• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKIMSkútr
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    8BB76E1: :) nebo to pojmeš jako my ostatní a budeš jezdit co to kde dá.. :D (mě jede 125 dylan i 110 :D)
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    8BB76E1: cestou do práce vyzkoušeno, a jede to i přes 60.. ^_^ takže teď si naopak budu muset dávat pozor, kolik vlastně jedu..
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    8BB76E1: tak vyměněno, a asi ok. maximální rychlost ještě nemám otestovanou, ale co jsem narychlo zkusil na rovince k nejbližší křižovatce, tak přes těch 50 to jde hladce..
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Akorat jeste resim, ze to ukazuje o 50% vetsi rychlost a nevymyslel jsem jak se to kalibruje. kdyz to ukazuje 100km/h, tak ve skutecnosti jedu 66km/h... Tusite nekdo jestli to u piaggio meraku na fotce jde nejak poladit? Pocitadlo ale meri kilometry spravne.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    HARVIE: KCE: DAN_F:
    Tak jsem to rozebral a opravil. Je tam osicka co ma bowdenem nahon z predniho kola. Na ni je snek co pohani plastovy zuby a pak kombinace plastovejch a mosaznejch kolecek/sneku. Problem nebyl v tom, ze by to nekdo stacel, to by odeslo prvni plastovy kolecko, ktery se toci nejrychlejc. Paradoxne byl problem az v poslednim kolecku, ktery se otoci jednou za 100m. Je tam sendvic, ze je na stejny osicce jako kolecko s cislama. To mosazny kolecko ma bejt na pevno spojeny s prvnim cisilkem, ale nebylo. nazhavil jsem kus dratu a propichnul jsem ho dirkou v mosaznym kolecku do toho plastovyho a dirku jsem zapajel cinem (jako vedlejsi efekt se navic to plastovy trochu roztavilo a prilepilo), takze se pocitadlo rozbehlo. Duvod proc ukazatel rychlozi bezel i bez funkcniho prevodu je to, ze je resenej nejak elektromagneticky indukci primo z neprevodovanejch otacek toho bowdenu. na fotce je oboje trochu videt.


    SPYYDY
    SPYYDY --- ---
    JAVESEU: To je příliš lichotivý, tolik moci ani pravomocí ti blbouni nemají. I když se tak někdy cítí.)
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    SAMOUT: Ne nadarmo se jim říká "MĚSTAPO". ;)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HABRENKA: Nevim kde je "u vas", ale asi to neni v Praze. S tema naplavama mas pravdu, problem je, ze nikdo jinej tu empika nedela.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SAMOUT: ale jsou... u nás jich zas tak málo není, horší jsou naplavy, co to tu neznaj a honej body...
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HABRENKA: "Rozumnej mestak" je slusnej oxymoron. Nic takovyho neexistuje, opravdu ne. Ani v pohadkach.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MRTVEJ: pritom kazdej rozumnej mestak ti rekne, ze on sam v zivote na modry neparkoval, ze je to kokotina... achjo. vysiraci :-/
    SPYYDY
    SPYYDY --- ---
    MRTVEJ: I já dostal minulý týden v Opatovický na Národce za stání na chodníku od heroes 300..
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    MRTVEJ: Tak zrovna v cizinskyho teritoriu se nedivim vubec nicemu.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SHYLOCK: je na strakonicky jeden a v holesovickach druhej, o dalsich nevim, ale uz delsi dobu jsem se nezajimala (a z blanky mi zatim taky nic neprislo :D )
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    HABRENKA: tohle by mě zajímalo:) slyšel jsem, že takový radary jsou v Blance, ale o jiných v Praze nevím. Co ty?
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    VACA: jo, na nákupy je to dobré, dost se tam vejde. ^_^

    já ještě chtěl vyloženě nákladní "scooter" (trojkolka, 50 cc) taky od Hondy, ale nedávno jsme se přestěhovali blíž k centru, tak možná někdy později..
    VACA
    VACA --- ---
    8BB76E1: Roztomilej skutrik. Ten kosik vepredu me fakt bavi:)

    V tomhle ohledu mi prijdou zabavny treba ty nemecky ex-postacky skutry. (Kamos si privezl pred nakym rokem a hrozne si pochvaluje jak je to prakticky. Takovej nakladni skutr s nosicem v predu i vzadu) ale tohle musim rict ma vetsi styl ;)
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    ZOIDBERG: https://dvako.com.ua/skutery/bu/honda/honda-dio-cesta

    (dokonce přesně v téhle barvě.. ^_^)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    8BB76E1: Co máš přesně za skůtr?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam