• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKIMSkútr
    NTR23
    NTR23 --- ---
    GOZER1: A co teprve, když jsi na Vespy
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    XMEDA: Jojo, stejnej ulet :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    GOZER1: to mas jak auto za 800k... a jezdi jich mraky
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    UNCLE_JIMBO: Dat za scooter 80k, to je fakt ulet.
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    zjišťoval jsem nějaké informace a nová PCX bude podle dealera v ČR v prodeji už během května - cena do 80 000,-
    ENZO44
    ENZO44 --- ---
    Ahoj chci se zeptat, nejste tady nekdo vlastnikem poloautomatu (honda wave, innova, yamaha jupiter atd...) a zaroven drzitelem osvedceni ''pouze'' skupiny B ?
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    Ceny ojetych jsou ulet, pze Honda..
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    UNCLE_JIMBO: Jasný a s cenama těch ojetin souhlasím. Jako začátečník si ale nechci kupovat hned novou, když to pravděpodobně snadno někde odřu. A zároveň nemám čas se zabejvat poruchama nějakýho náladovýho itulana nebo frantíka.

    Ty silnejší Hondy se mi taky líbí...no já ale nemám áčkový papíry, dělat si úplně naplánuju a hlavně žena chce taky jezdit a ta si nebude dělat už tuplem
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    KORKMAZ: jestli bude za rozumnou cenu tak do něj určitě půjdu :) nepotřebuju novej, ale ty ceny ojetých jsou docela úlet, takže když nevyjde tohle tak se novýho nebojím, půjde pak dobře prodat až si našetřím na X-ADV :P
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    UNCLE_JIMBO: No hele kdyby to bylo k prodeji a ty bys do toho nešel, tak já bych to klidně nasál :-D Manželce se to totiž hodně líbí - pravidelně to okukuje u kanclů na pankráci a teď stojí nově i jedna u nás v ulici (jen teda s pidi tmavým štítem)
    BURAN
    BURAN --- ---
    Jj oni tomu rikaj perletova ale to je videt max z pul metru pri blizsim prozkoumani, jinak je to normalne bila :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Bila je dobra. Model 2014+ ma ten lak s trochu vetsi cirou vrstvou, tak to zlehka dela ten "perletovej" efekt..
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    KORKMAZ: no já nevím jestli se to dělalo i v obyčejné bílé, v garáži pod zářivkama to na mě moc perleťový dojem nedělalo :D
    ale je to tenhle model s tímhle velkým štítem, tak to možná je i ta perleťová

    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    UNCLE_JIMBO: Myslíš tu jakoby perleťovou bílou? Ta se mi náhodou hodně líbí.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    UNCLE_JIMBO: A1 není omezená na automatickou převodovku :) Jinak výkonové omezení A1 je 11 kW, PCX má tuším 8.6 kW, tudíž nemyslím, že by to bylo uměle snížené o 2.4 kW (tho, nevím jak vychází v pomeru výkon/hmotnost a jestli to není snížené kvůli tomu, i když hádám, že spíš asi ne).
    BURAN
    BURAN --- ---
    UNCLE_JIMBO: ja myslim ze je to dokonce i na A2 !!
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    DAN_F: je to na A1 nebo B, ale to nebyla uplne pointa toho dotazu :)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    UNCLE_JIMBO: Podle mě to není na A1, ale na B.
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    a jeste me zajimalo jak je to s vykonem? to je nejak zavreny aby to bylo na A1 a necha se to otevrit, nebo to proste vic neda?
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    ptam se protoze jsem nahodou narazil na PCX 1.generace rv.2013, najeto jen 1300, stoji bez technicky v servisu kam jezdim, ale o skutry jsem se driv nezajimal...
    je hnusnej bilej, ale rekl jsem ze za 25k bych ho vzal, at zatlaci na majitele, kdyz ho stejne nepouziva.. za tu cenu by mi ani nevadilo ze je hnusnej, stejne to bude v praze hned spinavy a odreny a jezdit by to melo stejne, tak uvidim s cim prijde
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam