• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKIMSkútr
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    HARVIE: Taky bych asi věděl , jak líp utratit 110k. Ale on nemá řidičák na velkou motorku a dělat si ho nechtěl. Navíc si myslím , že se s tím musí jezdit blbě v zácpě.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    ZOIDBERG: to jo... i kdyby ti nespadla na zem, tak ji jako nepadlou neprodas, protoze ti to stejne nikdo neuveri... :-D
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    DUCATIMONSTER: to ma z toho, ze si kupuje takovou picovinu :-D
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    JAVESEU: Tvl tak typek se tam objednal. 14 dnů čekal na termin a dnes mu mechanik rekl , ze trikolky nedělá. :D Spatne mu prý při objednání rozumel.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    EZOP: Dobrý kup. Alespoň už to mašina za sebou. Motorku, která nebyla položená, to teprve čeká. Pokud nejsou hnuté brejle, nic se neděje
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    EZOP: Tak to je super kauf!
    EZOP
    EZOP --- ---
    Ahoj, chtěl bych všem zúčastněním poděkovat za postřehy tipy a informace. Včera jsem byl vyzvednout Piaggio Liberty 125 ABS i-get z roku 2017 najeto pouze 1500km po prvním majiteli registrováno a koupeno v ČR.
    Táta to koupil dceři, která ujela pár km pak ji to na příjezdové cestě když to dávala na stojan upadlo a od té doby na to nevlezla.... schytala to brzdová páčka, která je ohnutá a drobátko stupačka. Kdyby mě na to neupozornil ani bych si toho nevšiml....
    Musím říct že vzhledem k aktuálním cenám ojetých skútrů to byl mimořádně dobré deal. Bratru 45 000. Jsem velmi spokojen.
    ještě jednou díky

    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    JAVESEU: Dík . Uz je tam objednany.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    DUCATIMONSTER: Mám dobrou zkušenost s: https://www.abmoto.cz/servis-motocyklu/ Je tam mobil na toho servisáka, tak se zkuste domluvit. Je to v Lahovicích (u Radotínského mostu = 10 minut z Anděla).
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Nemáte prosim někdo kontakt na féroveho mechanika v Praze , co by se koukl známému na trikolovy skútr Piaggio MP3 500 2013 ? Dnes to koupil a chtěl by , aby se na to podival člověk co tomu rozumí , případně něco opravil, nestalo to nesmysl a netrvalo měsíc. Ja davam svůj až do Kolína a tam se mu jezdit nechce. Díky
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    SAMOUT: Ty máš novější model, já u té 2014 se pohybuju mezi 2,5-2,7 alespoň podle budíků.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SAMOUT: tyhle maly hondy v novych verzich jezdi uplne na minimum. I velka Forza 125.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    PCX 125, taky brzda - plyn, 2,1l/100 km. Ja furt rikam, ze je to nejlepsi vozidlo do mesta ever :-).
    BIO23
    BIO23 --- ---
    Forza 350 , 100kg, styl spíš brzda x plyn 3,5l/100
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JIMMYJAMES: no hele tankuju cca 4,5-5l a ujedu na to tak 120-140km. Přesně změřený to nemám ale 3l to nejsou :).
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    JIMMYJAMES: Ty Číňani jsou nenažraný. Ta 50ka žere taky cca 3,5l/100 km.
    JIMMYJAMES
    JIMMYJAMES --- ---
    HOLAKAC: Spotřeba 4 l/100km?! o.O To je dost hodně. Moje Yamaha N-MAX 125 (najeto cca 16k) žere cca 2,8, a to jezdím brzda-plyn, resp. „jako dobytek“, slovy kamaráda…
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    HOLAKAC: Ok, tak to asi sedí...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    THE_MIRACLE: 80-90 podle větru no. Vážím necelej metrák. Ale nemám žádný úpravy (jak jsi psal o odblokovaném variátoru). Je to prostě kus ze skladu bez jakýkoli úpravy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam