• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    třeba tvrdí, že je volil, aby je poškodil
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    RUTHLESS: Je to tak :-)
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    CHORCHEOS: zajímavý marketingový tah před další řadou... zvlášť když jsou Motoristi politický ekvivalent oschlé zeleninové oblohy
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    CHORCHEOS: to me vubec neprekvapuje.
    CHORCHEOS
    CHORCHEOS --- ---
    Pohlreich přiznal, že volil Motoristy: Mediální štvanice proti Turkovi je svinstvo a inkvizice! | Aplausin.cz
    https://www.aplausin.cz/pohlreich-priznal-ze-volil-motoristy-medialni-stvanice-proti-turkovi-je-svinstvo-inkvizice?#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Na konci srpna další řada Ano šéfe
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    ALI: sorry :D to melo bejt jinam 😂
    ALI
    ALI --- ---
    PPNEKK: tvl a je tam zdenecka lexus? nebo vocode?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RUTHLESS: poej se na to!
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    POHODAVOLE: Ale je to vole samopal!
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    TOOMIX: za me zadna ztrata. Na lokalitu hodne drahy a kvalita neni vzdy zarucena. Docela se divim google hodnoceni. V okoli se da najist lepe za min.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    RUTHLESS: Aha! To je Giomiky / Unux / Gromky. Kdo si ty mulťáky má furt pamatovat...
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    WITTGENSTEIN: Nekomentuj to. On to evidentně vůbec nechápe. Ja jsem mega zravej a uprimne jsem u kazdy degu vecere mel problem to dojíst, protoze jsem byl plnej. Je to total trol a mimon. Uprimne todle auditko neni pro nej. A to fakt nejsem žádnej snob. Vzdyt mě znáte…
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    RUTHER: Cywe, s tímhle se setkávám jen pod články o michelinských restauracích, z 99,9 procent od lidí, co tam nikdy nebyli.
    Žádná, fakt žádná restaurace si neklade za cíl hosta vyhladovět tak, aby musel zajít na hambáč. Cílem je zasytit pávě tak akorát, aby dotyčný odcházel s příjemným zážitkem a bez těžkého žaludku.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    RUTHER: My víme, už jsi to říkal.
    RUTHER
    RUTHER --- ---
    RUTHER: "takovejhle ... parek v rohliku new york style"

    RUTHER
    RUTHER --- ---
    RUTHLESS: Já nevím. Byl jsem na molekulární kuchyni. Bylo 5 chodů. Mikro chodů. Pak jsem šel na párek v rohlíku, protože to bylo 5 hrstí, asi strašně pracných jídel. Nejsem cílovka, neocením to.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    RUTHER: Tak pak nejsi cilovka. Nekdo zas nemusi smazak nebo omáčku a osm knedlíků. To je holt trh.
    RUTHER
    RUTHER --- ---
    KONOPKA: Já tenhle vyumělkovanej rádoby snobismus moc nemusim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam