• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINATUNNELS.CZ , PLUGY.CZ
    PLUGY.CZ - zakázková výroba

    ~ aktuality
    ~ hnije mi ucho, help 24/24
    ~ bazar tunelů a pierců
    rozbalit záhlaví
    PAWTCHA
    PAWTCHA --- ---
    NIKKITA: no ja jsem mela prave s obema usima docela problemy, neprisly mi moc dobre zahojeny, takze jsem cekala spis pomerne rychle stahovani, ale jako u tebe, deje se to jen do urcite miry:/ najdu na webu jaky mam a poslu, ale budou to asi jen tri pary
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    PAWTCHA: Ahoj, já vím že máš teď jiné starosti, ale nemáš nějaké hezké tunely či plugy na prodej? Mám taky 14ky a ještě se nechystám jim dát vale...
    Jinak v hellu ti to (myslím za dva tisíce? ale abych nekecala) sešijou fakt pěkně, viděla jsem to na jedný holčině tady z nyxu a skoro bych to nepoznala... měla šestnáctky. Myslím, že tahle velikost se ti jen tak samovolně nestáhne. Já když mám den dva vyndané tunely, tak se to lehce smrskne, ale hned se to zase dá natáhnout. Taky záleží, jak dlouho to je od té doby, cos naposledy roztahovala. Dobře zahojené ucho hned tak nebude srůstat.
    PAWTCHA
    PAWTCHA --- ---
    ahoj, prosim o radu.. pred par dny jsem vyndala 14ky a ted cekam, co se bude dit:( prvni zuzeni o nekolik mm probehlo dost rychle, snad uz po 1-2dnech jsem nemohla prostrcit prst a u 2.ucha (ktere bylo dycky to problemovejsi) se dirka stahla jeste vice, ale ted jakoby se to zastavilo, ci dost zpomalilo.. nemate nekdo treba nejaky tip, co pomaha a usnadnuje stahovani? nebo mam proste cekat? a pokud se nekomu z vas nestahly, sli jste na chirurgii? pokud ano, kolik to cca stalo a jak je to narocne? diky!
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    60 zamluveny
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    prodám nevyzvednuté dřevěné tunely, velikost 60mm, cena dohodou
    i srdíčkový dvacítky
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Limitovaná Vánoční edice v černém

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Limitovaná Vánoční edice


    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    .-]



    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    PJOTRA108: sry za pozdni odpoved, byla jsem mimo cr. nase centrala se nachazi v kanade. drtiva vetsina produktu je vyrobenejch primo tam, vyjimku tvori nektere drevene a kostene / rohovinove sperky.
    PAN_TOFEL
    PAN_TOFEL --- ---
    PAN_TOFEL: plugy uz nejsou ..
    PAN_TOFEL
    PAN_TOFEL --- ---
    zdravim shanim dva pary Flashu ( tunelu ) o velikosto 20 a 22 mm

    idealne vymenim za 16 a 18 mm budto ocel nebo kamene plugy

    foto postou .,.
    PJOTRA108
    PJOTRA108 --- ---
    SARKALINA: Sorry, uz jsem na to nasla na strankach, ten achat je fakt bomba, hned jak budu mit adresu, tak objednavam..... odkud pochazi? Jsi nechala vyrobit v Cesku na vlastni zakazku nebo privezla odnekud? Jestli se muzu zeptat...
    PJOTRA108
    PJOTRA108 --- ---
    SARKALINA: Z ceho je ten ruzovy kamen? A orientacni cena?
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    LAZZAR: no co ja vim, tak byli treba problemy s tim ze posilali uplne jiny zbozi nebo jen pulku zasilky, nebo neposlali nic a penize si nechali anebo neposlali zbozi ani na dobirku...
    LAZZAR
    LAZZAR --- ---
    ONITSUKATIGER: Ahoj proc by sme nemeli nakupovat u superpercingu? mam v planu si tam neco objednat, tak nevim jestli delam spravne :D z jakyho duvodu na ne poslali trestni oznameni?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Tak nejaky podzimni novinky:

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    NIKKITA: tak ja mam 8/9 plugy a ty maj po obvodu i 10, takze to je takovy flexibilni .)) ale ok, koupim ty osmicky .) dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam