• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILANLXRDuchové,Poltegaister,strašidla unás..aneb místo kde jsem něco takového zažil,doporučení na místa kde přespat a něco nadp
    Místo kde povyprávíme své zážitky ze setkání s tajemnem,duchem,strašidlem..místo kde každému odvážnému rádi doporučíme místo kde straší,řádí "něco"..na přespání,jako zkoušku odvahy. Místa kde vstávají chlupy na rukách...povyprávějte nám o nich. Lokality jsou jasné - Česko,Slovensko..
    rozbalit záhlaví
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    ZUBNI_VILA: u nas mame spatny cca 3 mista, co jsem vycitila... 1. je jedna strana baru, kde se pohybuju docela dost a nemusim to tam ani pres den, kdy mam porad co delat a porad s nekym komunikuju, natoz v noci kdy jsem tam sama, ticho... v tom miste je bohuzel mycka, pipa a dřez, takže když uklízim bar a připravuju snídaně, tak mám neustále pocit, že za mnou někdo stojí, naklani se nade mnou a kouka mi pres rameno... ten pocit je naprosto zivej, ze ma clovek chut se neustale otacet...naposledy se tam za mnou ozvalo strasne hlasite ,, EHHMMM" ze jsem az nadskocila leknutim a otocila jsem se, ze je to nejaky host... ale nikde nikdo... ani na kamere... dokonce jsem zavolala i kamarady z policie, co meli sluzbu aby to tam prijeli prohledat, jestli tam nekdo neni a nebyl... nikdo se nikdy neschoval... dvere zamcene... takze ja uplne vyklepana

    Dalsi misto je nad sklady, v internetove mistnosti, pokazde, kdyz jsem tam v noci byla, tak jsem za zdi slysela ranu, jako by na podlahu spadnul pytel s piskem... nikdy jsem se nesla podivat, co to je... nedelam chybu jako hororový hrdinové :-D.. sedim ani se nehnu strachy a cekam, az me prejde nejvetsi strach a paralyzace, abych se vydala na utek...

    No a posledni je v prvnim patre v jedne casti chodby. Jednou jsem sla spat tam na pokoj, kdyz v hotelu vubec nikdo nebyl a tim padem nehrozilo, ze by nekdo hledal na recepci. Kdyz jsem zacinala trochu usinat, uslysela jsem z vedlejsiho pokoje, jak nekdo otevrel a nasledne zavrel dvere... trvalo mi asi 2 sekundy, než mi došlo, že jsem v hotelu uplně sama.... Jako hostovi by mi to neprislo vubec divny, protoze host nevi, kolik je v hotelu jeste lidi a zvuky prisuzuje jinym lidem... ale ja, kdyz VIM, ze tam nikdo neni, jsem se mohla posrat strachy... uz jsem neusnula a zdrhla zpatky na recepci


    Tyhle veci jsem neslysela kdyz jsem byla rozrusena nebo moc unavena... byla jsem uplne v pohode, nevystrasena, nevystresovana, myslela jsem na neco uplne jinyho nez na nejaky bubaky.
    ZUBNI_VILA
    ZUBNI_VILA --- ---
    MORTWYRTHA: managerka rikala ze predevcirem tam spala a nikdo jinej tam nebyl tou dobou, a neco s ni zacalo trast a rikalo ji Ester vzbud se, vstavej,,, navic on ji nikdo nezna jako Ester ale vsichni co pracujou ji rikaji Dito, jeji pravy jmeno vim jenom ja,, no kdyz se vzbudila tak nic nevidela ,,, a hodne lidi i predchozi majitele rikali ze videli postavu chlapa chodit po chodbe a u sauny
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    ZUBNI_VILA: u nas v hotelu taky podle me neco je... na nocni se mi tam uz fakt nechce... ja jsem tam pres noc ale sama.. tfuj
    ZUBNI_VILA
    ZUBNI_VILA --- ---
    na duchy neverim, ale asi pomalu zacnu ,,,
    v patek v praci sedim na recepci, koukam na TV, v cely budove nikdo nebyl, vsechny dvere zamceny,,, kolegyne spala vedle me na gauci ,,, mame tam saunu , ktera byla zamcena, v saune je "panic alarm" kdyz se nekomu udela zle tak zazvoni a ja to slysim na recepci ,,, tak si koukam v klidu na TV a najednou zacal zvonit ten alarm, myslela jsem ze to je kolegyne, nez mi doslo ze ta je vedle me na sedacce, kdyz jsme se tam sly kouknout tak dvere ktery byli pred tim zamceny byli dokoran a klice jsem mela jenom ja a managerka ktera vybec nebyla v praci ten den ,,,
    to nechapu ..
    MARTHY09
    MARTHY09 --- ---
    MILANLXR: Je pravda, že trampové, zvlášť té starší generace, se hned tak nezaleknou, ale přeci jen, kdyby měla Pohádka působit tak, jak se o ní píše, nedělá to z ní zrovna ideální místo na přespání, natož opakovaně, i pro partu ostřílených chlapíků.
    Nicméně, nechci a nebudu tvrdit, že vše je výmysl, na to nemám důkazy, přidala jsem jen zkušenost od těch, kteří ta místa znají:)
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    MARTHY09: co vím tak trampové jezdej na ruzna takova mista a nemaj stim problem.maj trochu jinou naturu a pro strach uděláno to je jasný...ale pohádka si myslím je v tomhle opravdu vyjímečná.
    MARTHY09
    MARTHY09 --- ---
    Nechci vám kazit radost, taky jsem o Pohádce četla a chtěla se tam vypravit přespat, nicméně jen do chvíle, kdy jsem zjistila, že trampové z plzeňska do těch míst jezdí poměrně dlouho a pravidelně, dokonce i na tom statku několikrát přespali, a žádné strašidelné věci ani pocity nezaznamenali.
    Může to být tím, že nikdo z nich tam nejel nechat se vystrašit a třebas budete mít jiné zážitky, jen přidávám zdroj víc "ze života", než jsou Květy:)
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    DIVER: O důvod navíc proč tam jet. btw to "neco v nemcine" je prelozenej ceskej text
    DIVER
    DIVER --- ---
    tsyve, ona je tam i keska: http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GCYPEV

    ale dole pod ceskym textem je neco v nemcine. prelozil jsem si ovsem jen slovo "horor" :)
    DIVER
    DIVER --- ---
    btw. takova mala profesionalni deformace: jsou i jine zdroje nez Kvety, ktere hovori o tom, ze je to misto tajemne, strasidelne nebo vubec nejak zvlastni?

    v mediich delam a nerad bych cestoval pres pul republiky pouze na zaklade clanku v Kvetech :))
    REESHA
    REESHA --- ---
    mohli bychom vzit kamery a pojmout to jako Blait Witch :)
    REESHA
    REESHA --- ---
    LSDMASACRE: pokud pojedete, rad vemu auto a pridam se
    JOPS
    JOPS --- ---
    VONBONBON: yep, kdo nezazije nepochopi, vim, ze se mi neco podobneho stalo, kdyz mi bylo asi deset let... Jediny co si pamatuji je ta hruza :)) Tma jak v prdeli vis, ze neco, nebo nekdo stoji v pokoji a delas, ze tam vubec nejses....
    DIVER
    DIVER --- ---
    no ja uz to taky zaradil mezi tipy na vylety pro letosek. kldybyste tam nekdo jel driv nez ja, ocekavam tady podrobny report :)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    _JP_: tak sám tam nejede, jsme také dohodnuti na nějakých 5ti lidech... tak až bude trochu teplo... :)
    GIANT
    GIANT --- ---
    tak rozhodne bych taky nekdy zajel. zas naka bujna fantazie, nebo si tam dela nekdo z lidi prd.l ;-)
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    DIVER: pojeď. v blízký době berem kameru a pojedem autem se samolepkou ghostbusters.
    DIVER
    DIVER --- ---
    sragory. ja bych jel :)
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    FIRED
    FIRED --- ---
    co se tam delo/deje?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam