• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKIMSkútr
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    BURAN: Tak jest :)
    TOMBRIDER: Jak to vlastně měříš? Navigace není nic přesného a odchylka může být od +/- 5km/h což v kombinaci s odchylkou tachometru může být výrazně víc.
    BURAN
    BURAN --- ---
    TOMBRIDER: tachometr podmeruje, to jako ze ukazuje min nez skutr jede? To by bylo divny. Naopak je to normalni, tacho v aute i na moto mi ukazuje o cca 10% vic, proste s tim pocitam.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    TOMBRIDER: A cena, slozitost nakupu? Resil nakup jetyho skutru loni a nakonec odlozil, ted me to zase laka :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Tak abych to doklepl.
    Byla zakoupena Honda pcx125.
    A ségry spokojenost největší.(je růžovo-bílá)
    Skútr najeto 6k km , vzadu givi, velkej štít a pouzdro na navi/tel včetně.
    Vezl jsem to z Prahy, a teda na to jaký je to prditko tak výkon velkoměstě dostačující. Těch 90 je tam hned, když si člověk lehne na řidítka tak se z toho dá vymáčknout i 99kmh. :)
    Nerovnosti to žehlí pěkně, ani mě nepřišlo že by se to nějak kroutilo.
    Do zatáček se s tím dá relativně švihat, jen teda na můj vkus se brzo ozve škrtání, asi stojanu..
    Jediné mínus co bych tomu dal, je že tachometr hrozně podměřuje... Cca o 8-10kmh.
    Takže kdyby se jím člověk řídil, tak se na něj pořád bude někdo tlačit.. Což je ve městě docela na hovno.
    Ale jinak sakumprdum, super skútr.
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    Tvd jak to ctu koukam jesteze bydlim na venkove
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    KCE: :-D tvl... hele skutr mam od toho, abych mohla kdy kam chci a nejlip hned jak chci, to je jeho hlavni benefit... Holt je to rizikova zalezitost a doufam, ze se ty srandy na chvili zas uklidni, jak rikam, i zhare jsme tu meli :D, tady je mozny vsechno... jen pobavily souhry nahod posledni dny. ale zas je fakt, že sousedi jsou tu cajk, díky nim vím i kdo ho dojebl loni a mám tu i soukromýho skorobezďáka alkáče, co s pitbullem hlídá... holt ale nestačej na vše. budu muset rozšířit síť :-D
    DAN_F: asi mám víc sexy skútr :-D, fakt nvm...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Plus se ti tam nastěhujou bezďáci.
    A když jim pravidelně budeš kupovat čůčo. Tak máš i osobní securiťáky... ;)
    KCE
    KCE --- ---
    HABRENKA: taky drzim palce, at ti ty pokuty odparou..
    a v miste bydliste- co treba koupit malou dodavku, tu postavit na parkovaci misto v modre zone a parkovat v ni?:)
    ja bydlim v nakladaku obytnym, vzadu mam hydraulicky celo a tak parkuju skutra v garazi:)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    HABRENKA: Jako, je to trochu zvláštní :) Mně za těch asi 10 let, co jezdím, s ním někdo hýbal jednou, někde v divočejší části Holešovic. Jinak držím palce, to je teda pruda.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    KCE: to bys nesmel parkovat v centru mesta no. bych u nej musela mit postavenou hlidku...
    KCE
    KCE --- ---
    ja jen zasnu, me nekdo hrabat na skutr tak by mel ze zivota peklo..
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MRTVEJ: nope, pokuty mam od prace, se skutrem hejbou pred domem (kde bydlim) :D, ja se nikde nenudim
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    HABRENKA: tak asi sme doma kdo to udava :o)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    JAVESEU: jo, mam k dispozici, ale s diky jsem odmitla, pac to bych tam behala denne... obcas na to nekdo posadi decko, postavi tasku s nakupem, poposune... loni mi nekdo propalil sedlo (ne, nedavam uz v lete bezne plachtu, tu mi propalili nekolikrat a chcijo na ni psi...), v noci se o to sem tam nekdo ozralej opre nebo ma potrebu se na tom fotit (jo, i to jsem videla a zasla :D, je to starej milej obycejnej skutr!), nebo jen zkousej, zda to unesou... obcas mi cuka ruka a oko, ale mam sve papiry rada. bohuzel parkovani mne nekdo napraskal pred praci a doma... no... to je proste risk toho, ze musim mit skutr venku no :D.. jen je to uz slusna sbirka historek :D. (ale chran horsiho, pred lety jsme tu meli zhare a ten minimalne jeden spalil na uhel :-/ )
    lidi jsou ruzne...
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    HABRENKA: Ještě me napadlo co na to dát nějaký zámek na kotouč včetně alarmu. Já mám od Oxfordu asi za 500,- není to zádná top záležitost ale minimálně jako odstrašení se to vyplatí. Hlavně aby měl otřesové čidlo. Já mám tenhle: https://www.abmoto.cz/zabezpeceni-motocyklu/tokoz-zamek-na-kotoucovou-brzdu-s-alarmem/
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    JAVESEU: no loni vim kdo to byl, bylo z toho trestni oznameni, ktery padlo (dlouhej pribeh, docela na hovno situace a jeste porad mam chut tomu malymu zmrdovi rozmlatit hlavu o auto. jeho auto...) ten si ted dava bacha, ale porad mne sere. dneska to byli stehovaci... ti byli aspon slusni, ale stejne, v navaznosti ted na ty pokuty mne to fakt pobavilo...
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    HABRENKA: Tvl, to by tam stálo za to někam nainstalovat kameru a mrknout se kdo se kolem toho točí, bude to dost pravděpodobně i zákeřňák co nemá koule říct ti na rovinu, že tam nemáš co dělat a nebo nějaký tajný ctitel, co už neví jak ti říct, že jeho srdce patří jen a jen tobě :D ps: pevný nervy
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MARASAN: jo, nebo odnese, nebo domrda pri presunu jako loni v lete. dneska ho teda dva chlapi nezne prenesli nastesti, ale ten muj vyraz musel stat za to... to je proste marny. jak z grotesky...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    HABRENKA: jakoze ten skutr nekdo odtlacil na chodnik? to je dobry :-D
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    jen pro pobaveni, jo... vcera jsem, preventivne, zaparkovala na kraji modry zony, kde legalne muzu. tak, abych nikomu neprekazela, zadny misto nezabirala, proste fakt tip top vymazleny misto, kde nemohl skutr nikoho srat. a kde ho ted rano najdu? do prdele NA CHODNIKU. vzdavam se...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam