• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKIMSkútr
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Jinak mám obsah 300 a menší bych nechtěl. Za 40 koupíš pěkný stroj. 10 si nech na počáteční servis.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    DUCATIMONSTER: Máš pravdu, já mluvím z vlastní rok starý zkušenosti. Nemám Áčko. Kdybych měl, kupuju 150+. Na druhou stranu mě to, že nemám Áčko limituje se zabít ve dvou kilech (v osmdesáti je to větší umění) ;)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    JAVESEU: skútry 125 jsou často dražší než větší, protože na ně staci řidičák na auto. Osobně bych se díval po něčem, na co je už potřeba A.
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    HABRENKA: Taky tam toho docela dost přebývalo :D něco jako: "Útok divokých naprosto neviditelných obřích mimozemšťanů"
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    HABRENKA: Máš pravdu. ps: prodám 3 zrcátka z Oktávky, 2 z Fábie a 1 co jsem si urazil sám :D
    EKIM: Doplň, díky. :D
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    JAVESEU: neco jako "seru na zacpy a parkuju kde chci" (a chybelo tam "sbiram zrcatka v lepsim pripade a pokuty za to posrany parkovani, kde chci" :D
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    EKIM: Podle mě je to hrozně krátký, ale už si nepamatuji, co tam bylo dřív, takže asi Díky :D
    EKIM
    EKIM --- ---
    Změnil jsem název diskuze, komu se to libilo se omlouvám, komu to připadalo stejný jako mě neni zač.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    KCE: Bal bych se servisu a hlavne dostupnosti nahradnich dilu na Kymco. Vsichni me od toho odrazovali, ale vim prd ;)
    KCE
    KCE --- ---
    SHADDIE: do 3 litru spotreby se vejdes, pokud to bude neco novejsiho. drazsi taky moc ne, nejvic napaleny jsou prave 125 protoze na Bcko. to kymco cos poslal je toho zarnym prikladem;)
    JAVESEU: zas to misto mezi nohama a kolik se tam toho vejde;) ja bych se sh300 vubec nestitil:))
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KCE: já Áčko mám, 250-300 by mi nevadila, pokud by to nežralo moc. Jen asi budou dražší.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    má smysl např. tohle ?

    Prodám Kymco xcitingR 300 i - Praha - východ - Bazoš.cz
    https://motorky.bazos.cz/inzerat/123300158/prodam-kymco-xcitingr-300-i.php
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    KCE: Já nemám Ačko, ale taky bych šel do tý stopadiny. Honda SH se mi tolik nelíbila, ale pravda že větší kola na kostky a koleje dobrý, ale nemá to ten "look" jako že si na motorce :D
    SHADDIE: Hele přes inzerát od týpka z kraje Prahy. Každopádně inzerát na motorkari.cz tam máš podle mě alespoň jistotu že ti to neprodá nějakej zm*d, protože by se rychle pakoval. :)
    KCE
    KCE --- ---
    SHADDIE: ber aspon 150ku, v podstate zadne naklady navic a pojede to o trochu lip.. a neco ne vetsich kolech, honda sh, honda forza, pcx.. yamaha xmax, peugeot elyseo, v nejhorsim kymco
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    JAVESEU: Dík za tip. kde jsi ho kupoval? V bazaru nebo soukromá inzerce?
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    SHADDIE: Já pořídil Honda PCX 125 (2014) za 42k. Jede to do 100km/h. Spotřeba kolem 2,5l/100km. Každopádně po dálnici/okruhu to na něm není moc příjemné. Skútr váží nějakých 130kg + 85kg mých. A když kolem tebe proletí auto/dodávka v 130ti tak "máš co dělat udržet se v pruhu". Nejsem nijak zkušený motorkář, ale co jsem pochytil od známých tak kupovat Hondu, Suzuky, Yamahu, atd. hlavně žádný Čínský/Thaivanský levný skůtry = drahej a časově náročnej servis. Jinak ho mám už přes rok nalítáno cca 8k km a krom oleje a vzduchového filtru jsem nic neměnil a šlape dobře.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    Zdravim, uvažuju o koupi skútra na ježdění do práce po Praze, respektive z příměstské části po okruhu cca 40km jedna cesta. takže s tím budu potřebovat jet třeba Lochkovským tunelem apod . Mám sice ŘP sk. A, ale asi by mi stačila 125ka, pokud s tím půjde rozumně jet i po tom okruhu. Vůbec nemám přehled, ani se nevyznám ve značkách, ale moje představa je maxiskútr se spotřebou 2-3 I/100 km, max rychlostí cca 100 km/h, cenově nějak +/ - 50k. Klidně ojetinu.
    Dokážete mi jako laikovi poradit rozumný poměr cena / výkon, případně kam se v Praze a okolí zajet podívat do prodejny nebo bazaru? Díky
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    SAMOUT: Já potřebuji menší, nechal jsem si vyrobit pod plotnu držák na Longa. takže ideálně 29L jako to mám teď.

    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    JAVESEU: Operka nevim, ale mam tenhle, a naprosta spokojenost. I s nosicem 2600.

    GIVI kufr Vision 34l | Motoshop AUTO JAROV
    https://motoshop.autojarov.cz/eshop/detail/givi-kufr-vision-34l-ide340n.html

    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Máte někdo zkušenosti s nákupem kufru na Hondu pcx 125 (2014)? Kukám po netu a originál se nabízí včetně opěrky a zámku na klíč ke skútru. Chápu to správně že mi do něj dodají vložku dle mého klíče a je to v ceně? Protože jinak můžu koupit od firmy SHAD (předpokládám výrobce a Honda si to jen rebrenduje) a k tomu dokoupit opěrku. U SHADu by mě zajímalo jestli bude vložka od Hondy kompatibilní (nechci pokud to nebude stát majland další klíč)

    Originál (3500): http://www.obchodmch.cz/...original-prislusenstvi--honda/honda-pcx125-kufr-29lt-s-nosicem-rv2010-13/
    Shad (1200 + 650 + 600): https://www.motonakup.cz/kufr-na-moto-a-skutr-shad-sh29 + https://www.motonakup.cz/operka-zad-shad-d0ri40-pro-kufry-sh29-sh33-sh34 + příadně vložka zámku Honda dle líče.

    Plotny pro uchycení jsou v obou případech v ceně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam