• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKIMSkútr
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    KCE: Tak to se připrav že v Praze je to lepší ale čeští řidiči neodpouští, i když dneska ráno na Jiráskáči mi uhnulo 15 aut z 30. Což mě potěšilo, a poděkoval jsem jim :)
    SAMOUT: Klasika :D
    DZANDIS: Mě do originálního kufru se vejde 22 plechovek piva, dokonale tam sedí a ani se nehnou :D
    DZANDIS: A na SHčku budeš úplně cajk, to má tuším 16ctky. Jenže zase Honda = daražší. Já koupil před rokem a půl PCXko 2014 za 42k. Cena podle mě dobrá, nájezd 20tis. km Zatím jsem měnil olej a filtr.
    HABRENKA: Hele uvidíš, já mám zatím asi štěstí a nebo všude stojím krátce. Držím palce aby ti už nic nepřilo. Připomnělo mi situaci kdy jsem dělal ve firmě která sponzorovala fotbalový klub z Mladé Boleslavy a dodávala fotbalistům vozy. A bylo jedno auto co pravidelně jezdilo od stadionu v Boleslavi přes město do Prahy. Jednoho dne nám začaly chodit pokuty za rychlost v jednom a tom stejném úseku na tento pronajatý vůz 2ks denně (dvoufázový trénink) s měsíčním zpožděním, takže když se to tomu frajerovi řeklo, tak ještě následující měsíc chodily pokuty. Tam se to nějak zahrálo, jinak už asi třetí den by neměl řidičák :D
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    TOMBRIDER: hele vespa... vespa je hezka no... ale tim to tak nejak hasne (dle mne!), maly kolecka (to nechceě. prostě nechceš!!!), maly cely je to... drahy dily, drahy cely = vic se o to bojis,... ja bych sla do pcx, mam jeho dědečka a doufám, že mi ještě chvíli vydrží, naprostá spokojenost. díly dostupný, kola akorát, táhne pěkně...
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MARASAN: no, doufam... ale ten mesicni distanc mne sere :-/, uvidim, zda bude neco vedet mistni prestupkovy, ten dopis z magose nedava zadny prostor k dialogu (a ja jsem nezkusena ;-) ). navic teda tam nikdo krom jedny svihly bezdomky nebydli :D
    KCE
    KCE --- ---
    TOMBRIDER: ono taky zalezi kde a jak na tom bude jezdit, jestli max 5km nekde po rovince z jedny vesnice do druhy do prace/do kramu, tak to pak klidne 50 primaveru na mini koleckach. ja jezdim klidne 80km daleko, valim to kilo po prutahu, nebo naopak poskakuju po kostkach mezi dopravou a treba i po polnacce do lesa... mam to jako univerzalni dopravni prostredek a ne jako sezonni doplnek ;)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Bezva to sypete! Dik
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    DZANDIS: kolo 14" min!!
    Jeste jsem tenkrat uvazoval o Benneli, nastesti vzal Hondu
    KCE
    KCE --- ---
    TOMBRIDER: nemam moc srovnani ale s hondou 125 z 2014 jen menim olej. casem se sjede remen a valecky ve variatoru a pneu, ale to u vsech skutru. kola 16" super, cim mensi tim horsi, takze bych sel aspon do 14".
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    TOMBRIDER: Jinak obecne-kupoval bych neco s vetsima kolama, aspon 13". Na to jsem se soustrdil ja, lepe se to ovlada a je to stabilnejsi(osobni subj.pocit). Vsechny ty skutry s koleckama jak od rudliku mi prijdou v zatackach nestabilni, bal jsem se, sedl jsem si na Pcx A zatacky a vsehno ok
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    TOMBRIDER: mel jsem PCX 125, starsi verzi, najel jsem za dva roky neco kolem 10.000km.
    Vymenil jsem 2x olej. Kupoval jsem ji a mela najeto po trech letech tusim cca 13tis.km.. Nic jsem neresil, 2x vymenil olej a filtr
    Nazdar bazar. Blby je, je jsou Hondy obecne drazsi, pze je lidi chtej. Spolehliva, dobre ovladatelna, do Givi kufru vzadu se veslo 14 plechovek piva a nejakej dzus
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    HABRENKA: moc to resis,dostalas jednu,kvuli stezujicimu se obcanovi,policajti na nezavazejici motky porad kaslou, uvidis. Kdyztak ti to shrnou najednou a poradi,abys debilum neparkovala pod oknem.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    NTR23: diky
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    VACA: muj skuta je často rozmontovanej :), ale pokutu po měsíci těžce nesu no... jsem staromódní. A bojim kolik jich doopravdy je. zítra zajdu na naše prestupkovy a snad neomdlim... pokud to budou vědět teda... nechce se mi čekat na magoš a co z něj postupně bude padat.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    TOMBRIDER: https://www.facebook.com/groups/vespa.cz/?ref=share

    Často tam jsou vespy na prodej, nebo se poptej v Praze u Massima ve Vespisti Veri
    VACA
    VACA --- ---
    HABRENKA: no ja samozrejme nerikam aby jsi kvuli tomu rozmontovala motorku. Ja bych je nenasel kdybych nemel sundany ty plasty. Podle vseho tam museli bejt roky (uz nebyly citelny psany udaje). Ten bengo proste evidentne strkal prehnuty listecky do takovy skviry mezi stitem a tachometrem, a ty pak propadli do utrob skutru..
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    VACA: :-D zatim jsem nic nenasla, coz mne trochu trapi, kdyz najdu pokutu, aspon vim, ze nekoho seru, ale po mesici tohle, to neni dobry znameni, neco mi rika, ze to budu mit hodne, hodne drahy :-(.

    KCE: Praha, centrum... dva roky parkuju všude možně, jednou jedinkrát na modrý zóně (a to ještě na kraji) a místní kretén mi poničil skůtr, protože ON tam chtěl zaparkovat... policajti řekli, aŤ to nechávám na chodníku, že to tolerujou, když nepřekáží... mno, tak asi přestali :/, ale tím došlo místo k parkování a jedna ze zásadních výhod, co jsem z toho měla. jinak debily potkávám pořád, nejlíp když zaáčíá dva pruhy a mistr v autě (bez blinkru) mne vytlačí,pá jsem přece menší... už jsem několikrát skončila na chodníku se smrtí v očích a žlučí na jazyku. jako je to tu o nervy, ale zatím se dalo. dneska mne nálada přešla :-(
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Ahoj potřebuji poradit jelikož jsem skútrama nepolíben.(teda krom zongshena co mě hnije v kůlně)
    Ségra shání skutra.
    Nejraději by Vespu protože Vespa

    Veřejná skupina Skútr Bazar | Facebook
    https://m.facebook.com/groups/657034077807599?view=permalink&id=1523502244494107

    Pak má vyhlédnuto. Piaggio
    Veřejná skupina Skútr Bazar | Facebook
    https://m.facebook.com/groups/657034077807599?view=permalink&id=1519882501522748

    A já bych jí nejraději nacpal Hondu, jelikož s japonkama mám dobrou zkušenost.
    Honda PCX 125 (kraj Pardubický) - MotoInzerce.cz
    https://www.motoinzerce.cz/motorky/honda/1071006-pcx-125.html

    Ale fakt je že osobní zkušenost s italkama nemám.
    Údržba padne na moji hlavu. Tak bych rád řešil jen tu základní.
    Dik za jakoukoliv dobrou radu :)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    KCE: Moje kratoucka (ani ne dva mesice) prazska zkusenost je, ze ridici uhybaj a delaj prostor. Protancoval jsem takle dloujou kolonou na Nuselaku / IP i v Argentinsky / V Holesovickach. Zatim na me nikdo netroubil ani nesnazil zavrit.
    KCE
    KCE --- ---
    SAMOUT: pisu ze se o to snazi, ne ze to udelaj;) ale proste me sere takovy to "ja tady musim cekat/ sunout se, tak ty budes taky"
    ale hlavne me zajima to parkovani, ja sem zvyklej to postavit kamkoliv to neprekazi
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    KCE: Ujet na svetlech? Zrychleno myho pcx nedalo ani AMG GT :-). Na dalsich svetlech se na me teda jeho ridic dival dost nevrazive :-).
    KCE
    KCE --- ---
    HABRENKA: a kde?

    ja se "vyucil" skutrarem ve spanelsku a pak ve francii, v cechach sem toho zatim moc nenajezdil, jen v kv a prislo mi ze lidi v autech vubec nejsou zvykly, ze by treba uhnuli abych mohl projet/predjet. naopak, nektery se nervujou a kdyz predjedu kolonu na semaforu, par uz jich cosi ukazovalo a snazili se vyrazit ze semaforu driv a predjet me:(
    ted sem v praze tak snad to bude lepsi, zatim sem nikam nejel, az zitra... potrebuju parkovat na letny, tak doufam ze bez pokuty a bez zcizeni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam