• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILANLXRDuchové,Poltegaister,strašidla unás..aneb místo kde jsem něco takového zažil,doporučení na místa kde přespat a něco nadp
    JOPS
    JOPS --- ---
    VONBONBON: yep, kdo nezazije nepochopi, vim, ze se mi neco podobneho stalo, kdyz mi bylo asi deset let... Jediny co si pamatuji je ta hruza :)) Tma jak v prdeli vis, ze neco, nebo nekdo stoji v pokoji a delas, ze tam vubec nejses....
    DIVER
    DIVER --- ---
    no ja uz to taky zaradil mezi tipy na vylety pro letosek. kldybyste tam nekdo jel driv nez ja, ocekavam tady podrobny report :)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    _JP_: tak sám tam nejede, jsme také dohodnuti na nějakých 5ti lidech... tak až bude trochu teplo... :)
    GIANT
    GIANT --- ---
    tak rozhodne bych taky nekdy zajel. zas naka bujna fantazie, nebo si tam dela nekdo z lidi prd.l ;-)
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    DIVER: pojeď. v blízký době berem kameru a pojedem autem se samolepkou ghostbusters.
    DIVER
    DIVER --- ---
    sragory. ja bych jel :)
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    FIRED
    FIRED --- ---
    co se tam delo/deje?
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    MILANLXR: myslíš že je to až takhle? já jsem pro každej experiment či srandu, tak nevím...
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    LSDMASACRE: neporadím..ale kazdopadne to je opravdu hodně velká odvaha,tam bych nešel ani za dne.)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    nevíte někdo jak je to teďka s pohádkou u Šumavy? Já jen že se tam chystám přes noc, tak třeba jestli to nemá nový majitel...
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    DIVER: :)))) to je vtipny no
    DIVER
    DIVER --- ---
    popisek: nova - tabu - duch (pry) vstoupi do kamery :)
    BLAF
    BLAF --- ---
    SNIPERCZ: V Praze docela casto nadprirozene mizi penize na magistratu
    SNIPERCZ
    SNIPERCZ --- ---
    Zdravím, mám dotaz co se týká míst s "častým" zjevením nebo kde se děje něco nadpřirozeného, nejlépe v Praze, jsem hledal na netu různé věci, ale nic mě neodkázalo na konkrétní místa.
    JOPS
    JOPS --- ---
    BLAF: ver tomu, ze to ten smysl dava.... stuhnes hruzou a ani vedet nechces CO TO JE...
    BLAF
    BLAF --- ---
    JOPS: Ja ti nevim, nedava to moc smysl. Prece kdyz ti nekdo vleze do loznice, tak se automaticky podivas, kdo to je, ne?
    JOPS
    JOPS --- ---
    MORTWYRTHA: sednout si vedle mlhy a pokecat ? :) to neni spatnej napad ne ? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam