: Mimibazar je důkazem že internet už má bohužel pokrytí po celé republice.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    GENTIANA: a jak se vlastne pripojujes k internetu?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    GENTIANA: PÚLNOC no :-D
    ÿ
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Koukala jsem se, co se děje v obci, a aby teda každému bylo jasné, s jakými lidskými zdroji mám tu čest, tak si dovoluju jedno peklo estetické, jazykové i typografické.
    http://www.malamoravka.cz/file.php?nid=6046&oid=3365794
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    PISKVOR: von už mu to schválil antimonopolní úřady?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GENTIANA: jedna se o zakon o pobytu cizincu na uzemi cr a obsahuje taky povinnost ubytovanyho cizince do tri dnu ohlasit
    jinak k tem skolenim, doporucuju do formulare nechat skolenyho vypsat svoje jmeno a prijmeni hulkovym pismem a k tomu podpis, nemuze se pak cukat, ze to podepsal franta a ze nebyl seznamenej
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ZUZKAOU: Hmm...kdo že to vlastní Mafru? Esipa kromě těch špekáčků nedělá i minerálky; seems legit.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    KRUTAS: "Preorální antikoncepce", no kdo z vás to má...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MAR_TINA: Protože to nařizuje nějaká debilní vyhláška nebo dvě. Obci se platí výpalné, na cizineckou policii se posílají údaje o cizích státních příslušnících, no a přidaná hodnota je, že se z toho dá taky vysypat, kdo sem jezdí opakovaně nebo jiné zajímavé statistické údaje.
    ZOIDBERG: to radši slabomyslnýho, co umí pořádně zametat špóny, než několik inteligentů, co o tu metlu leda tak zakopnou a pak se budou soudit, že nedostali bezpečnostní školení na téma Jak držet smeták, takže by jim firma měla do smrti platit bolestné.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KRUTAS: ty vole - idnes taky? To fakt nikdo netuší, že jaksi vodovodní řad je dost ostře kontrolován a že tohle je do očí bijící pokus o kampaň o zvýšení prodeje balené vody?
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    V kohoutkové vodě je chemie a léky, útočí výrobci minerálek na vodárny - iDNES.cz
    http://ekonomika.idnes.cz/...-za-kohoutkovou-vodu-d7z-/ekonomika.aspx?c=A130724_141533_ekonomika_fih
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    PALEONTOLOG: Mě se spíše zdá, že spousta lidí není hloupých, ale jsou líní přemýšlet o tom, co dělají. Mě mimochodem majitel firmy zakázal v práci přemýšlet již před 11 lety :-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ASACHI: znas ten pocit, kdy nevis, jestli je nekdo tak pitomej a nebo dela naschvaly? ja mam z bruntalskyho provozaka stejnej pocit.
    knihy mas mit dve, jednu pro zahranicni hosty a tu mas v kopii posilat na cizineckou. dokonce staci ji predat na nejblizsi sluzebne pcr a oni si to maji interne poslat sami.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    PALEONTOLOG: 2?
    Jednu kterou kazdy den skartujeme a druhou (karisblok obsahujici pouze kladne komentare), kterou predame kazdemu nove nastupujicimu kolegovi a rikame "takhle se to u nas vzdy delalo a vsichni jsou spokojeni, takze nic menit nebudeme" ?

    Jinak IMO delat si zabavu z lidi co nejsou schopni psat kridou na tabuli mi prijde asi tak krute, jako delat si legraci z mensin, ktere mi kradou dekly od kanalu pred barakem ...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    PALEONTOLOG: kvůli placení "vzdušného" obci?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SIRLOON: pri takhle polozeny otazce neni co vysvetlovat. otazka ,,kolik mate knih hosti?" uz je zaludnejsi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam