• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINATUNNELS.CZ , PLUGY.CZ
    PLUGY.CZ - zakázková výroba

    ~ aktuality
    ~ hnije mi ucho, help 24/24
    ~ bazar tunelů a pierců
    rozbalit záhlaví
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ONDRA_PATA: a proc chces akryl? vzdyt to smrdi ..
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ONDRA_PATA: a velikost?
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    ahoj,dlouho nemuzu sehnat bud plnej plug bez vzoru,jen cernej,akryl a sroubovaci nebo plnej silikonovej.
    jde mi o to,aby mi to v uchu drzelo,bez gumicek a hlavne bez vzoru.
    je to dost problem co jsem koukal...
    NESKY
    NESKY --- ---
    ahoj, koupím tunel ocelový velikost 12mm
    stahuju z 20mm , případně i naušnice do něj - líbí se mi kroužky s kuličkou?
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    Konecne v usich..:-)

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Mmmm!
    Eben - netvrdší
    Indické dřevo - nejžlutější
    Pink Ivory - nejvýraznější
    Ořech - nejlehčí
    Mexický palisandr - nejzebrovatější
    Laskavec - nejvícksežrání
    Cesmína - nejsvětlejší
    Oliva - nejvoňavější


    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ***KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2013***












    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    BARBARDUCHA: ahoj...ty 33ky..mela bys foto? diky
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    BARBARDUCHA: mám tu tunely páry -
    60mm
    41mm
    18,5mm
    20mm srdíčkový
    33mm listy

    kusový -
    37mm
    16,5mm
    15,5mm
    15mm
    15mm
    16mm
    13mm
    12,5mm
    12,5mm


    plugy
    17,5mm par
    17,5mm 1x
    19,5mm 1x
    18mm 1x
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    mám tu nějaký nenošený tunely ze dřeva různých velikostí, vyměnim za něco do papírku nebo podle dohody. klidně i vyrobim na míru :) jsem s prahy
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    NIKKITA: diky!
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    SARKALINA: Skvělý :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    /// MÁME NOVÝ WEB !!! ///

    PLUGY.CZ - ZAKÁZKOVÁ VÝROBA DŘEVĚNÝCH PLUGŮ

    /// KONEC HLÁŠENÍ ///
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Nějaký nový zakázky:

    1/ ořech a buk, 43 mm


    2/ ořech 62 mm, stáří 15 let


    K prodeji je mix australských dřev:
    25 - 35 mm


    19 mm
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Představujeme první kolekci dřevěných plugů, kterou jsme pro Vás vyrobili přímo v naší TUNNELS.CZ dílně.



    Díky Vám všem fungujeme již sedmým rokem a přišel čas posunout se dál. Po bohatých zkušenostech s různými materiály jsme
    dospěli k závěru, že by nebylo od věci rozšířit sortiment a Vaše uši obohatit o zakázkovou výrobu dřevěných plugů.
    Vyrobili jsme pro Vás první várku plugů z velmi kvalitních a vzácných australských dřev se zajímavou kresbou. CZECHMADE.

    Původ dřeva
    Dřevo, které jsme při výrobě použili, pochází ze dvou druhů Eukalyptu - Eucalyptus Marginata s červeným nádechem a Goldfield
    s okrovým tónováním. Tyto až 40m vysoké stromy se vyskytují převážně v západní části Austrálie. Těžba ušlechtilých dřevin
    podléhá v Austrálii přísným legislativním normám a státní kontrole a probíhá velmi šetrným způsobem (často jen ve formě
    odřezávání kmenových výrůstků starých stromů, které kmen nepoškozuje). Povrch plugů jsme opakovaně ošetřili několika druhy
    přírodních vosků a olejů, abychom prodloužili jejich životnost a Vám aby se dobře nosily.




    Každý plug z kolekce má za sebou svůj vlastní příběh a je díky vlastnostem dřeva, které jsme opracovali, unikátní.

    Máte-li rádi bezobrázkový minimalismus, pak pro Vás rádi na zakázku zhotovíme plugy dle požadovaných rozměrů. Barevnostně
    je rozhodně z čeho vybírat.



    Měli byste vědět..
    Ačkoliv pracujeme pouze s ověřenými přírodními materiály a vybíráme netoxické druhy dřeva, které jsme testovali několik měsíců
    sami na sobě, alergická reakce se nedá 100% vyloučit. Pokud zaznamenáte nějaké podráždění ušní dírky (pálení, svědění,
    zčervenání), ihned plugy vyndejte a kontaktujte lékaře za účelem konzultace dalšího postupu. Mějte na paměti, že je dřevo
    pórovité a tudíž by mělo přijít pouze do styku se zahojenou dírkou. Jako každý organický materiál, i dřevo stále pod vlivem
    přírodních živlů pracuje. Pro zachování co nejdelší životnosti Vašich dřevěných plugů zamezte kontaktu s vodou, a to
    v jakémkoliv skupenství. Také počítejte s tím, že při častější expozici budou plugy na přímém slunečním světle tmavnout.



    Péče
    Součástí každé objednávky je mix vosků a flanelový hadřík, pomocí nichž plugy jednou za dva měsíce ošetřete. Stačí nechat
    malé množství vosku rozpustit mezi prsty, nanést rovnoměrně na plug a flanelovým hadříkem přeleštit. Výrazně tím
    prodloužíte životnost TUNNELS plugů. Obsah sáčku by měl vystačit na cca 5 - 8 použití. Pokud byste uvítali krátkodobé
    instruktážní video, rádi ho pro Vás natočíme.



    Budete-li mít nějaké dotazy k našemu výrobku, rádi Vám je zodpovíme na telefonním čísle 775 387 384, nebo na emailu
    tunnels@centrum.cz. Můžete nás také kontaktovat prostřednictvím služby Skype (tunnels.cz).

    Věříme, že budete s našimi výrobky spokojeni, a že nás podpoříte v rozvoji další zakázkové výroby.

    Děkujeme!

    TUNNELS.CZ
    PAN_TOFEL
    PAN_TOFEL --- ---
    MONOEGO: co za ty trojuhelniky ? vzdy me to nejakym zpusobem lakalo .)
    ZUZZA
    ZUZZA --- ---
    me prebytky : 14mm černy akrylatovy plug s gumickama a 2* černy akrylatovy roztahovak na 16mm, taktez s gumickama. za levno nebo vymenou.. praha
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam