• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SODOMITATOUCH-FETISH
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    SODOMITA: jako ostoru hranu?
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    CELULITIDA: ty vole já bejt holka a sedět na chlapovi kterej si da ruce za hlavu tak mu ho uhryznu snad ze je linej :D

    plastelina mi je na prd ja kdyz saham na predmety tak potrebuju aby mely hranu..
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    já teda škrábání ne-e. jsem na jemné dotyky
    a kup si inteligentní plastelínu ta je na dotyk dobrá, já ji mám v práci neustále v ruce..


    SODOMITA: ani moc ne.. proc taky. kdyz jsem nahore nekdy mu dam jeho ruce na me, na moje prsa, ale on si je stejne da za hlavu, kdyz na ctyrech tak me akorat drzi za zadek. ale nehladi me, jen me drzi. tot vse.. achjo...
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    CELULITIDA: a to se tě ani nepřidržuje, když spolu tentononc??

    tohle nikdy nepochopim.. já jsem na doteku totálně závislej, když ohmatávám všechny neorganický věci, pokud není po ruce moje organická přítelkyně :D zrovna teď jsem se od ní odtrh z pelechu a mám ohmataný záda i pracky do krve.. to vlastně taky není špatný, když vás partner rozdrápe do sraček :))) jakože spíš dotek rozdávám než přijímám, ale na tohle mám slabost =)
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    SIN: praktické důvody si ráda vyslěchnu v poště :)
    doma je to vysvětlováno denně, denně s eurazim když mu po celym dni stravenym dpolu povim, ze se me jeste ani jednou nedotkl. prostě o neumi. jinak je hodnej, ale kontakt mezi nami neni. a ja uz na nej taky kaslu a nehladim ho, driv jsem ho furt hladila, skrabala, bylo mi to tak prijemne, ale ted jsem to prestala delat. nejak jsem doufala, ze si uvedomi, co mi chybi, ale ani si toho nevsiml. je proste nekontaktni a to je hruza. at je hodnej sebevic, jsem smutná.. už to trvá tři roky..
    SIN
    SIN --- ---
    CELULITIDA: Teoreticky áno a rád. Prakticky by to nešlo, z mnoha důvodů. :) Proč nevysvětlíš doma, co ti schází? ;)
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    deda mel semičku a pamatuju se. dalo se do toho prstem kreslt, kdyz to bylo do prostimseru delalo to svetle cary a naopak. :) hezkeee..

    SINe takze ted uz muzes jit pohladit mne? Když jsme dva strádající...
    SIN
    SIN --- ---
    Tady to nějak strádá! :) Snad na tom nejste tak blbě jako já a nemáte na koho šáhnout?! :)) Něco zajímacího bych sem připsal, ale Celulitidu by z toho kleplo ;), tak radši jen lehce.

    Včera jsem si na návštěvě mimoděk uvědomil, že ta semišová pohovka, na který sedim, je hodně příjemná po srsti a hodně zajímavá proti srsti. :) Kdo má doma semišovou pohovku? :))

    Pak jsem slyšel známou vyprávět jak měla, jako malá, hrozně ráda svýho strejčka, protože měl ušní lalůčky porostlý chloupkama a bylo to děsně hebounký :) Tak prej mu je dycky hladila, když spal "po o" na pohovce.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CELULITIDA: on žádnej partnej není dokonalej
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    SIN: uuuuuuuuuuuuuuuffffffff áchhhh... musim takovýho najít, je mi spatne a ten muj me ani nepochoval
    SIN
    SIN --- ---
    PALEONTOLOG: člověče to sem snad ani nezažil a kdyby jo, tak by mi to nejspíš přišlo jako sen. Ale to by nic neměnilo na tom, že by to bylo bolestivé. :) Mě vlastně bohatě stačí ten absťák teď.

    CELULITIDA: Omlouvám se, už přestanu. Sice jsem chtěl ještě něco připsat (něco o snu, ve kterým se muž stane vodou, která omývá její tělo), ale šílenství si na triko nevezmu. :) A závist je špatná, tak pozor na to! :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SIN: :), nejhorší při vztahu na jednu noc, to pak musí přijít detox a to bolí
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    SIN: nepis už nic nebo tu zešílím. závidim slečně která s tebou bude mít tu čest
    SIN
    SIN --- ---
    CELULITIDA: Protože svět neni dokonalej? :) Možná je potkáváš a nemaj to napsaný na čele, vypadaj stydlivě a zasněně, protože myslí na to jaký to asi je dotktnout se špičkou jazyka lalůčku tvýho ouška nebo se lehounce dotknout rty tvojí šíje? Takže je pak přehlídneš. :) ;)
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---

    SIN: och och och !!!!!!! Proč já takovýho nepotkám?
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    SODOMITA: nenecham te dotknout se me ani prstickem:-P
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    SIN: nj a já musim bejt zrovna jedináček.. a přítelkyně taky =)
    SIN
    SIN --- ---
    SODOMITA: Tak to máš dobrý, že je někdo na koho se můžeš těšit. :)

    Někdo mi řekl, že prý tahle "závislost" je z toho jak se nás dotýkaly maminky jako mimin. Čím víc se s vámi máma mazlila, dotýkala se vás, tím víc to potřebujete.
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    SIN: je to žrádlo co taky se modlim ať už je zítřek to jí ohmatám do ztracena..
    CELULITIDA: to musí bejt hodně zajímavej člověk.. a nemyslim to nějak hanlivě
    SIN
    SIN --- ---
    Ta nesnesitelná zvědavost, až neuvěřitelná touha dotknout se její kůže, přejet jí chvějícími prsty po tváři, dotknout se jejích rtů, zkusit hebkost vlasů a pokračovat v dotýkání až do zemdlení! Možná jsem to nikdy neměl poznat, protože absťák je k nesnení. Ach jo :) ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam