• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    KADAS
    KADAS --- ---
    Co vim tak byl Pohlreich ze Salabky nadsenej, neznal to, hodne Petra chvalil jak to tam delaj, byl prekvapenej hodne
    KADAS
    KADAS --- ---
    KASUMI: Treba s Kuncem se vubec neznal… v pripade Salabky bych rekl ze rozhodlo to ze maj bib.. ale tezko rict co rozhoduje o postupu
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    LYNCH: proč spoiler? Bylo 6 základních rozstřelů 1:1, teď začlo další kolo. To se ví od začátku, že to tak bude. Ale kolik bude ještě dílů, to netuším.
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    DOCKINEZ: spoiler jak hovado!
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Všechny? Jsem měl za to, že na voyo jich je zatím jen 7. To něco leaknulo?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    DAWIDOS: ja to ted sledovala jenom na pul oka, ale prislo mi, ze v Mace to meli hrozne prekombinovany a na to dojeli
    ale je to jen subjektivni pocit, ten porad neni vubec transparentni, co se tyce hodnoceni.. nejspis je to jen o preferenci pohlreicha
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    Dal jsem vsechny dily Souboje restauraci, ale prestoze jsem jednou na Salabce byl, tak ten Kunc je za me jasne nejmin sympatickej kuchar ze vsech. Strasne me ten jeho nadrazenej pristup stval a uprimne me mrzi, ze nevyhral Svatek.
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    PRAASHEK: Tohle je jeho mladší brácha :-)
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    KADAS: Jo to je on :-) moc dík. tak fakt nevím, odkud ho znám.
    KADAS
    KADAS --- ---
    Jiri Hilgart, strasne ho nemam rad… kuchar ani majitel restaurace to neni…
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DAWIDOS: dělá v oboru a má hranatý obličej... asi jsou tam upoutávky při reklamách

    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    DAWIDOS: foto?
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    Vy určitě budete vědět – v tom souboji restaurací se často jako host objevuje chlapík s takovým hranatým obličejem, vousy… poměrně často se i vyjadřuje k jídlu.

    Myslím, že je to buď kuchař nebo majitel nějaké restaurace a já si nemůžu za boha vzpomenout, kdo to je. Poradíte?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Dneska dian ted na nove
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hm, tak jsem si dal jako kulisu Souboj na talíři. A vlastně to bylo docela dobrý - jako nenáročnej zábavní pořad s oblíbenými kuchaři spojenej s propagací vybraných podniků to jako podmaz při práci s tipama na výlety účel asi plní.
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    TOOMIX: stepane, ty vrahu! :)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    OK, takze pristi rok v cervnu opet tyden na Sumave, uz ted se tesim :-). Letos to bude v lete financne drobatek slozity, takze nic.
    FIFI
    FIFI --- ---
    KASUMI: Presne! 😄
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    TOOMIX: Druha sance se tam konecne dostat:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam