• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKGAFA (- univerzální stahovač) & WD-40 (- univerzální povolovač)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    imho neni gafa
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    E2E4: imho ale když to lepíš, tak to musí bejt suchý ten povrch.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ZUZU: V USA tim opravuji i vodovodni instalace - viz napr. My name is Earl. Takze nevim. :-)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ad výrobce: mě se tu válí "90 mph duct tape" od firmy Berry plastics
    ___
    ___ --- ---
    jo a jsem pro navrhované záhlaví
    ___
    ___ --- ---
    každá gafa však jednou končí, v tomhle je bohužel ještě nedořešená
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    návrh na nové záhlaví klubu:
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    slabinou gaffy (alespoň modelů, které jsem měl to štěstí poznat) je to, že jí dělá problém vlhkost - nelepí na vlhký materiál, anebo pokud slepím něco, co je pak v kontaktu s vodou, odlepuje se to.
    i ptám se.... existuje nějaký model, který je vůči vodě odolný?
    MONSIEURLOUP
    MONSIEURLOUP --- ---
    LEJNO: V den, kdy si gaffa uvědomí sama sebe, budou naše časy u konce. Vše bude zpevněno, obmotáno, zastaveno.
    LEJNO
    LEJNO --- ---
    IJACZEK: gafa je živel! dobrý sluha a zlý pán :-)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    POLINA: jj, bacha na to!! přečít návod před používáním, gafa umí být i zlá!!
    POLINA
    POLINA --- ---
    E2E4: ja jí jednou chtěla připevnit stánek na festáku, který skoro uletěl, jak fučel vich, měla jsem plný ruce práce, tak jsem si kus odmotala, ze ji zubama odtrhnu ( nevědela jsem, ze to jde lehce trhnout rukou, zdála se mi pevná ) no a urvala jsem si skoro celý ret, auuuu, bolelo to, tekla krev.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    E2E4: mě naopak zrcátko dost podržela .) foto bude, jen ho musim získat .)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MONSIEURLOUP: No, to mi pripomina ponekud neprijemnou zkusenost s gafou - kdyz jsem s ni provizorne pridelaval zrcatko u auta, strhnula se i pak i s kouskama laku.. Nevim jestli to je tim ze jsem to strhaval moc neopatrne..
    MONSIEURLOUP
    MONSIEURLOUP --- ---
    E2E4: Úplně nejlepší mi přišla Advance AT 202 Gaffa, dělá se v šesti barvách a je parádní... dobře se trhá, dobře lepí, nezůstává po ní sajrajt a je z ní nejlepší gaffa-ball, co znám. 50m většinou stojí kolem 230,- Kč. A někde ještě mívají gaffu Allcolor, ta je, pokud vím, o trochu levnější, skoro stejně dobrá a hlavně se dělá i v matným provedení, což je pro divadlo/film/fotku zásadní záležitost.

    A tak mě napadá další použití gaffy: když vám po jakékoli lepence zůstane na povrchu ten hnusnej lepivej svinec, uděláte kouli z gaffy tím lepivým ven (tzv. inverse gaffa-ball) a je to nejlepší čistící prostředek!
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MIKULAS: Jen jednou se mi nepodarilo gafu pouzit - opravoval jsem benzinove topeni, a bohuzel benzin gafu rozpousti..

    BTW nevite jak gafa vs nafta popr vubec gafa vs ruzne tekutiny?

    Jaka znacka gafy je nejlepsi, jake mate zkusenosti?

    A znate "damskou gafu" ? Je to takova mensi a ne tak dobra gafa, asi 2 cm siroka, ale vyrabi se v ruznych barvach..
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Book.

    Kdyz jsme byli ted v Maroku, CRITT3R vymyslel nove uslovi:
    "Mame vic gafy nez rozumu."

    Co jsem nedavno pouzil, je prakticke namotani kousku gafy na starou tuzkovou baterku.
    LUKI
    LUKI --- ---
    Dal bych si gafe...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam