• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANTICLOVEKPND crew výběh někdo ňákej flek?:)
    SMRAKNA
    SMRAKNA --- ---
    http://vimeo.com/20286090 Přiznejte se, kdo čůrá do vany??? A kdo do ní sere? To je námět na anketu a ne takový dětinskosti jako ojíždění Reborninýho zduřelýho análu..
    SMRAKNA
    SMRAKNA --- ---
    Dřív mě to tady docela bavilo, řešily se tu samý hovna, mrdky, sračky a podobný docela zajímavý věci, potom sem se chvíli smál demenci novýho, skoro to vypadá jako stálýho, přírůstku, ale už mě dost nudí.... Anti dej jí banán, vykouřim tě a můžeš mi to potom udělat do zadku :)
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    REBORNA: dnes si jen průměrně blbá, že...
    SAHARA
    SAHARA --- ---
    REBORNA: úplně jednoduše...někdo to fotit musel...
    SAHARA
    SAHARA --- ---
    REBORNA: mě na tkw nikdo neinformoval, kdyby si to tady nezačala rozebírat, tak nic nevím....jaká škoda:(

    REBORNA: jo, ze vztahu do vztahu jde jedině velmi vyspělá žena, jsem ráda, že jsem tě poznala(spíš viděla) na konfrontaci s tebou jsem jaksi neměla kýbl...a navíc, jaký další vemeno z tkw by se potom asi chlubilo, že tě přefiklo?...vždyť to už je o nemoc...
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    VIDEO Macháček a Budař: Otevřeně o sexu | Ahaonline.cz
    http://www.ahaonline.cz/clanek/trapasy/55411/video-machacek-a-budar-otevrene-o-sexu.html
    JONYY
    JONYY --- ---
    ANTICLOVEK: díky strejdo:)) já ankety rád :P
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    tak tu máte tu anketu vy haranti! hrajte a hádejte se :)
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    Z4IK: Ten minus byl ze zvyku :)
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    REBORNA: Co jsem tam kdy napsal jsem myslel vazne. Ono to melo bejt ze srandy?
    YAKURO
    YAKURO --- ---
    hlavne uz fakt drzte hubu nebo se ji nezbavime :D
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    anti kde je ta beruna?
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    REBORNA: plusik "Drž radši hubu a kuř, stejně ti brzo zalepíme krk spermatem"
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    vy se tady porad bavite o nakym TW analu ale analni sex prece neznamena si ho nechat vykourit od holky co ma v hlave nasrano
    _DUX_X_
    _DUX_X_ --- ---
    REBORNA: hej v klidu já relaxuju nechtěl jsem po tobě rozbor nihilistickýho humoru kterej tak trochu sdílim :D
    YAKURO
    YAKURO --- ---
    Reborna: v tvoji hlave mozna v nasi diskusi urcite ne..
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    YAKURO: Já nejsem technařská děvka, já sem prej psytrancová víla, který ale už několik let imponuje a baví tekkno... :)
    YAKURO
    YAKURO --- ---
    Reborna: mluvi z tebe zkusenosti ty zvadla technarska devko
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    VIOLKA: Ale já si nepřála, aby mě TEJDEN_V_BOTE na tuhle diskuzi upozornil a přitah mě sem timhle hnusnym způsobem a aby mě tady někdo propíral.

    Jinak fotka hezká, ale ten pyj patří trochu hloubš do krku a nedoporučuju vyvolávat silnější ejakulaci pomocí masírování varlat a tlaku na kořen nebo anus ve fázi deep throatu, mohla by ses fakt přidusit a zalepit ... :)
    NEVIMVOE
    NEVIMVOE --- ---
    YAKURO: sem tam vytáhnu hlavu z prdele jako Reborna a objevím se, že :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam