• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKIMSkútr
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    KCE: hmm.. ok, zkusím na to kouknout. i když se trochu bojím, protože nemám momentový klíč..
    KCE
    KCE --- ---
    8BB76E1: spojka. sundej kryt a zkus ji pri volnobehu podrzet rukou.. na mym starym mopedu sem to bral jako vlastnost:)
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    dotaz - když nechám motor běžet na idle, začne se ozývat takové jakoby cinkání. jak trochu přidám plyn, přestane to. nevíte, co by to mohlo být? něco se spojkou?
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    SAMOUT: Taky jsem u PCX narazil na omezovač. Top speed na tachometru mám nějakých 105-110 z kopce :D
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    vzdyt jo ja mam sh300 a taky to jezdi 140 mozna by to dalo vic ale uz to omezujou otacky :o)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    MRTVEJ: Tak ber to tak, ze i PCX 125 to do mirnyho kopce (Liberecka od Bulovky ven z Prahy ke Strizkovu) vytahne na 90, kdyz jsem se sklonil, abych moh trosku poodjet a zaradit se do pravyho pruhu tak i 95. Pravda, Forza je o cca. 50 kg tezsi, ale ten vetsi vykon nekde musi bejt znat. S verzi snad z roku 2012 jsem kdysi jel po Jizni spojce asi 105, mozna i 110, to uz si nepamatuju.
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    tak to je pekny cekal jsem min :o)
    HAFI
    HAFI --- ---
    MRTVEJ: hele mam tam malossi variator, tu verzi MHR a na brzde mam namerenych 150,6km/h. Realitu jeste neznam, jeste jsem to od vymeny nevyzkousel:-) ale pred vymenou to tech tachometrovych 140 frcelo
    HAFI
    HAFI --- ---
    EKIM: tady se muzes podivat na rozdil vysunuteho a zasunuteho plexi




    HAFI
    HAFI --- ---
    EKIM: jo. Kdyz ho vysunu uplne nahoru, tak muzu jezdit uplne bez hledi(mam odklapeci helmu)
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    tak to nevim ja mam nahace :o))
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Já se taky ptám ze zvědavosti jestli mi větší plexi něco přinese a jestli jsou moje úvahy správné. Jezdím s PCX 125 i mimo město kde frčím 80-90km/h. A uvažoval jsem o tom, jestli by to nebylo pohodlnější. Díky za rady. :)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Bez plexi mi foukalo na hrudník. Ale to krátké plexi ten proud vzduchu docela zvedne. Teď fouká na helmu, ale i tak se dá v létě jezdit se zvednutý štítem. Ale Nejezdim teda víc jak 70.
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    nevim zas vetsi plocha no to je fuk :o)
    ja se neptam kvuli plexi ja se ptam ze zvedavosti kolik jezdi foza 300 :o)
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    MRTVEJ: Předpokládám že plexi z hlediska aerodynamiky je lepší než trup a ramena, ne?
    EKIM
    EKIM --- ---
    HAFI: je tak vysoky ze bys mohl jet bez prilby?
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    kolik to jezdi ? :o)
    HAFI
    HAFI --- ---
    EKIM: ja mam novou forzu 300 s vyssim plexi a uplne v pohode
    EKIM
    EKIM --- ---
    S tou výškou plexi není dobrý přehánět, sice ne fouká a neprší, ale pěkné to haze, přední tlumiče pretizeny, ale třeba mám Stárek stroj, vlastně by mě zajímalo estli je to u novejch, nak poreseny.
    KCE
    KCE --- ---
    DAN_F: vzhledem k tomu ze rychlost to ukazuje, tak 'kabelem' (zde je doufam rec o nahonu tachometru) to nebude. v tachometru je pak prevod jednak na ukazatel rychlosti a druhak na pocitadlo kilometru, a tam bych hledal problem, vetsinou jsou ty zoubky na hridelce z plastu a casem se ozvykaji, spis nez casem to je prave prehnanou rychlosti a silou pretaceni (vrtacka).
    ale..
    HARVIE: pokud majitel menil palubku, muze to byt jen spatnym sesazenim, nebo ztracenou/chybejici soucastkou (prave onou hridelkou s plastovymi zoubky). nebo tam dal palubku z nakyho stroje kde to nekdo pretacel vrtackou a zoubky tak oholil...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam