• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKIMSkútr
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    Ja to take polozil, to je asi bezne, dulezite je, ze se nic neohnulo, nic nedrnci, od te doby jsem najel dalsich 1600km naprosto v pohode. Snizilo mi to cenu stroje pro prodej, ale takovej je zivot. Dodelam motoskolu a jde do sveta
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    HAFI: ty jsi sel z motorky na skutr?? Proc? Vetsinou se chodi obracene..
    HAFI
    HAFI --- ---
    JAVESEU: jinak podivej se na smer skrabancu na plastech. Podle toho muzes odvodit jakym smerem se skutr klouzal po zemi kdyz spadl. Tohle fakt nevypada na pad ze stojanku, ale na pad ve vyssi rychlosti
    HAFI
    HAFI --- ---
    JAVESEU: No ja ti nevim, na maly pad je to rozlamane docela dost.

    Jinak uces jsem ladil dlouho a tento je nejvice aerodynamicky:-D
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Co si upřímně myslíte od stavu tohohle stroje (Honda PCX 125)? Údajně spadl na parkovišti když do něj drclo auto. ps: Přijde mi divný proč má tachometr v Mílích. Cena: 32k









    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    HAFI: Jj, zrovna řeším dva inzeráty (nebudu je sem postovat aby mi to někdo nekoupil :P), na nové nemám. Původně jsem měl strom na 30k teď 35k ale stále se pohybuji kolem 40k. Jen ty bazarový kusy jsou takový, že 100% nevím jestli náhodou to někdo nepoložil a nekoupil na to nový plast. To asi neodchytím nikdy ale určitě jsou nějaký ukazatele, kterými pravděpodobnost špatného nákupu snížím. Jako PCXo se mi líbí víc (vypadá prostě víc jak motorka a ne skútr). ps: máš stejně kvalitní účes na bradě jako, já takže si konečně dokážu představit jak na tom budu vypadat :D
    HAFI
    HAFI --- ---
    NTR23: SHYLOCK: no asi do nich pujdu, vypadaji teple:-)

    JAVESEU: hele ja ted koupil novy PCX125 a jsem uplne nadsenej z toho jak to jede. A to jsem presedlal z motorky honda cbf600s, ktera je vykonem uplne nekde jinde

    NTR23
    NTR23 --- ---
    HAFI: Tucano Urbano je pecka. Mám od nich deku, chňapky na řídítkách, už je nesundávám ani v létě (mám šroub zakápnutý lepidlem). Na jaře a na podzim nefouká a když prší máš ruce v suchu. Pak mám několik bund od letních až po zimní. Teď budu objednávat i novou helmu. A bude to El Jet od Tucana.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Ahoj, mám zájem pořídit si skútr do Prahy. Od známých jsem pochytil, že když pořídím Hondu neudělám chybu. Proto se rozhoduju mezi Honda SH 125/Honda PCX 125. Poradili by jste mi, na co mám dát při koupi pozor a případně co se nejčastěji "vysírá" abych to při nákupu zkontroloval? Díky za každou radu :)
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    Jinak jsem dneska mluvil s chlapíkem a mám zarezervovaný tohle: https://motorky.bazos.cz/inzerat/94031508/Piaggio-Medley-125.php

    Ma tady nekdo z vás Medley?
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    HAFI: ano ano, to je presne ono. Mám od nich ještě deku, kterou taky používám...jiný firmy ani moc neznám, okoukal jsem to v Italii, v Milaně..tam nikdo nepoužívá nic jinýho v zimě.
    HAFI
    HAFI --- ---
    SHYLOCK: Tucano urbano, to je ono? Ted jsme to pogooglil a maji moc pekny sortiment veci do zimy
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    HAFI: já je mám a jsem za ně strašně rád, fungujou perfektně. Od firmy Tucan.
    HAFI
    HAFI --- ---
    borci resil nekdo z vas vylozene zimni rukavice, aby se s tim dalo jezdit i v prosinci? Jinak poridil jsem novy pcxo, ten novej model s ledkama a fakt pecka, leti to 120:-)
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    DZANDIS: jak uz jsem psal, jsem v nemecku, takze s B muzu jenom na AM :-( to vis, ze bych hned koupil 125cc, kdybych mohl

    s 1300km stala 2000 euro, vypada jako nova.. coz neni vubec zly

    A co jsem se ted dozvedel, kvuli limitum na emise se uz snad 2T nebudou vyrabet, nova 2017 Primavera ma jen nejakej udusenej ctyrtakt s 3.3 HP. To si nedokazu predstavit, jak to nekoho uveze.
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    UF0UN: ja nevim ta padesatka mi prijde malo. Za kolik jsi to poridil?
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    ...tak jsem nakonec koupil Vespu 50cc 2T, jako novou za velmi slušný peníz. Červenou. Jede to obstojně, teda dokud na tom sedím sám, ale na elektromotor se to nechytá :)
    Co mě zarazilo je kolik tam je vlastně plastu. Starší Vespy jsou proti tomuhle obrněný transportér.

    No ale stejně to vidím tak, že příští jaro udělám zkoušky na A a koupím něco s normálním objemem motoru :))
    MARTYNI
    MARTYNI --- ---
    Zdravím, prodavam vrak piaggio MP3 viz foto o par prispevku níže. Motor - 250ie (25tis. Km) a vše kolem ok, respektive vše od riditek dozadu ok (krom plastu). Chtěl bych za to 12tis Kč. Když by měl někdo zájem tak pošta.
    KRAJICZECH
    KRAJICZECH --- ---
    Čau sháním plastové díly na Severu Atlantis 50. nevíte někdo o něčem
    WARSHEEK
    WARSHEEK --- ---
    Zdravim, nevite o nejakem servisu, ktery umi Gilery v Praze a okoli? Obvolavam jak muzu, ale kdyz uz je nekdo dela tak ma cas za mesic. Diky za info
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam