• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales



    Co je totální úlet?Samozřejmě jídlo...



    Klik na Babicu: [ Spolek pratel Mistra Babici aneb všichni si to doma uděláme, protože je to jednoduchý, rychlý a dobrý! ]

    jeden polerich vladne vsem, jeden jim vsem kaze. Do kuchyne uvrhne a k plotne privaze.
    rozbalit záhlaví
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    SAMOUT: hele, ted jsem prijel u USA.

    Pred navstevou docela prestižního hudebniho klubu jsem se ptal kamose, jak to mam resit s dýškama na baru, abych nebyl na mimoně.

    A bylo mi řečeno, že první objednávka třeba +5 USD a pak ke dalšímu dalšímu drinku typicky jeden dolar navíc. Tak jsem to tak dělal a pohoda - super servis a obsluha se ke mně nechovala hur nez k lidem, kteri na sobe meli stokrat drazsi hadry nez ja :)

    V kontextu vyse napsanyho mi dysko lehce pres 20 % neprijde nijak moc.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    SAMOUT: tak to samozrejme muze, ale nedozvi se to driv, nez to vyzkousi. Chapu, ze kazdej to ma jinak, ale ja bych rozhodne nemohl makat za nejakou pohyblivou cifru, kdy nemam jistotu, jak na tom budu. Zalezi pak i jak je to nastaveny. Nekdy si muzes delit dyska s kolegou, coz je dalsi nesmysl..
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    POHODAVOLE: Pokud je obsluha schopná, tak si může najít restauraci s lepším kuchařem, že jo. I když chápu, že ne vždy je to možný. A propos dýško - nedávno jsme byli na skok ve Vídni, a když jsme tam seděli v kavárně, tak vedle nás byla banda Američanů. Jak jsem pochopil, měli útratu asi 34€, a dle jejich standardu to s dýškem zaokrouhlili na 40€. Číšnice (mladá holka) z toho byla dost vedle sebe, a několikrát se jich zeptala jestli to myslí vážně. Přitom oni byli jenom spokojení. Holt v Evropě je to trochu jinak nastavený.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    SAMOUT: ja bych i souhlasil, ale moc mi tam nevoni, ze ma cisnik dostavat nizky plat a zbytek si ma vydelat dyskama. Ja davam treba dysko i dle toho, jak mi chutna, takze pak se muze cisnik sebevic snazit, ale kdyz neni dobre jidlo, tak nemam prece duvod davat vysoke dysko. Dle me to mozna bude i ten duvod, proc je cisniku malo..
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    CAPTAIN_TACUD: Rozhovory se Zdéňou mě bavěj, ten člověk má stejnej pohled na svět jako já.
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Zdeněk Pohlreich o hospodských: S poctivostí dojdou nejdál ke krachu! - Živnostenské listy
    http://www.zivnostenskelisty.cz/...enek-pohlreich-o-hospodskych-s-poctivosti-dojdou-nejdal-ke-krachu
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    ZCR: To nezní moc jako DitaP, spíš jako recept od Hestona Blumenthala :-).
    ZCR
    ZCR --- ---
    STERIGMA: než je to naklade a uvaří v růžovém víně s kardamomen a naservíruje s předkvašeným hráškovým pyré s blanžírovanou baby cibulkou marinovanou v býčím spermatu.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    VANEK: Upachtěné, takové pěkné slůvko, co zrovna Ditu P. a její televizní tvorbu dokonale vystihuje
    VANEK
    VANEK --- ---
    Nemám odvahu.
    Dita Pecháčková: České pořady o vaření jsou takové upachtěné! Chybí v nich profesionalita – AUDIO – 30. 6. 2016 · Těžkej Pokondr na Frekvenci 1· Záznamy pořadů · Frekvence 1 · Hudba – Zprávy – Zábava
    http://www.frekvence1.cz/...vrtek-bude-hostem-pokondru-kucharka-a-spisovatelka-dita-pechackova-22842
    STERIGMA
    STERIGMA --- ---
    ZUZKAOU: Bože! Zastřelte to někdo, dřív než to naklade ... Oh shit!
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ZUZKAOU: to je strasne uchylny.. ta hudba, ty oblecky, koncovka.. wth? :D
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    RUTHLESS: nebudu to rozporovat. Čím víc nad tím přemýšlím, tím víc mi to přijde jako pokus napodobit Andaluského psa
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    HUDOUS_ML: Na me tohle působí jako ze jsou to naprostý kokoti :-)
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    GIO: na mě tohle působí, jakože to má být jakoby ona to vařila a rovnou tam nosila, takže ne piknik, kdy se jídlo nese v košíčku, ale že Dita je současně s holkama na lodičkách a ve stejnou chvíli v kuchyni dělá krém, který dveřmi v časoprostoru rovnou servíruje. Což je možná ještě horší, než kdyby si ten krém přinesla v termosce.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    a černocha jako proprietu....ty vole
    GIO
    GIO --- ---
    jinak uplne vidim, jak si na piknik k vode bezne vezu hraskovy krem, nebo co to bylo.
    GIO
    GIO --- ---
    THE_BALROG: tenhle dil jsem bohuzel castecne zahledla (tenhle lascivni konec s cernouskem v mysliveckym) musela jsem to vypnout, zvedl se mi zaludek:))

    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    DOCKINEZ: protože příběh, ten je na tom nejlepší!
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    ZUZKAOU: na konto Dity P. už bylo řečeno hodně, od jejího vzhledu přes absenci hereckého talentu až po šílený projev. Za co bych ji ale na místě zastřelila, je vaření s rozpuštěnými vlasy. Možná jsem jediná, ale jak vidím někoho s vlasy delšími než pár centimetrů vařit s rozpuštěnými vlasy, tak vidím vlas v talíři. Blééé
    VANEK
    VANEK --- ---
    ZUZKAOU: Studenou bramborovou kaši jsem vždycky miloval!
    (Je taková příjemně lojovitá...)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Ach bože, to je TAK sofistikovane!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam