• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINATUNNELS.CZ , PLUGY.CZ
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    NIKKITA: diky!
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    SARKALINA: Skvělý :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    /// MÁME NOVÝ WEB !!! ///

    PLUGY.CZ - ZAKÁZKOVÁ VÝROBA DŘEVĚNÝCH PLUGŮ

    /// KONEC HLÁŠENÍ ///
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Nějaký nový zakázky:

    1/ ořech a buk, 43 mm


    2/ ořech 62 mm, stáří 15 let


    K prodeji je mix australských dřev:
    25 - 35 mm


    19 mm
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Představujeme první kolekci dřevěných plugů, kterou jsme pro Vás vyrobili přímo v naší TUNNELS.CZ dílně.



    Díky Vám všem fungujeme již sedmým rokem a přišel čas posunout se dál. Po bohatých zkušenostech s různými materiály jsme
    dospěli k závěru, že by nebylo od věci rozšířit sortiment a Vaše uši obohatit o zakázkovou výrobu dřevěných plugů.
    Vyrobili jsme pro Vás první várku plugů z velmi kvalitních a vzácných australských dřev se zajímavou kresbou. CZECHMADE.

    Původ dřeva
    Dřevo, které jsme při výrobě použili, pochází ze dvou druhů Eukalyptu - Eucalyptus Marginata s červeným nádechem a Goldfield
    s okrovým tónováním. Tyto až 40m vysoké stromy se vyskytují převážně v západní části Austrálie. Těžba ušlechtilých dřevin
    podléhá v Austrálii přísným legislativním normám a státní kontrole a probíhá velmi šetrným způsobem (často jen ve formě
    odřezávání kmenových výrůstků starých stromů, které kmen nepoškozuje). Povrch plugů jsme opakovaně ošetřili několika druhy
    přírodních vosků a olejů, abychom prodloužili jejich životnost a Vám aby se dobře nosily.




    Každý plug z kolekce má za sebou svůj vlastní příběh a je díky vlastnostem dřeva, které jsme opracovali, unikátní.

    Máte-li rádi bezobrázkový minimalismus, pak pro Vás rádi na zakázku zhotovíme plugy dle požadovaných rozměrů. Barevnostně
    je rozhodně z čeho vybírat.



    Měli byste vědět..
    Ačkoliv pracujeme pouze s ověřenými přírodními materiály a vybíráme netoxické druhy dřeva, které jsme testovali několik měsíců
    sami na sobě, alergická reakce se nedá 100% vyloučit. Pokud zaznamenáte nějaké podráždění ušní dírky (pálení, svědění,
    zčervenání), ihned plugy vyndejte a kontaktujte lékaře za účelem konzultace dalšího postupu. Mějte na paměti, že je dřevo
    pórovité a tudíž by mělo přijít pouze do styku se zahojenou dírkou. Jako každý organický materiál, i dřevo stále pod vlivem
    přírodních živlů pracuje. Pro zachování co nejdelší životnosti Vašich dřevěných plugů zamezte kontaktu s vodou, a to
    v jakémkoliv skupenství. Také počítejte s tím, že při častější expozici budou plugy na přímém slunečním světle tmavnout.



    Péče
    Součástí každé objednávky je mix vosků a flanelový hadřík, pomocí nichž plugy jednou za dva měsíce ošetřete. Stačí nechat
    malé množství vosku rozpustit mezi prsty, nanést rovnoměrně na plug a flanelovým hadříkem přeleštit. Výrazně tím
    prodloužíte životnost TUNNELS plugů. Obsah sáčku by měl vystačit na cca 5 - 8 použití. Pokud byste uvítali krátkodobé
    instruktážní video, rádi ho pro Vás natočíme.



    Budete-li mít nějaké dotazy k našemu výrobku, rádi Vám je zodpovíme na telefonním čísle 775 387 384, nebo na emailu
    tunnels@centrum.cz. Můžete nás také kontaktovat prostřednictvím služby Skype (tunnels.cz).

    Věříme, že budete s našimi výrobky spokojeni, a že nás podpoříte v rozvoji další zakázkové výroby.

    Děkujeme!

    TUNNELS.CZ
    PAN_TOFEL
    PAN_TOFEL --- ---
    MONOEGO: co za ty trojuhelniky ? vzdy me to nejakym zpusobem lakalo .)
    ZUZZA
    ZUZZA --- ---
    me prebytky : 14mm černy akrylatovy plug s gumickama a 2* černy akrylatovy roztahovak na 16mm, taktez s gumickama. za levno nebo vymenou.. praha
    MIMM
    MIMM --- ---
    Prodám 2 ocelové šroubovací tunely 20mm (je to spíš něco mezi 19 a 20mm), chvilku nošené, už roztahuju zase dál. Za 200kč + poštovný oba. Kdyžtak do zpráv.

    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    prodám:
    24mm 1x chir. ocel s gumičkami, 24mm akril s gumičkami-pár
    22mm akril s gumičkami
    20mm trojúhelník-akril, 20mm titan se závitem, 20mm chir. ocel se závitem
    18mm akril černý-gumičky, 18mm akril bílý, 18mm rohovina s číslem 8, 18mm kokos, 18mm opál, 18mm kost
    17mm chir. ocel na závit
    15mm chir. ocel na závit
    8mm zub plug, tunel, 8mm spirála-rohovina, 8mm chir. ocel s gumičkou, 6mm kokos tunel, 8mm akril s gumičkami-černý, 8mm opál tunel.

    cena dohodou - DYŠTAK POŠTA..

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    PAWTCHA
    PAWTCHA --- ---
    NIKKITA: no ja jsem mela prave s obema usima docela problemy, neprisly mi moc dobre zahojeny, takze jsem cekala spis pomerne rychle stahovani, ale jako u tebe, deje se to jen do urcite miry:/ najdu na webu jaky mam a poslu, ale budou to asi jen tri pary
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    PAWTCHA: Ahoj, já vím že máš teď jiné starosti, ale nemáš nějaké hezké tunely či plugy na prodej? Mám taky 14ky a ještě se nechystám jim dát vale...
    Jinak v hellu ti to (myslím za dva tisíce? ale abych nekecala) sešijou fakt pěkně, viděla jsem to na jedný holčině tady z nyxu a skoro bych to nepoznala... měla šestnáctky. Myslím, že tahle velikost se ti jen tak samovolně nestáhne. Já když mám den dva vyndané tunely, tak se to lehce smrskne, ale hned se to zase dá natáhnout. Taky záleží, jak dlouho to je od té doby, cos naposledy roztahovala. Dobře zahojené ucho hned tak nebude srůstat.
    PAWTCHA
    PAWTCHA --- ---
    ahoj, prosim o radu.. pred par dny jsem vyndala 14ky a ted cekam, co se bude dit:( prvni zuzeni o nekolik mm probehlo dost rychle, snad uz po 1-2dnech jsem nemohla prostrcit prst a u 2.ucha (ktere bylo dycky to problemovejsi) se dirka stahla jeste vice, ale ted jakoby se to zastavilo, ci dost zpomalilo.. nemate nekdo treba nejaky tip, co pomaha a usnadnuje stahovani? nebo mam proste cekat? a pokud se nekomu z vas nestahly, sli jste na chirurgii? pokud ano, kolik to cca stalo a jak je to narocne? diky!
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    60 zamluveny
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    prodám nevyzvednuté dřevěné tunely, velikost 60mm, cena dohodou
    i srdíčkový dvacítky
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Limitovaná Vánoční edice v černém

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Limitovaná Vánoční edice


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam