• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKIMSkútr
    KCE
    KCE --- ---
    SHYLOCK: kdyztak tady super inzerat ;)

    Skútr 50 - Opava
    https://motorky.bazos.cz/inzerat/101039039/Skutr-50.php
    ...Pozor "NoNightVision"!
    Skútr takticky zbaven reflexních či jinak svítících bodů. Používán výhradně na noční expedice.
    V noci ježděn pouze a JEN VE MĚSTĚ, mimo něj výhradně za zlepšených vizuálních podmínek.
    Paket "LightWeight"!
    Odstraněno vše, co by mohlo váhou zvýšit pravděpodobnost dopadení např. Naštvaným cyklistou po předjetí....
    ...atd..

    :D
    HAFI
    HAFI --- ---
    SHYLOCK: Mam kamarada co dela uz asi 15 let kuryra, takze tech skutru vystridal hodne a rikal, ze Kymco je velice dobrej stroj. Je to prej srovnatelny s Hondou a Yamahou, jen je to o chlup levnejsi. Ale teda hrozne nadaval na Piaggio
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    KCE: no chtěl, ale tohle by mohlo vyjít fakt slevně:D
    a mám ten dojem, že Kymco si vlastně všichni chválí čim dal víc...
    KCE
    KCE --- ---
    SHYLOCK: za ty prachy asi dobry, jen kit malosi je za 3k. trubky z vidlice se daj i srovnat..
    ale- nechtel si neco italskyho?:)
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    heleďte co si myslíte o tomhle? https://motorky.bazos.cz/inzerat/101410821/Kymco-Agility-City-125-rv2012.php

    Mluvil jsem s klukem, udájně je ohnutá jeste vidlice (nová 4k). Jinak původ ČR, druhej majitel. Věřim, že ho stáhnu třeba na 13 tisíc. Dává mi to smysl.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SHYLOCK: bazaru je povicero: motorkari.cz, smoto.cz
    KCE
    KCE --- ---
    jinak by me zajimalo jestli je tu jeste nekdo koho zajimaji stary skutry, pokud mozno jinych znacek nez vespa a lambretta
    cetl jsem nedavno "my cool sooter"
    https://books.google.es/books?isbn=1910904023
    a i kdyz je to publikace znacne stara, po doplneni aktualni infa z ruznych for, se mi zda ze dodnes jiny znacky nemaj u sberatelu moc sanci. tak treba je tu nekdo kdo mi to vyvrati?
    z knizky btw treba honda spacy s vyklapecim svetlem, heinkel turist (rolls royce mezi skutry) ..
    KCE
    KCE --- ---
    KORKMAZ: to je cena za model 2019 s abs, cenu za zbylou lonskou skladovku si vyjednej u sveho dylera ;)
    SHYLOCK: presne, poptej se u vicero prodejcu na novy stroje z predchozich let, neboj se zahrat divadylko a trochu zatlacit ;)
    i kdyz u tech predvadecek by me trochu sralo vedomi, ze od prvniho kilaku tomu nekdo nakladal plnej kotel...
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    KCE: 87 900 Kč je teda výhodná cena?
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    KCE: asi máš pravdu a dopadne to tak..nějakou předváděčku od Piaggia třeba. Každopádně za dotaz nic nedám)
    KCE
    KCE --- ---
    bych vubec neresil a koupil si novy lonsky sh125i, jsou ted dost pod cenou co vysel model 2019
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    Ahoj, prosím kdyby se náhodou někdo zbavoval prakticky čehokliv italskýho 125 4T rv 2006+ tak mám zájem:). Bazos je naprosto marnej a jaro už začíná:)
    HAFI
    HAFI --- ---
    DZANDIS: no aplikace mapy.cz mi zaznamenala 122km/h, coz tomu moc neverim. Na displeji jsem videl nejvetsi cislo 118, ale realita bude spis nekde kolem 105-108km/h
    https://mapy.cz/s/34gEo
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    Ja osobne bych to teda neresil, obzvlast u noveho stroje, dobre bych ho zajel a pak by se videlo.. BTW- kolik je ta maximalka?
    HAFI
    HAFI --- ---
    CAPTAIN_TACUD: nene je to uplne stejny se studenym motorem jako kdyz mam 150km v zadech. Ja jsem si jisty v tom co ta vymena udela, jen me zajimalo, jestli s tim ma nekdo zkusenosti, protoze ten variator se spojkou zlepsi vlastnosti vsech skutru
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    HAFI: meni se to treba po delsi dobe na jeden zatah? myslim tim teplotou a vzdalenosti?
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    KORKMAZ: Ja prihlasoval francouze, mel jsem akorat technicak velkej, nejdriv si dojdes udelat na STK vstupni technickou prohlidku. oni ti TP odeberou a napisou ti cesky noty pro registr vozidel.
    HAFI
    HAFI --- ---
    CAPTAIN_TACUD: tak ono to nedela nic spatnyho, fakt to jede pekne. Proste pro urcitou rychlost je tam spatny pomer otacek motoru a prevodu toho variatoru, nic vic. Nevidim to jako chybu, spis jako vlastnost. To je jako jet v aute na sestku 50km/h a pak na to slapnout. Bude to zrychlovat, ale nez roztocis motor, tak to bude bida:-)
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    HAFI: jo nekdy kontrastni pruzinou, nekdy vahou valecku ve variatoru, nebo sklonem variatoru.

    ale to je divny ze to dela u "novyho" stroje.
    HAFI
    HAFI --- ---
    CAPTAIN_TACUD: skutr je novy, mam nalitano 1200km. To porovnani bylo s yamahou nmax. To je ta situace kdy jedem ve vesnici cca 60km/h a pak prijde rozjezd a ten nmax je dynamictejsi, ale na maximalku ho zase predjedu. Jsem prave cetl, ze se to da poladit tim variatorem a zmenou gramaze valecku v nem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam