• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    VANEK
    VANEK --- ---
    No, popojedem; 3 odstavce, jen 2 fotky, na jedné i Prchal, to se dá zvládnout:

    Dita P. snídá s Blankou M., a je u toho M.D.Ch.
    http://www.nase-dobroty.cz/index.php/kde-ijeme/686-dita-p-snida-s-blankou-m-a-je-u-toho-mdch-
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    VANEK: Pardon, já si automaticky myslel, že nevidíš ani ty příspěvky. Mimochodem, je to tou prémiovkou. V nastavení diskusí se dá zaškrtnout položka "nezobrazovat ve statistikách".
    VANEK
    VANEK --- ---
    STEPNI_VLK: To už jsem si vyfiltroval taky, tak jsou mi právě divné ty statistiky.
    VANEK
    VANEK --- ---
    STEPNI_VLK: Zajímavé, ve statistikách 6 let zpátky [ Ano šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales ] uvedená není; nebo to dělá prémiovka?
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Kdysi sem něco málo psala ohledně dílu se svatbou DP, tak jsem si tak nějak automaticky myslel, že sem pořád chodí.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    STEPNI_VLK: Boo do tohohle auditka nechodí.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Kua, samé negativní hodnocení. Že by na NYXu nebyli žádní fanoušci DP (od pasu tipuju minimálně všudypřítomnou BOO)? Nechce se mi tomu věřit. Nebojte se a napište sem důvody, proč se vám líbí, my vás neukousneme. Docela by mě to zajímalo.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    ciwe teď sem zkouknul naštěstí jen konec pity d.

    ty kecy, ta nudnost..... bože! nikdy víc
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    STEPNI_VLK: a to že v té nové sérii se namísto Prchala vyskytuje kdosi v lederhosen, kdo s ní jezdí na výety a obecně její jídlo konzumují všichni jiní muž, jen ne Prchal.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    ZUZKAOU: Ale tak chápu, že stylizace... Nicméně víš, co se říká? Na každém šprochu, pravdy trochu. A něco mi říká, že zrovna ona by tam horko těžko dávala cokoliv, co by neladilo s jejím domnělým sebeobrazem.

    Mimochodem, fakt by mě zajímalo, čí že nápad byla ta trapná záležitost s jejím nastávajícím a Playboy kostýmkem. A taky co by na to všechno řekl C.G. Jung...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    STEPNI_VLK: tak jako stylizace v televizním pořadu o vaření není třeba brát jako že taková opravdu je.

    Ale ano - Matka Pecháčková musí být divná osoba a pecháččí dětství bylo nejspíše velmi krušné.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BRUKEV: je to jako nejvíc!
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Všechno mu dovolím. ... Nerozumím tomu a nerozuměla jsem tomu ani jako dítě. A ten pocit dítěte ve mně zůstal. S každou další její prezentací ve mně stále více a více sílí pocit, že jí někdo (máma?) musel něco hodně škaredého provést v dětství, a že ta její (matčina?) prezentace naprosto ideálního dětství je jen idealizovaná fantasmagorie ve stylu přání otcem myšlenky. Tendence pořád říkat, že je nejlepší (a když ne přímo ona, tak jsou nej věci a lidé kolem ní). Tendence stylizovat se stále do Bridget Jones. Čí život to k sakru vlastně nakonec žije? Ten svůj? Pochybuju...
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    NACITALKA: vydržel jsem to číst do půlky. Ten článek, ta mluva, ty obraty, ty názory...to je jako realita? Je to nepřirozené, je to divné, je to ZLO!
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    VANEK: to je presne nejvic, co muze byt. To jsi rek spravne.

    Jezis, to je fakt krava, to je strasny. A to ma tak priserne prijemnou segru a svagra. Jejich kreace na facebooku na Letensky parte je taky neco prisernyho.
    Prchal-Pechackova-Prchal jr. musi byt fakt priserna domacnost.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    NACITALKA: evidentně má problémy s topením a štítnou žlázou.
    VANEK
    VANEK --- ---
    NACITALKA: to je nejvíc, co může být.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Dita Pecháčková: S mužem se hádáme často – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/zena/styl/402744-dita-pechackova-s-muzem-se-hadame-casto.html
    LEADA
    LEADA --- ---
    BRUKEV: asi nejsem cilova skupina takove "rachandy", ve smyslu zbytecnych sprostych slov a Zemana...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam