• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PIXYBurning Man Project
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    SQUEAKY: Pocital jsem to od boku a jak jsme to jeli my (RV, moc jsme nekoukali na ceny atd) tak jsme to udellai 75 za jednoho s tim, ze to proste bylo v plny palbe a uzil jsem si to mega, nicmene predpokladam to jde udelat levneji a dostat se nekam k ?50?predpokladam. Nicmene to uz je level, za ktery byc htam nejel a jsem rad, ze jsme zvolili variantu drazsi, ale pohodlnejsi.
    SQUEAKY
    SQUEAKY --- ---
    GRISS: dakujem :)
    GRISS
    GRISS --- ---
    MRTVY_KENNY: tohle kupodivu problém nebyl a ani při vracení nic neřešili. Auto jsme teda vyluxovali, otřeli interiér, ale že by tam byl nějak extra bordel, se říct nedá. Nejvíc byl problém získat vůbec nějaké auto. I přes potvrzenou rezervaci nebylo připravené a ani podobně velké. Kluci pak teda udělali scénu a auto nakonec po třech hodinách dohadování bylo...
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    GRISS: a auto pujcit neni problem? v nekterem z tech blogu jsem pochopil, ze se jim moc nechce pujcovat auta do toho pisku..
    GRISS
    GRISS --- ---
    SQUEAKY: asi hodně záleží na jak dlouho bys to plánoval
    když to vezmu kolem a kolem:
    letenka nás vyšla na 19 000 Kč
    lístek na 7 500 Kč
    dobré je mít s sebou kolo, které splašíš tak za 25 babek
    dobré je přispět i nějakému kempu a stát se jeho součástí – to nás vyšlo na 5 500 Kč (díky tomu jsme měli každý den super snídani a ještě lepší večeři, výborné zázemí s kuchyní, stany se sezením a vybaveným barem od alkoholu přes pivka a juice, taky jsme nemuseli tahat vodu, byla zajištěná i sprcha
    půjčení auta (myslím na 13 dnů) za 19 000 Kč
    počítej, že jídlo v restauraci máš tak za 10 - 15 babek, ale malé burrito seženeš i za dolar dvacet
    v krámu potraviny cca stejně drahé jako po Evropě (záleží, jak moc velký gurmán jsi)
    pivko v hospodě klidně i za 7 dolarů a víc, v krámě je pak levnější
    nakonec si připočítej to, co nacpeš do příprav a to přes krémy s faktorem +50 až po světýlka, který jsou součástí každého kostýmů
    …takže asi tak nějak:) ať mě případně někdo doplní nebo opraví
    SQUEAKY
    SQUEAKY --- ---
    prosim ludia co ste boli na burning manovi. kolko vas to cele stalo? chcem si urobit predstavu kolko penazi mi bude treba na to cele :)
    AFRE
    AFRE --- ---
    SINC
    SINC --- ---
    ZOLTAN: jo v okoli 6:30 - Barbie Deatch Camp, bylo nekolik cechu. My byli na 5:30 D - Clusterf*ck United camp.
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    ZOLTAN: Ten s čírem byl určitě Vojta, jel do generátoru už docela brzo před BM :)
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Jinak kde jste kdo byl? Potkal jsem nejaky Srby, kteri rikali, ze nekde u 6:30 B s nima zije clovek, co prijel pomoct stavet, pry mel na hlave ciro, je to nekdo nyxi?
    Koukal jsem na par map s otiskama a u nas bylo jemne smouhovato, cilize par nasincu tam asi bylo :)
    Stavoval jsem se jen taky u Barbies abych zjistil, jestli tam nekdo jste. Rikali staresinove, ze tenhle rok si nejsou Cechama jisti a na seznamu lidi jsem po preletnuti okem nenasel zadneho Novaka na prvni a dal jsem nehledal. Kde jste byli?
    My byli Shadyville 8:30 E a jako hodne dobry :)
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    SINC: Burning man se mi protocil v neco o cem jsem poradne netusil ze se stane. Ztravil jsem polovinu festu v chramu a premyslel sam nad sebou. Na konci jsme to vymysleli tak, ze dame RV k vyjezdu a jak padne ttemple, pojedem na kolech k zaparkkovanemu autu. Jenze jsme vyjeli uz na cestu a nez jsme se proskakli kolonou, temple uz horel. Takze jsem zamacknul slzu a rikal si, ze to uvidim alespon na videu. Diky za tohle video!


    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    SINC: podle me je to logicky zpusob kolapsu, pokud je nosna konstrukce primarne z prken, kde je sirsi plocha smerovana ke stredove ose.. pak se to zlomi bud vlevo nebo napravo.. jeden smer prevladne.. a pada to zpocatku tim spiralovym stocenim, tj. jeden obvodovy kruh se tim lamanim tesne nad spoji pootoci vuci druhemu
    SINC
    SINC --- ---
    Spaleni letosniho chramu: https://www.youtube.com/watch?v=qpqFg7txXF4

    9:15 je videt jak se zriti - zatoci se kolem stredu. Zajimalo by mne, jestli to bylo planovany. Kazdopadne to bylo pusobivy.
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    Playa Vehicles: Burning Man 2014 | Biking Galleries | OutsideOnline.com
    http://www.outsideonline.com/...leries/outdoor-adventure/biking/Playa-Vehicles-Burning-Man-2014.html
    SINC
    SINC --- ---
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    CROME
    CROME --- ---
    klasika dreveny pivo a trenky
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    IN_DIE: Ne, nemam zkusenost, ale teoretickou znalost. I kdyz to tak vypada, nejsem uplne blbej. Proto se ptam zkusenejsich a doufam v jejich sdilnost. Easy :)
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    AFRE: tak tu ikonku si asi nevybral náhodou. odpovídá to faktu, že se musí ptát i na trenky:)

    ZOLTAN: kdyby ti tady někdo napsal, ať tam běháš nahatej a utíráš si zadek šmirglpapírem, tak to uděláš?:)
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Tak mam listek, cilize, jak je to s tema trenglema? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam