• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKIMSkútr
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Máte někdo zkušenosti s nákupem kufru na Hondu pcx 125 (2014)? Kukám po netu a originál se nabízí včetně opěrky a zámku na klíč ke skútru. Chápu to správně že mi do něj dodají vložku dle mého klíče a je to v ceně? Protože jinak můžu koupit od firmy SHAD (předpokládám výrobce a Honda si to jen rebrenduje) a k tomu dokoupit opěrku. U SHADu by mě zajímalo jestli bude vložka od Hondy kompatibilní (nechci pokud to nebude stát majland další klíč)

    Originál (3500): http://www.obchodmch.cz/...original-prislusenstvi--honda/honda-pcx125-kufr-29lt-s-nosicem-rv2010-13/
    Shad (1200 + 650 + 600): https://www.motonakup.cz/kufr-na-moto-a-skutr-shad-sh29 + https://www.motonakup.cz/operka-zad-shad-d0ri40-pro-kufry-sh29-sh33-sh34 + příadně vložka zámku Honda dle líče.

    Plotny pro uchycení jsou v obou případech v ceně.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Aktuálně na ČRo: Host Lucie Výborné - Hostem je Miroslav Lisý, motocyklový kaskadér a instruktor. Jedna věc je koupit si motorku, druhá umět ji dokonale ovládat. Miroslav Lisý s ní žije už 40 let. Jak nás může zachránit umění správně spadnout?atd.

    Bavili se teď o Airbag vestách, používáte to někdo? Zkušenosti?
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    JAVESEU: jo, ta rychlost je zásadní faktor. protože jinak jezdí jak prasata..
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    DAN_F: Je pravda, že doprava v Asii je výrazně pomalejší a teda o proti Evropě respektive Praze mnohem bezpečnější :)
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    HAFI: MCFLY: jak píše DAN_F, nebydlím v Česku..
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    HAFI: Píše, že v řidičáku. Bude to zahraniční legislativa, předpokládám, že japonská :)
    HAFI
    HAFI --- ---
    8BB76E1: ty mas v technicaku maximalni rychlost 30km/h?
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    8BB76E1: Větší tah a 50km/h je oxymóron :D
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    8BB76E1: jo a pak je tu ještě ten detail s řidičákem, že já smím legálně jen do 30 km/h..
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    MCFLY: když tady je všude 40 nebo dokonce 30.. jen jeden větší tah má 50. tak si říkám, aby mě zas někde nevyfotili. ale radary, co fotí zezadu prý nejsou až tak časté.. ^^
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    8BB76E1: :) nebo to pojmeš jako my ostatní a budeš jezdit co to kde dá.. :D (mě jede 125 dylan i 110 :D)
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    8BB76E1: cestou do práce vyzkoušeno, a jede to i přes 60.. ^_^ takže teď si naopak budu muset dávat pozor, kolik vlastně jedu..
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    8BB76E1: tak vyměněno, a asi ok. maximální rychlost ještě nemám otestovanou, ale co jsem narychlo zkusil na rovince k nejbližší křižovatce, tak přes těch 50 to jde hladce..
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Akorat jeste resim, ze to ukazuje o 50% vetsi rychlost a nevymyslel jsem jak se to kalibruje. kdyz to ukazuje 100km/h, tak ve skutecnosti jedu 66km/h... Tusite nekdo jestli to u piaggio meraku na fotce jde nejak poladit? Pocitadlo ale meri kilometry spravne.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    HARVIE: KCE: DAN_F:
    Tak jsem to rozebral a opravil. Je tam osicka co ma bowdenem nahon z predniho kola. Na ni je snek co pohani plastovy zuby a pak kombinace plastovejch a mosaznejch kolecek/sneku. Problem nebyl v tom, ze by to nekdo stacel, to by odeslo prvni plastovy kolecko, ktery se toci nejrychlejc. Paradoxne byl problem az v poslednim kolecku, ktery se otoci jednou za 100m. Je tam sendvic, ze je na stejny osicce jako kolecko s cislama. To mosazny kolecko ma bejt na pevno spojeny s prvnim cisilkem, ale nebylo. nazhavil jsem kus dratu a propichnul jsem ho dirkou v mosaznym kolecku do toho plastovyho a dirku jsem zapajel cinem (jako vedlejsi efekt se navic to plastovy trochu roztavilo a prilepilo), takze se pocitadlo rozbehlo. Duvod proc ukazatel rychlozi bezel i bez funkcniho prevodu je to, ze je resenej nejak elektromagneticky indukci primo z neprevodovanejch otacek toho bowdenu. na fotce je oboje trochu videt.


    SPYYDY
    SPYYDY --- ---
    JAVESEU: To je příliš lichotivý, tolik moci ani pravomocí ti blbouni nemají. I když se tak někdy cítí.)
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    SAMOUT: Ne nadarmo se jim říká "MĚSTAPO". ;)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HABRENKA: Nevim kde je "u vas", ale asi to neni v Praze. S tema naplavama mas pravdu, problem je, ze nikdo jinej tu empika nedela.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SAMOUT: ale jsou... u nás jich zas tak málo není, horší jsou naplavy, co to tu neznaj a honej body...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam