• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANTICLOVEKPND crew výběh někdo ňákej flek?:)
    prostě o PND, pokec, porady, doporučení? :) hrajem electro, drumec, drumtekk, tekk až HC... a někdy totální zvrácenosti který by se dali snad nazvat jedině pandacore :D

    Následující akce:

    05.12. Cross - PND + PESS + někdo na dolní stg





    máme srdce správných pandišek připravená konat krystalické dobro v podobě parties takže pokud nejsi fašoun,komouš nebok klerofašista neni problém se dohodnout na nějakym hraní ;)
    rozbalit záhlaví
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    MLIKARNA:
    CHUCKEBONO:

    Ale zase tu jeste takhle zivo nebylo...
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    tomuhle se uz da konecne fakt rikat poradna kupa sracek, gratuluju :D
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    Dneska jsem zažil už lecos šílenýho, ale to, co je k vidění tady....
    Reborno, malá rada: Změň si ID, zapomeň na tohle audiitko, odejdi z nyxu třeba na hofyland, vytáhni počítač ze zásuvky, zapal se a pomalu a pečllivě uhoř.
    THEAGONY23
    THEAGONY23 --- ---
    YAKURO: není zač ... :D tak vydžet tam nebyl problem ... akce to byla hodně luxusní :) jsem rád že mobil zaznamenal zvuk v docela dobrý kvalitě
    YAKURO
    YAKURO --- ---
    THEAGONY23: Pecka! Dekuju a skladam uctivou poklonu zes to vydrzel takhle prubezne celou noc natacet a tak peckove sestrihat-Respect!
    TMH
    TMH --- ---
    tak myslím, že úroven týhle diskuze klesla dneska nejníž v historii, reborna dostala víc palečkú než -2, a to ještě ke všemu za mrdku kterou sem píše každej den když se zrovna nemazlí s konečníkem.
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    REBORNA: Jo takova diskuze o vietnamcich, ta je desne smerodatna. Mas stesti ze Tvuj zivot ridi tahle diskuze, muj ridi Vomitorium :))
    LAZZAR
    LAZZAR --- ---
    BAN BAN BAN nebo se pobleju.
    THEAGONY23
    THEAGONY23 --- ---
    YouTube - BAREVNEJ MATRIX NEASI vol.1 [PND+TRANZIT]
    http://www.youtube.com/watch?v=isjQil8QFHY
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    teda panďáci, máte to tu fakt hezký, to se musí nechat! rád se sem chodim odreagovat od toho hnusnýho světa všude okolo! ;-)
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    taaaaak dalsi clovek vyhral misto v mem ignoru :) byste neverili jak je ted ta diskuze ssvezi ...


    sbohem reborno :)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: A to, že sem to cca desetkrát v životě, tzn. od sedmnácti do sedmadvaceti, tzn. průměrně jednou za rok, s přítelem zkoušela, bych zrovna nedefinovala tak, že to mam ráda. Nicméně opět děkuju, že to tady zmiňuješ a nepoužíváš například mojí oblíbenou formulaci jisté sexuální praktiky. Škrtneš už to, prosím pěkně, ty zmrde?!
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: Laskavě škrtni nebo přepiš svuj třetí nejnovější příspěvek. Jistě chápeš proč. Děkuji.
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    REBORNA: A nechces zmizet ty? Hele ja ani nevim kdo je Chcanda a Samuela nevim jakyho myslis... Znam jich vic.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: Psal si například, že sem měla něco se Chcandou, Samuelem atd. O to ani tak nejde, ale ten zbytek byl fakt síla. Ty si to podle mě už ani nepamatuješ. Takže zmiz, ať sem můžou dávat ostatní něco, co mě potěší.
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    REBORNA: Ty uz tady rozkazujes? Bez si radsi cist Flood Science and Technology.
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    REBORNA: Hele ja myslim ze si ze sebe delala zajimavou vsim... A nikdo solidni o tebe nezakopne i tak... Ale nikdo z Tebe nedelal devku, prece do zadku to ma rada kazda a nejenom devky. A s tim prekrasna... K tomu bych dodal jeste nejaky charakteristiky, pac krasna je kazda zena, nebudes tomu verit, ale pro kazdyho je ideal krasy jinde. Myslim si ze hledat partnera s tim ze mam pevny prsa, hezkej zadek a nemam vrasky je malo. Ono tohle ma 50% svetovy populace. Ale jak dlouho to vydrzi? Titul je sice investice, ale kazdej asi vi jak to chodi... Daly se ruzne koupit. A to nemluvim o jinejch titulech jako je MBA. To je teprve byznys, vyda ti ho za 20 tisic zahranicni skola pres internet.
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    ERIKK: Jo libilo, ale ne na mne... Nasili muzu pachat na jinejch...
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: ja myslel ze kdyz byla Anicka jeste ziva a davali jsem ji ty elektrosoky ze se ti to vazne libilo :D

    ted si teda klesnul u me :)
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    YAKURO: To bude bolet... A ja nemam rad bolest.

    ERIKK: Tak je rozdil nekomu skutecne ublizit, nebo tohle. A timhle se bavim skvele. Tohle ale neni ublizovani, spis takovej trolling.
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    REBORNA: A jako kdybych to cos napsala mel brat vazne a nedelat si z toho srandu, tak se musim jit zabit, pac to neni mozny, co ses schopna splodit... Jako kdyby Te sem nepozval nejakej jinej dobrak, tak se o tom ani nedozvis, ale tech bezcitnejch a bezduchejch lidi je tu asi vic...

    BTW: Ja zase brecim zes mi rekla tlustoprde...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam