• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILANLXRDuchové,Poltegaister,strašidla unás..aneb místo kde jsem něco takového zažil,doporučení na místa kde přespat a něco nadp
    MACHEPELA
    MACHEPELA --- ---
    BODLINKA: zjevují se tam prý průhledné bytosti. :)

    Někde mám knihu o místech zjevení z různejch koutů světa,bo o komunikaci skz media.Najdu a pak vyberu ňáký ty pikantní;) Kdysi v takovým tom metru časáku by članek o hotelích ,kde straší,teda všechny abroad.Tak namátkou:The Feathers ve VB,bo Jamaica Inn ve VB s kočáry a hlasy,v Kanadě pak James Bay Inn Victoria se zvonícími telefony,chladem a paranoiou.Kdybyste měli cetu kolem:)
    Osobnější zkušenost jsem měla třeba i u mě na chalupě, v Mezouni,kousek za Prahou.V době kdy jsme dost vyvolávali duchy ,pak kámošku vyděsil Cobain ,při její cestě na latrínu.Zjevil se ji dost s nešťastným děsivým výrazem a pak odplul. Nebo zjeveni koně,kterej tam nebyl...
    Dobrý jsou taky záhrobní varování.Mou máti takhle varovala zesnulá bábi,když matka usla ve vaně,řekla ji,ať nás střeží.Krátce na to se přihodily takový náhody,jakože mě matka přivolala nezvykle dřív domů ze dvorku,byla nekompromisní , a pak na to místo,kde jsem si hrála ,spadla koruna stromu.
    Myslim,že setkat se s duchy můžem takřka všude ,stačí bejt jen tomu otevření,i když větší jejich projevy asi přicházej neočekávaně.
    RADO1
    RADO1 --- ---
    Osobne na taketo veci verim, prave preto mi z nich naskakuju zimomriavky. Aj ked sa mi zatial nic takeho neprihodilo. Asi nie som dostatocne citlivy....
    RADO1
    RADO1 --- ---
    V mojom okoli [pribuzni, znami] su ludia, ktorych navstivili "duchovia". Ci uz to bol niekto neznamy [mojej sesternici, ked este bola mala], ale nedavno zomrely pribuzny [teta, spoluziacka, znama].
    Moja sestra spala v Skotsku v hoteli, kde celu noc nad jej izbou zena kricala v nekonecnych orgazmoch. Rano sa postazovala majitelovi [segrin znamy], na co on odpovedal, ze nad nou uz ziadne poschodie nie je.
    Ale kedysi to bol vraj bordel, ktory vyhorel a zhorelo tam par zien...
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    ENTENTYKY: tak to je teda drsná diskuze:)
    BODLINKA
    BODLINKA --- ---
    HYPNOTICA: na Libštejně sme nebyli, jestli si dobře pamatuju. Díky za tip, spojit to dohromady bude fajn výlet.
    Sice tyhle místa už moc nevyhledávám (ani se jim nebránim), ale o to objektivnější bude snad můj pocit z místa.
    HYPNOTICA
    HYPNOTICA --- ---
    BODLINKA: A byli jste na Libštejně?? Ten je od Krašova 12 km a je to jakoby dvojhradí. Tam si myslím, že je to s hysterickýma pocitama horší... Na Krašově se mi nic moc nedělo....
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    LSDMASACRE: jezis ten druhej link je ale prasečina. to ani nečtěte :D
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    KEPASO: díky .)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    KEPASO: nějaké další indormace o tom domě? proč tam straší kdo tam žil atp? :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MILANLXR: Strašení na Housce začalo zejména po té, co se tam objevil mediálně zdatný kastelán...

    (ale je fakt, že když jsme tam kdysi šli na výlet a těsně před Houskou se začalo blýskat bez bouřky, tak to bylo dost působivé.)
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    BASTOCH: Houska je uplne centrum para dění..

    jinak behem zitra udelam nastenku,nejake odkazy atd.tak kdyby mi nekdo chtel pomoct s motiva prispevkama..posilejte do posty.diky:)
    KRYSTOF_
    KRYSTOF_ --- ---
    + samozrejme proslulej ceskoKrumlovskej mlyn , :)) co si vybavuju , tak rikali , ze se tam bojej chodit , hehe
    SWEEAT
    SWEEAT --- ---
    informace pro nebojacny cestovatele po vlasti:dnes vychazi specialni dil ENIGMY a budou tam nejstrasidelnejsi mista v cesku na prazdninovy vylety juchuuu...
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MAXXIS: čoveče nevim, kde tam přesně hledat. až kamoše uvidim, zeptam se ho.
    MAXXIS
    MAXXIS --- ---
    kepaso
    MAXXIS
    MAXXIS --- ---
    zdar rad bych vedel kde presne to je
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Latzelova kaple s hrobkou ve Vidnavě

    Uprostřed lesů a lomů, které vlastnil tamní továrníci si nechali postavi hrobku a z druhé strany kapli. Je to pobořené, místní mládežníci tam páchají pařby.

    Ale cítit se tam velmi divně a že vás tam něco nechce je velmi snadné.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    No, já jsem slyšel něco o místě, kterýmu se říká Pohádka. Jedná se o nějakej opuštěnej dům, kde je zanechanej stín událostí. Tuším, že to je ve Středních Čechách. Kámoš ví přesně souřadnice.

    jo teď jsem si vzpomněl, je to u Bělé pod Bezdězem. Někde jse vidět ten dům.
    http://www.mapy.cz/#x=134051200@y=137400832@z=13@mm=FP@sa=s@st=s@ssq=B%C4%9Bl%C3%A1%20pod%20Bezd%C4%9Bzem@sss=1@ssp=124813312_127631360_146243584_145686528
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam