• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ZUZKAOU: stojí.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Jinak teda pokud je bublelogy v ČR jen pobočka britské firmy, tak doufám, že to někdo otitulkuje a pošle do Londýna spolu s abstraktem/svodkou z českých youtube válek o ten přeslazenej, předraženej nesmysl.

    Jinak vono to fakt stojí přes stovku? Kupovala jsem párkrát bubble tea u vietnamců na Hájích a tam jsem platila tak padesátku.
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    ZUZKAOU: Ten chlapec z "ostrahy"! :-D Je mi ho skoro líto.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CAPTAIN_TACUD: voni teda voba jsou na pár výchovných lepanců, Tuna mě kromobyčejně prudí už od pohledu, ale pan ředitel, zejména po té, co už je masírovanej pár týdnů by si mohl přečíst něco o krizové komunikaci...
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    ZUZKAOU: jezis takhle keca a vypada jak nejakej pingl ze staromaku z roku 1985
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Asi sem.

    Podstatou sdílení je vrcholné zmrdství pana šéfa..,. konec konců podnikají v gastronomii...

    https://www.stream.cz/adost/10012019-tajemstvi-bubble-tea-co-doopravdy-obsahuje
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Hipsteři zkur*** :)))
    Nejen palmový olej. Kvůli poptávce po avokádu se mýtí lesy v Mexiku | Člověk
    http://www.rozhlas.cz/...nejen-palmovy-olej-kvuli-poptavce-po-avokadu-se-myti-lesy-v-mexiku--1645120
    KUNHUTA
    KUNHUTA --- ---
    BRUKEV: překvapivě to není tak strašný, jak jsem čekala.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    HEPTA: toto je kvalitní investigativní report!
    HEPTA
    HEPTA --- ---
    HWLLFFRDD: Na tohle jsem náhodou narazila na FB. Koukám na to, říkám si, stejný datum a čas, jako když jsme o víkendu s kamarádkama seděli na Dvoračkách. Hmm, číslo stolu by taky sedělo. Ksicht našeho pingla jsem si našla na FB na stránce Dvoraček. A hele Miloslav! A guláš? O ten si slušně řekla kamarádka, protože ač objednávala jako první, ve chvíli, kdy my už všechny dojídaly, měla na stole jen svojí desítku.
    Takže náhoda jak blázen, účtenka je z Dvoraček, kamarádka není píča, páč píča je očividně Míla, kterj zapomněl přinýst guláš a slušné upozornění nepobral.

    Jinak na svým FB profilu si to možná vědomě, možná nevědomě, sdílely samy Dvoračky. Každopádně pro mě je to signál, že pokud se na Dvoračkách slušně připomeneš, že už půl hodiny nemáš jídlo, budeš prostě PÍČA a vedení je s tím absolutně v poho.
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    VANEK: nemam colu v postmixu :-) takze neviem. Mam tam malinu, pomaranc, citron a vineu
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    CAPTAIN_TACUD: ....ehm kola dela to same, zkus ji nalejt do zachodu a nechat tam pres noc, budes mit krasne cistou keramiku...
    ZCR
    ZCR --- ---
    DO_IT: i roky, dělávali jsme různé domácí šťávy (rybíz, maliny, bezinky), a pokud nezačnou kvasit a nevymalují následně sklep, vydrží léta.
    VANEK
    VANEK --- ---
    HWLLFFRDD: No, je to už vedle do mediálních mrdek, ale "díky dehtu" je přijatelný clickbait "nebýt dehtu, nemůžeme vyrábět azorubin do (některých, ale více než jedné) malinovek".

    NENUFER: Fosforečná je hlavně v colách; žerou postmixy?
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    TOMBRIDER: Jo pardon, on je to ten rok starej článek, ke kterýmu jsem se tehdy vyjadřoval :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    HWLLFFRDD: no vida
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    TOMBRIDER: No sračka to je, ale zaměňovat uhelnej dehet za azorubin... To už můžeš rovnou říct že balený vody jsou zabalený v ropě.
    Krom toho to tady už tak nějak bylo, pan Tuna objevil nový konetinent
    [ HWLLFFRDD @ Až moc alternativní medicína - regulovat PARAZITY? ]
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Že je Malinovka sračka,je stará známá věc.. Já to nepiju a nechápu jak to v létě můžou lidi lámat do svejch dětí..
    Malinovky žádné maliny neobsahují, červené jsou díky uhelnému dehtu – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...07-malinovky-zadne-maliny-neobsahuji-cervene-jsou-diky-uhelnemu-dehtu.html
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    BRUKEV: Cepovanu poznas pomerne jednoducho, drzi jej pena odkedy vymysleli toho penoknira, obcas tak ze ani nejde nacapovat ked sa rozpeni :-)

    CAPTAIN_TACUD: Regulerne zere pipu kofola kvoli obsahu kyseliny fosforecnej a dalsich veci co to obsahuje. Malina tu pipu skor zalepila ked sa necistila :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam