• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Jdu kolem televize, kde bezi prenos ze zavodu Prazske schody. Komentator rika: "Vitejte na Xtem rocniku zavodu Ceske schody. Zavod sice Cesky, ale DOKONALY !" :-)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    VANEK: jako co?:)
    VANEK
    VANEK --- ---
    To jsem zvědav, kdy to dojde k nám:
    Your romantic first dates? Restaurants hate them. - The Washington Post
    https://www.washingtonpost.com/...te-them/2016/06/07/bf45adfc-1df5-11e6-8c7b-6931e66333e7_story.html
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SAMOUT: Ja se nedivim, ze mu po tech starostech se zdravim vsech dosly nervy.
    SKRU
    SKRU --- ---
    zato v Ceskych Budejovicich..
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    RUTHLESS: presne, kdo by chtel bydlet v Praze :D
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    VANEK: hele podle me bydlej v praze jenom kluci. Ale ono jako uprimne, bydlet na pankraci a jezdit kousek za jesenici je asi snazsi a rychlejsi nez bydlet v bohnicich jezdit na namesti republiky :-) ale maj tam i rodinnje barak kousek. takze jen mlady.
    VANEK
    VANEK --- ---
    RUTHLESS: Oni bydlí v Praze a dojíždějí pracovat do svého řeznictví za Prahou? Neměli by to lepší naopak?
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    RUTHLESS: urcite zkusim, brzy budou prazdniny, tak prilezitosti bude vic nez dost :D

    Ryby beru jen v Makru, tak mam strach zkouset jinde, ale treba se hecnu i na ne :)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    POHODAVOLE: stoji to za to, maj i fakt dobry ryby. Ja se teda nastesti vzdycky dohodnu s klukama (otec a dva synove), ze mi maso hodej do prahy, kdyz jedou po praci domu. Coz je naprosto super, jen si to vyzvednu nekde na metru, pripadne zajedou jeste kus dal. Ale i u nich je to skvely. Navic se tam dobre najis :) varej naprosto fajnove.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    CAPTAIN_TACUD: Vím o něm, vystupuju u něj cestou ke Kšánovi. Ale prostě je to jako s cestováním. Jako jo, je tu Brno, ale co bys tam dělal, když máš kousek dál Vídeň. Uvidíme s kým se Kšána domluví, pak ho půjdu prubnout, a když tak holt budu muset najít nějaký alternativy.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    RUTHLESS: tak to zkusim, az bude ucpana dalnice :)
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    ach jo, si myslite ze existuje jenom ukecanej Kšána a jinak je konec sveta? Léta chodim na Belohorskou a uplne v pohode.

    Kontaktní informace
    http://www.reznictvi-havelka.cz/kontakt.php
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    RUTHLESS: Tak to je presne ten smer kterej jsem nepotreboval :-/. Ale i tak diky :-).
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    SAMOUT: Ve Velkých Popovicích, reznictvi u Vítků
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    RUTHLESS: Kdo, kde?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    My máte tady na Mělnicku řezníka Kohouta a syny a ten je taky výborný.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    ja mam reznika kamarada a je to naprosto famozni. meri vsem stejne, takze to neni tak, ze bych jako kamarad dosaval lepsi maso. ma jen jedinou nevyhodu, neni v Praze, ale kousek za ni. Coz je nevyhoda dost zasadni :D ale takovej gothaj nema, to je jasny.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    MARIHAI: Takovy zakerny prani jsi prezila kde :-)? Kdyz vidim, co vsechno si dneska rika reznik, tak bych za to ocekaval sekyru vprostred cela. I kdyz asi malokterej reznik s ni dneska umi zachazet :-/. Drtiva vetsina z nich nezna pulku rezu z kravy.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    hehe to je taky pravda :) no ještě jsem to nezkoušel.. ale odhodlávám se..

    "mohl byste mi prosím nejdřív to maso očistit a až pak zvážit?" :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam