• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILANLXRDuchové,Poltegaister,strašidla unás..aneb místo kde jsem něco takového zažil,doporučení na místa kde přespat a něco nadp
    CH4MISS
    CH4MISS --- ---
    KATYX7: ..je to foceno obyc fotakem, samsung s 600, zadny upravy sem na tom nedelal,jak sem to vyfotil tak to je, ani si nejsem vedom, ze bych to fotil na nakej delsi cas
    KATYX7
    KATYX7 --- ---
    CH4MISS: čim jsi to fotil?? A ta tvář je ti známá, nebo je to jako někdo uplně cizí, koho jsi nikidy neviděl?
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    CH4MISS: mne prijde, ze jsi to ty, ze jsi se z pohledu na fotografa presunul do pozice, kde ti neni videt do obliceje... ze je to foceny na delsi cas, proto jste tak rozmazany + mozna nejaka ta uprava v PS a duch je na svete
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    CH4MISS: je to zajimave, ale vetsina opravdu diskutabilnich duchu NENI barevnych - toto je bud predesla expozice, a nebo odraz nekoho, kdo stal mimo osu objektivu.
    CH4MISS
    CH4MISS --- ---
    ..asi 4 roky zpet jsem vyfotil tuto fotku, te hlavy co je nad tim klukem v levo sem si vsiml az po delsi dobe, nak si to nedovedu vysvetlit, treba to sem patri, kdyztak me smazte ..

    S6000105.JPG (1036134 B)
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    ANCHATON: ja myslim, ze to je prochozene ze az. a zdaleka nejen po nohach :)
    DRUI
    DRUI --- ---
    THQ: jj, pak je jeste dil ze slovenska s cachtickou pani a to je teprv prdel :D
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    TLUSTEC: treba tam je specialni cesta kterou nikdo nechodi dokud nezavadi o bludnej obrubnik
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    tedy krom onanujiciho bezdomovce a neumeleho pokusu ukrajinskych delniku o ziskani financnich prostredku.
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    obavam se, ze na petrine nic neni. tou trasou chodi davy studentu z hospody nahoru ke kolejim, kdyz uz nic nejede, a nikdy se nikomu nic divneho neprihodilo.
    THQ
    THQ --- ---
    DRUI: dík, je docela legrační nechat si historii Housky vysvětlovat americkou angličtinou od týpka co vypadá že přiletěl výsadkem z Iráku :-)
    PAMETNIK
    PAMETNIK --- ---
    DRUI: To je asi anglicky ze ? A tomuto jazyku nerozumim ...... . Jinak ale celkem prijatelne (podle meho nazoru) vysvetleni je i v ceskem serialu Strazce dusi (2x04). Samozrejme si musime odmyslet tu filmarskou "omacku", ktera je tam dodana aby to bylo poutave.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    ANCHATON: tak ja te tam vezmu.. :) jako neprazak a navic clovek co ma rad prochazky jsem stihla prozkoumat mista, kde mnoho mych kamaradu rodilych prazaku vubec nebylo :)
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    DAPHNEE: ja jsem klasickej prazak co o spouste mistech vubec netusi ani po x letech. napr. Nebozizek popravde slysim poprve :) ja teda nekreslim ale ve vice lidech bych se tam urcite projit nebal :)
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    ANCHATON: nejenom to udoli je zajimavy... zkus si nekdy vecer projit trasu (staci nebozizek - hrad) a uvidis...
    je to tam fakt vesely misty...

    ja se tam chystam pristi tyden na prochazku, chodivam si obcas kreslit, klido zvladnu prochazku ve vice lidech a kresleni necham na jindy :)
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    DAPHNEE: sady myslis mezi hradem a petrinem? jo ty jsou super..primo o tom udoli mezi tema dvema kopci jsem vlastne cetl tu baji...pry tam je brana uplne nekam jinak tak jsem si rikal ze by tam obcas taky mohlo neco vylezt a zastrasit :)

    a od lezeni mame prece magickou lanovku :)
    THQ
    THQ --- ---
    A s tou Houskou je to teda jak? Planujem tam někde letos spát.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    ANCHATON: no ja to vidim tak ze je docela magicky narocny tam vylezt po vlastnich... primo petrin nevim nicmene sady doporucuji :)
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    Klid tady.Díky za všechny že si ty vaše hovna budete řešit v poště.

    Peace.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam