• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKIMSkútr
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Regulátor napětí se mi kdysi na skútru s motorem Derbi pokazil, takže bych tuto možnost nevyloučil. Vyměnili mi to v servisu.
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    NIKDAS: Ahoj, zase se mi něco vysralo na skůtru (20letej derbi predator 2T). Na to jak málo s ním jezdím je to děsná drbačka...

    Tentokrát přestaly svítit světla (přední, zadní, dálkovky, ani podsvícení palubovky a kontrolka světel). Zato blinkry, brzdové i jejich kontrolky, jakož i kontrolka oleje, fungujou normálně.
    Zkoušel jsem projet google a napadají mě čtyři možnosti, žádná z nich není jednoduchá, budu muset zase sundávat spoustu plastů, tak se radši ptám, jestli máte tip i na něco jinýho, případně ať jdu rovnou na jistotu.
    1. Žárovky (je celkem divný, že by odešly najednou, ale je možný, že zadní nesvítila už nějakou dobu, zkoušel jsem koukat skrz plast, ale není tam dobře vidět, jestli je, nebo není prasklá žárovka).

    2. Pojistky (co jsem koukal do návodu, tak je v celém přístroji jen jedna 4A).

    3. Regulátor napětí (osobně tipuju, že to bude on, ale musím sehnat voltmetr, abych to otestoval).

    4. Někde povolenej kabel/kontakt (to by i vysvětlovalo proč ostatní kontrolky/světla jedou)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    JAVESEU: Zmoknes a stojis v zácpě :D
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    HARVIE: To si vždycky říkám, když potkám po Praze nějakou tříkolku, že je to kombinace nevýhod auta a motorky dohromady a nechápu proč si to někdo pořizuje. :D
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    HARVIE: Taky bych asi věděl , jak líp utratit 110k. Ale on nemá řidičák na velkou motorku a dělat si ho nechtěl. Navíc si myslím , že se s tím musí jezdit blbě v zácpě.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    ZOIDBERG: to jo... i kdyby ti nespadla na zem, tak ji jako nepadlou neprodas, protoze ti to stejne nikdo neuveri... :-D
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    DUCATIMONSTER: to ma z toho, ze si kupuje takovou picovinu :-D
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    JAVESEU: Tvl tak typek se tam objednal. 14 dnů čekal na termin a dnes mu mechanik rekl , ze trikolky nedělá. :D Spatne mu prý při objednání rozumel.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    EZOP: Dobrý kup. Alespoň už to mašina za sebou. Motorku, která nebyla položená, to teprve čeká. Pokud nejsou hnuté brejle, nic se neděje
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    EZOP: Tak to je super kauf!
    EZOP
    EZOP --- ---
    Ahoj, chtěl bych všem zúčastněním poděkovat za postřehy tipy a informace. Včera jsem byl vyzvednout Piaggio Liberty 125 ABS i-get z roku 2017 najeto pouze 1500km po prvním majiteli registrováno a koupeno v ČR.
    Táta to koupil dceři, která ujela pár km pak ji to na příjezdové cestě když to dávala na stojan upadlo a od té doby na to nevlezla.... schytala to brzdová páčka, která je ohnutá a drobátko stupačka. Kdyby mě na to neupozornil ani bych si toho nevšiml....
    Musím říct že vzhledem k aktuálním cenám ojetých skútrů to byl mimořádně dobré deal. Bratru 45 000. Jsem velmi spokojen.
    ještě jednou díky

    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    JAVESEU: Dík . Uz je tam objednany.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    DUCATIMONSTER: Mám dobrou zkušenost s: https://www.abmoto.cz/servis-motocyklu/ Je tam mobil na toho servisáka, tak se zkuste domluvit. Je to v Lahovicích (u Radotínského mostu = 10 minut z Anděla).
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Nemáte prosim někdo kontakt na féroveho mechanika v Praze , co by se koukl známému na trikolovy skútr Piaggio MP3 500 2013 ? Dnes to koupil a chtěl by , aby se na to podival člověk co tomu rozumí , případně něco opravil, nestalo to nesmysl a netrvalo měsíc. Ja davam svůj až do Kolína a tam se mu jezdit nechce. Díky
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    SAMOUT: Ty máš novější model, já u té 2014 se pohybuju mezi 2,5-2,7 alespoň podle budíků.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SAMOUT: tyhle maly hondy v novych verzich jezdi uplne na minimum. I velka Forza 125.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    PCX 125, taky brzda - plyn, 2,1l/100 km. Ja furt rikam, ze je to nejlepsi vozidlo do mesta ever :-).
    BIO23
    BIO23 --- ---
    Forza 350 , 100kg, styl spíš brzda x plyn 3,5l/100
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JIMMYJAMES: no hele tankuju cca 4,5-5l a ujedu na to tak 120-140km. Přesně změřený to nemám ale 3l to nejsou :).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam