• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILANLXRDuchové,Poltegaister,strašidla unás..aneb místo kde jsem něco takového zažil,doporučení na místa kde přespat a něco nadp
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    KEPASO: nějaké další indormace o tom domě? proč tam straší kdo tam žil atp? :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MILANLXR: Strašení na Housce začalo zejména po té, co se tam objevil mediálně zdatný kastelán...

    (ale je fakt, že když jsme tam kdysi šli na výlet a těsně před Houskou se začalo blýskat bez bouřky, tak to bylo dost působivé.)
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    BASTOCH: Houska je uplne centrum para dění..

    jinak behem zitra udelam nastenku,nejake odkazy atd.tak kdyby mi nekdo chtel pomoct s motiva prispevkama..posilejte do posty.diky:)
    KRYSTOF_
    KRYSTOF_ --- ---
    + samozrejme proslulej ceskoKrumlovskej mlyn , :)) co si vybavuju , tak rikali , ze se tam bojej chodit , hehe
    SWEEAT
    SWEEAT --- ---
    informace pro nebojacny cestovatele po vlasti:dnes vychazi specialni dil ENIGMY a budou tam nejstrasidelnejsi mista v cesku na prazdninovy vylety juchuuu...
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MAXXIS: čoveče nevim, kde tam přesně hledat. až kamoše uvidim, zeptam se ho.
    MAXXIS
    MAXXIS --- ---
    kepaso
    MAXXIS
    MAXXIS --- ---
    zdar rad bych vedel kde presne to je
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Latzelova kaple s hrobkou ve Vidnavě

    Uprostřed lesů a lomů, které vlastnil tamní továrníci si nechali postavi hrobku a z druhé strany kapli. Je to pobořené, místní mládežníci tam páchají pařby.

    Ale cítit se tam velmi divně a že vás tam něco nechce je velmi snadné.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    No, já jsem slyšel něco o místě, kterýmu se říká Pohádka. Jedná se o nějakej opuštěnej dům, kde je zanechanej stín událostí. Tuším, že to je ve Středních Čechách. Kámoš ví přesně souřadnice.

    jo teď jsem si vzpomněl, je to u Bělé pod Bezdězem. Někde jse vidět ten dům.
    http://www.mapy.cz/#x=134051200@y=137400832@z=13@mm=FP@sa=s@st=s@ssq=B%C4%9Bl%C3%A1%20pod%20Bezd%C4%9Bzem@sss=1@ssp=124813312_127631360_146243584_145686528
    BODLINKA
    BODLINKA --- ---
    UNREALONE: byli jsme tam na čundru. celé místo má zvláštní energii, těžko popsat. taky těžko říct do jaký míry se to zvrhlo v menší davovou hysterii. nicméně tam co sme přespávali (jinde než je volně přístupná noclehárna pro čundráky), jsme měli v noci pocit přítomnosti něčeho. v mém případě to byl jen pocit jako by mě někdo sledoval. pak jeden kamarád viděl ve stejných místech jakoby nějakou postavu. když sme se o tom začli bavit, shodli sme se na podobných pocitech a poté už se to zvrho v zmíněné šílenství a pak sme se zlili tak, že nám už to bylo jedno :)
    Mě tenkrát bylo asi šestnáct, nebo sedmnáct ostatním +-podobně, takže detaily si nevybavim, pro mě to tehdy byla spíš sranda. ale to nic nemění na tom, že to místo zvláštní.
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    kamarád jednou přespával na zřícenině hradu Andělská Hora a údajně tam měl hodně divoké sny...ale to já mívám i jen když spím na neznámém místě (kdekoliv)


    BODLINKA: zkušenost?
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ja bych se rad mistnich okultologu zeptal: jak takove straseni/radeni vypada?
    BODLINKA
    BODLINKA --- ---
    MACHEPELA: zjevují se kdo?

    zajímavou zkšenost sme měli kdysi na zřícenině hradu Krašov. Stojí to celkově za výlet, tak zkuste vyrazit a přespat tam.
    MACHEPELA
    MACHEPELA --- ---
    ...slyšela jsem,že pod Řípem a u Černýho jezera se zjevují.Asi jen báchorky.
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    doporucuji sve (= Zilog) auditko "Divne jevy a mista okolo nas" na Cyberspace. Prispevku z mistnich luhu a haju je tam pozehnane, vcetne nekolika mych vlastnich zazitku, budu rad, kdyz tez necim prispejete.
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    nahodim jednu celkem zajimavou diskuzi, co jsme pred casem cetla ;) - deti si asi neporidim btw. :D

    http://www.aukro.cz/phorum/read.php?f=366&i=3958&t=3958&view=h
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Tak nekdo poradte misto - to zni zajimave - prespat nekde s duchem :-))

    ...jsem ale docela skepticky ze nejakeho nekdy potkam, takze jsem zvedavy jestli sem nekdo neco napise...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam