• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKIMSkútr
    KCE
    KCE --- ---
    VACA: tak to vis ze bych se taky svezl ;)
    ale nejak si neumim predstavit jak se s tim klopi zatacky. navic to pro me uz postrada tu pruchodnost skutru + jednoduchou manipulaci a parkovani. to uz je jen krucek k tomu vzit treba lupo (jedno mi tu stoji;), tam na tebe dokonce neprsi a stabilita je taky suvereni;)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    VACA: Je to super. S mízní brzdou můžeš řídit i 400 ccm. Je to stabilní. Na křižovatce nemusíš dávat nohy dolů, když se naučíš zamykat kola při zastavení. Co mi prijde trochu divné je vysoký posez spolujezdce. Vysoko těžiště.
    VACA
    VACA --- ---
    KCE: A tak v zasade s tebou souhlasim. Ale priznam se ze bych se na tom chtel nekdy svezt.. Ono to nemusi bejt zas tak zle. Prej to dost dobre brzdi diky dvoum kolum ve predu, a taky to ma vic suvereni stabilitu treba na zmoklejch dlazebnich kostkach, kolejich apod.
    Ale za tu cenu je to asi trochu zcestny, no...



    KCE
    KCE --- ---
    _A5_: ..ale fuj!
    ;)
    _A5_
    _A5_ --- ---
    ...pak jsou tu jeste trikolky (Piaggio MP3), ktery jedou az 160 km/h a staci na ne ridicak B.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Jinak mám obsah 300 a menší bych nechtěl. Za 40 koupíš pěkný stroj. 10 si nech na počáteční servis.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    DUCATIMONSTER: Máš pravdu, já mluvím z vlastní rok starý zkušenosti. Nemám Áčko. Kdybych měl, kupuju 150+. Na druhou stranu mě to, že nemám Áčko limituje se zabít ve dvou kilech (v osmdesáti je to větší umění) ;)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    JAVESEU: skútry 125 jsou často dražší než větší, protože na ně staci řidičák na auto. Osobně bych se díval po něčem, na co je už potřeba A.
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    HABRENKA: Taky tam toho docela dost přebývalo :D něco jako: "Útok divokých naprosto neviditelných obřích mimozemšťanů"
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    HABRENKA: Máš pravdu. ps: prodám 3 zrcátka z Oktávky, 2 z Fábie a 1 co jsem si urazil sám :D
    EKIM: Doplň, díky. :D
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    JAVESEU: neco jako "seru na zacpy a parkuju kde chci" (a chybelo tam "sbiram zrcatka v lepsim pripade a pokuty za to posrany parkovani, kde chci" :D
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    EKIM: Podle mě je to hrozně krátký, ale už si nepamatuji, co tam bylo dřív, takže asi Díky :D
    EKIM
    EKIM --- ---
    Změnil jsem název diskuze, komu se to libilo se omlouvám, komu to připadalo stejný jako mě neni zač.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    KCE: Bal bych se servisu a hlavne dostupnosti nahradnich dilu na Kymco. Vsichni me od toho odrazovali, ale vim prd ;)
    KCE
    KCE --- ---
    SHADDIE: do 3 litru spotreby se vejdes, pokud to bude neco novejsiho. drazsi taky moc ne, nejvic napaleny jsou prave 125 protoze na Bcko. to kymco cos poslal je toho zarnym prikladem;)
    JAVESEU: zas to misto mezi nohama a kolik se tam toho vejde;) ja bych se sh300 vubec nestitil:))
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KCE: já Áčko mám, 250-300 by mi nevadila, pokud by to nežralo moc. Jen asi budou dražší.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    má smysl např. tohle ?

    Prodám Kymco xcitingR 300 i - Praha - východ - Bazoš.cz
    https://motorky.bazos.cz/inzerat/123300158/prodam-kymco-xcitingr-300-i.php
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    KCE: Já nemám Ačko, ale taky bych šel do tý stopadiny. Honda SH se mi tolik nelíbila, ale pravda že větší kola na kostky a koleje dobrý, ale nemá to ten "look" jako že si na motorce :D
    SHADDIE: Hele přes inzerát od týpka z kraje Prahy. Každopádně inzerát na motorkari.cz tam máš podle mě alespoň jistotu že ti to neprodá nějakej zm*d, protože by se rychle pakoval. :)
    KCE
    KCE --- ---
    SHADDIE: ber aspon 150ku, v podstate zadne naklady navic a pojede to o trochu lip.. a neco ne vetsich kolech, honda sh, honda forza, pcx.. yamaha xmax, peugeot elyseo, v nejhorsim kymco
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    JAVESEU: Dík za tip. kde jsi ho kupoval? V bazaru nebo soukromá inzerce?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam