• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILANLXRDuchové,Poltegaister,strašidla unás..aneb místo kde jsem něco takového zažil,doporučení na místa kde přespat a něco nadp
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    CONSTANTINE888: tak dej nějakej konkrétní vzorek cos zažil?
    KCN2
    KCN2 --- ---
    tak byl jsem pracovne v Liberci pres noc, to mi nedalo a prosel jsem si krizem krazem obec Chvalcovice zminovanou o par topicu nize.....je pravda ze behem nekolika hodin jsem nepotkal ani zivacka, nicmene jinak na me tato mikro obec nebudila nijak zvlastni dojem, bud nemam zvlastni vlohy pro citeni para jevu nebo to proste je pouze obycejna vesnice...nebo by to chtelo tam stravit vice dni, let :) mel jsem jeste v planu zminovany hostinec ve Frydlante, ale k tomu jsem se nedostal, nicmene Frydlansti o nicem takovem nevi dle mych inforamaci...amen
    DIVER
    DIVER --- ---
    CONSTANTINE888: hele, tos ale nemyslel moc vazne sem prijit, rict nam, ze to tu mame radsi zavrit a jit klecet na hrach, vid? :)

    tady jsme dospeli lidi a pokud mas neco na srdci, opravdu nestaci tohle: "dokud nezažiješ neuvěříš....táhne se to za tebou jako prokletí....nikomu bych to nepřál...."

    takze, hochu, klid, zhluboka se nekolikrat nadechni a zkus to znovu a lepe :) pokud to bude mit hlavu a patu, mozna ti i sem tam neco uverime :)
    PAMETNIK
    PAMETNIK --- ---
    CONSTANTINE888: Dekuji za nabidku. Zatim nepotrebuji. Jsem dost silna osobnost na to, abych si s jestirky a jinou haveti v tehle spolecnosti dovedl poradit vlastnimi silami :-)
    BLAF
    BLAF --- ---
    CONSTANTINE888: Odhalil jsem te, ty jsi Keanu Reeves!
    CONSTANTINE888
    CONSTANTINE888 --- ---
    PAMETNIK: Astar osobne...:)mužu ti nějak pomoct?
    PAMETNIK
    PAMETNIK --- ---
    CONSTANTINE888: A jeje. Tak jeste Astar Benda a mame to tu komplet :-D
    CONSTANTINE888
    CONSTANTINE888 --- ---
    DIVER:ne ale mužu ti to zařídit....:):):)
    DIVER
    DIVER --- ---
    CONSTANTINE888: a mimozemstani te neunesli? analni sondy a tak? :)
    CONSTANTINE888
    CONSTANTINE888 --- ---
    BLAF:to bych tady musel zapsat detailně posledních 5 let mýho života.....stejně bys nevychytal ty podstatné spojitosti.....z krátka....gdysi jsem se pravidelně věnoval okultizmu...a těd v běžném životě se neustále setkávám z lidma kteří mají problém z paranormálními aktivitami.....dělal sem exorcizmy....očistoval prostory....prostě hruza.....neuvěříš dokad nezažiješ.....:)
    BLAF
    BLAF --- ---
    CONSTANTINE888: Rozepis se, cos provedl, a co se za tebou tahne, na obecna doporuceni nikdo neposlechne...
    CONSTANTINE888
    CONSTANTINE888 --- ---
    dokud nezažiješ neuvěříš....táhne se to za tebou jako prokletí....nikomu bych to nepřál....
    EUR0
    EUR0 --- ---
    CONSTANTINE888: pretoze ty si vyhladaval a? co sa stalo?
    CONSTANTINE888
    CONSTANTINE888 --- ---
    nikomu z vás nedoporučuji vyhledávat tohoto typu věci....neměli byste si s tímto zahrávat....budte rádi že s tím nemáte do činění....
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    pekna summary:)
    KATHRINA
    KATHRINA --- ---
    Města duchů: vylidnily je katastrofy
    Stávají se z nich strašidelná místa či města duchů.
    http://www.magazin.cz/cestovani/5738-mista-opustena-kvuli-katastrofam
    PAMETNIK
    PAMETNIK --- ---
    TLUSTEC: Zvedavce to prilaka a ostatni o tom ani nevi.
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    BLAF: nektere to prilaka, jine zas treba odlaka, tezko soudit.
    majitele lokalu, kde se dely podobne jevy, obvykle moc radosti nejasali.
    BLAF
    BLAF --- ---
    TLUSTEC: Zvlastni, ze duchove se objevili az pote, co tam postavili hospodu, a tedy je jim treba hostu :)
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    TLUSTEC: to zní hodně dobře. jakože do šenku na pivo? jenže ty bys mi nedovolil dát si pivo jak jsem tě tak četl:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam