• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKIMSkútr
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    JOSKA_CZ: ty svine jsou drazsi a drazsi..
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    JOSKA_CZ: jedu v so, dam vedet. Ale obecne s moto mam zkusenost: sviti to aspon?(jawa21, mustang), evidencka pcx125:jak to jezdi? Hmm, pekna svetla!

    A pak jsem cekal 24minut a kecal o veteranech..
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    Dneska jsem se svým sh125 absolvoval první STK... 700 za to aby si někdo vyfotil VINko a zkontroloval že mi svítí všechn světla. Je to u skútrů běžné nebo jsem narazil na benevolentního kontrolora?
    BURAN
    BURAN --- ---
    KORKMAZ: to "prditko" jede 100 km/h :)
    BIO23
    BIO23 --- ---
    XMEDA: proto mám dodřený Kymco, to nikdo krást nebude ( a přitom je to nejvíc držák - maximální spokojenost), zamykám jenom řidítka, ale parkuju u baráku za plotem na vsi
    řetěz k lampě je rozšířený řešení
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Já teď vidím hodně nových/zánovních Yamah (N nebo X Max) různě u kanclů, takže je to asi taky celkem populární.

    A 80k za takový prdítko mi teda přijde jako mnohem větší úlet než auto za desetinásobek.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    No a jak to teda zabezpecit, abych to mohl nechat treba zaparkovany v centru nez neco vyridim... retezem skrz zadni kolo k lampe?

    U domu jsem uvazoval, ze jebnu u najezdu do zeme dvoumetrovej roxor s navarenym okem na retez :)
    BIO23
    BIO23 --- ---
    kradou se dost... je to fakt jednoduchý a rozebereš to v klidu ve sklepě za 2 hodky
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    BIO23: to se tak kradou?
    BIO23
    BIO23 --- ---
    UNCLE_JIMBO: jestli chceš hondu, tak ji určitě nenechávej na ulici
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    no a co si mám teda koupit? chci aby to bylo spolehlivý a aby to trochu jelo (nemusí být 125ccm), jediný zásadní měřítko je pro mě efektivita - je mi uplně jedno jak to bude vypadat atd.. nový nebo ojetý je mi taky jedno, rád bych docílil co nejlepšího poměru cena/užitná hodnota :)
    jedná se o každodenní provoz, nájezd odhaduju do 1500km měsíčně, 80% město (ale včetně dálničních a rychlostních okruhů) zbytek meziměsto a výlety
    zásadní problém vidím v parkování na ulici - mám strach že mi to budou lidi vykrádat a vandalit a pojistkou to asi nevyřeším kvůli spoluúčastem.. možná bych časem vyřešil parkování, ale čekat na to nechci
    budu rád za každý tip, zatím koukám hlavně po hondách PCX125 a SH300i, ale nevím jestli se vyplatí
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    GOZER1: jenze auto za 800k po peti letech neprodas za 400k jako tu hoňdu, co s klidem za 40+ strelis, pokud neni vyvalena po zemi :D
    NTR23
    NTR23 --- ---
    GOZER1: A co teprve, když jsi na Vespy
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    XMEDA: Jojo, stejnej ulet :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    GOZER1: to mas jak auto za 800k... a jezdi jich mraky
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    UNCLE_JIMBO: Dat za scooter 80k, to je fakt ulet.
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    zjišťoval jsem nějaké informace a nová PCX bude podle dealera v ČR v prodeji už během května - cena do 80 000,-
    ENZO44
    ENZO44 --- ---
    Ahoj chci se zeptat, nejste tady nekdo vlastnikem poloautomatu (honda wave, innova, yamaha jupiter atd...) a zaroven drzitelem osvedceni ''pouze'' skupiny B ?
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    Ceny ojetych jsou ulet, pze Honda..
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    UNCLE_JIMBO: Jasný a s cenama těch ojetin souhlasím. Jako začátečník si ale nechci kupovat hned novou, když to pravděpodobně snadno někde odřu. A zároveň nemám čas se zabejvat poruchama nějakýho náladovýho itulana nebo frantíka.

    Ty silnejší Hondy se mi taky líbí...no já ale nemám áčkový papíry, dělat si úplně naplánuju a hlavně žena chce taky jezdit a ta si nebude dělat už tuplem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam