• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    AMANT
    AMANT --- ---
    ahaaaa, tak to joooo:)))) sem si rikal, ze je docela smerem k tem typkum "ze svazu", rekneme, nediplomaticka:)))
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    SITH: Jojo. No, na klubových slevách prodělávám 50 tisíc měsíčně... no jo no, co se dá dělat :)
    SITH
    SITH --- ---
    KRUTAS: ta paní je dost aktivní na sociálních sítí. Protože suka milionáře, tak nemusí nic dělat, jen chodit do fitka a fotit si umělý kozy na instagram. Půl roku bývá na Floridě a aby se neřeklo že je zlatokopka, tak ji koupil restauraci :)
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    mafiánovi projde eidam s broskvi a ananasem , tunelari zase utopenec , ted uz zbejva jen kečupový degustacni menu se smazakem. Otazkou je jen komu to projde Bude to Kajinek, Babiš nebo Jan Tleskač ? :)
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    KRUTAS: Tušil jsem něco takového :) I když na nějakou hvězdu to nejspíš bylo, protože vařit asi uměli, bordel tam neměli a servis nejspíš taky ušel...

    Jinak ale potvrzuju, že o existenci té hospody jako takové je celkem problematické se dozvědět. Sám jsem v rámci různých turnajů několikrát byl v té "konkurenční" putyce kde to už 30 let šéfuje Jiří a s pivem a hotovkama dává lidem co je potřeba :) a toho, že je cestou ten Tiebreak jsem si vlastně nikdy nevšiml.
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    aha tak proto tak nak vsechno vypadalo dobre a dopadlo dobre pac pani Terezka ma za manzela toto: https://cs.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1%C5%A1_Petera
    randil i s Kobzanovou kterou Pohreich velice dobe zna ,mel ji mimo jine jako porotkyni v imerialu ve vanocnim specialu ano sefe.
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    EVILMIND: dik, tyjo neveril sem vlastnim ocim Zdenda i neco vařil :)
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    EVILMIND: ...ja videl bohuzel poslednich asi 5 minut ...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw vcera byl po delsi dobe premierovej dil, kterej diky nepretrzitejm reprizam a zmatenemu programu urcite vetsina lidi minula jako ja... :-)

    Ano, šéfe!, 8. epizoda - Restaurace Tiebreak / Praha - Štvanice | Prima
    http://prima.iprima.cz/porady/ano-sefe/restaurace-tiebreak-praha-stvanice
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    FIFI: a nebo si je dejte a dej vědět, jestli se to zdá divný jen mě
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    FIFI: za mě OK, jen si nedávejte brambůrky
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    FIFI: Za mě určitě ne. Jak jsem psal - dřív to bylo dobré, ale pak to šlo do háje. Třeba už se zase zlepšili - ale na Žižkově je takových hospod, že je trochu zbytečné riskovat.
    FIFI
    FIFI --- ---
    PUPEK:
    CAIDEL: Podnik Zalezitost tedy nedoporucujete? My jsme tam meli v roce 2015 sraz se stredni skolou, kvuli tomu, ze nase tridni a jeden spoluzak v te ulici bydli. Planujeme dalsi seslost a myslela jsem, ze to udelame zase tam.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Roztomilej jakože piknik, ale s sebou na to má tolik krávovin, že na to potřebuje nejmíň dodávku :)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Je to příšerný. Tolik k tomu. Fakt jsem cumel, ze stream vyprodukuje něco takovýho. Nemile mě to překvapilo.
    SCHWITA
    SCHWITA --- ---
    šlape si na jazyk, a co? mě spíš zaujala ta spontánnost produkce. griluješ s partou na břehu řeky, mlekotáš o tom, jak ti chybí mixér, vezmeš to nadrobno, šidíš partu aby drželi hubu a kraluješ sekáčkem.
    MICKK
    MICKK --- ---
    EFFKA: na osobní problémy je tu spousta jiných diskuzí, ale jídlo vypadá hezky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    EFFKA: artikuluje fakt hrozně
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    EFFKA: Mluvil uplne v pohode, hledas problem tam kde neni...
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    ...ma i nekdo jiny problem porozumet tomuto panovi? jeho neartikulace je opravdu mimoradna!
    https://www.stream.cz/grilujeme-s-partou/10018692-flank-steak-s-pikantni-salsou-z-pecenych-paprik

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam