• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    jak si mam vysvetlit ze dnes prisli hosti cisnik se zeptal jesli kuraci nebo nekuraci a pan rekl Neco mezi
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    ZUZKAOU: spis se to snazi kopirovat Jamieho Olivera. Ale vysledek je dost zalostny, jak jsi ostatne sama videla.
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    ZUZKAOU: hadej.... puvodni porad ct, televize, ktera XX let neprisla s vlastnim napadem...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    tak jsem viděla Deník Dity P.

    Velmi veřejnoprávní... Beru že její mluvený projev je specifický. Ale proboha - dyť Ondříček má jednak vystudovaný dokument a točil filmy které měli spád a nějaký rozumný rytmus.

    Simvás - kdo máte nakoukané nějaké pořady s Nigelou - kopíruje jí to a nebo to alespoň je originální koncepce?
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    ZUZKAOU: rozhovor ve slovenštině jsem dlouho nečetl, hezky jsem si zase promrskal slovíčka:)
    Člověk po nářku našich Pohlreichů atd. má pocit, že naše kuchyně je pravěk. Nicméně oproti slovensku jsme na tom asi fakt o něco líp.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Marcel Ihnačák: Na Slovensku mi prekáža skoro všetko | Recepty | zena.sme.sk
    http://zena.sme.sk/c/5001553/marcel-ihnacak-na-slovensku-mi-prekaza-skoro-vsetko.html
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Lidl uvede souboj Česka a Slovenska. Utkají se kuchaři Paulus a Ihnačák | MarketingSales.cz
    http://marketingsales.tyden.cz/...j-ceska-a-slovenska-utkaji-se-kuchari-paulus-a-ihnacak_281775.html
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    KASUMI: Co jsem zatím zjistil (a tušil), je to reklama na Lidl. Nevím, jakou formou bude dělán případný pořad, zatím to vypadá jen na nějakou reklamní sračku o 1-3 dílech.

    KASUMI
    KASUMI --- ---
    BRUKEV: kupodivu jsem se o tom doslechla poprve na slovensku
    tam na to maji velky billboardy i na venkove :D
    jsem na to zvedava :)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Tak kdo se těší na Pauluse s Ihnačákem?
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    DIVER:
    ALI:

    sorry mi nejak uniklo.
    DIVER
    DIVER --- ---
    CAPTAIN_TACUD: plho! EVILMIND:

    ale jinak souhlas, strasny :)
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    hele a co rikate na tohle? chachari v akci, to je epic.... asi nejstrasnejsi porad co se tu zatim udelal. a jeste ceska televize...zlo

    Hospoda U Druhé šance — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/porady/10437569498-hospoda-u-druhe-sance/413237100041001/
    VANEK
    VANEK --- ---
    CHORCHE: Hovorovou češtinou se hovoří po celé republice, Mlho; v Praze se mluví obecnou češtinou neboli (středo)českým interdialektem.
    Konec lingvistickonacistické korekce.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ono to bude asi tim, ze prazstina neexistuje, to je jen nejakej zapskelej komplex z Moravy... (radsi bych si hledel svych salin, pripadne kratkejch zobaku;)) - v Praze se mluvi hovorovou cestinou, max specificke tu je tak Ipak, Karlak, Vaclavak... a tim to tak hasne - neni treba vse strkat do skatulek nebo vymyslet novoty

    jinak ten porad... dal sem celej a o dalsi nemam zajem, umele cele... kase zrejme kaloricka bomba a slovni zasoba Dity je asi jako cloveka ze zakladky, co nikdy neprecet zadnou knizku - jedine, co me fakt zaujalo, co to ma za ty super susenky :D a jak nekdo psal, vic salotky, vic kruta, taky slusny - az mi rekne nejakej pingl, vic brambor, vic steak, tak ho poslu asi do prdele :D
    jako nejaka parodie to ale uslo, napr. jeste ta vlozka pred zrcadlem

    kdyby to sem nekdo nekop, tak ji ani nezaregistruju, ani o nic neprijdu a ani bych se nezasmal tomu, co pastla Zuzkaou s p. Pecinkou - Nikdy jsem nic nekomentoval a ani... sledovat pořad na veřejnoprávní televizi ČT1, kterou platíme my daňoví poplatníci... - epic, hotovej Standa blabol :)

    ale tak co cech, to expert, na fotbal, na vareni, na vsechno, zejo, jako ja :D
    KUNHUTA
    KUNHUTA --- ---
    a mně to ani nepřišlo jako pražština, v praze sem často a nepřijde mi že by tam lidi mluvili takhle :D no ale rozkrájet tyčinku do dezertu - v tu chvíli sem fakt zírala.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    KUNHUTA: pražština mi nevadí, volání ségře jsem s trochou sebezapření taky přežil, ale to že se ze mne snaží dělat blbce s jídlem mne sere. Doytyčná dopatlá své pudinkové překvapení a nevypadá to až tak špatně(asi jeko něco co uvařil průměrný smrtelník) a hned v dalším záběru se jí na stole oběví vystajlovaný nesmysl na kterém nejspíš strávilo několik hodin práce pár dalšách rukou. Trochu mi to připomělo Charlie Sheen's winning recipes http://www.funnyordie.com/videos/bfb12aea47/charlie-sheen-s-winning-recipes

    Jdu koukat dál zajímá mne jakou megaproměnou projdou další chody.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ALONSY: hm, já vydržela 1:16... přesně na to volání
    KUNHUTA
    KUNHUTA --- ---
    ALONSY: no nedivím se :D v rozhodování jestli se jí budu smát nebo jestli to vypnu vyhrála zvědavost, ale bylo to těsný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam