• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILANLXRDuchové,Poltegaister,strašidla unás..aneb místo kde jsem něco takového zažil,doporučení na místa kde přespat a něco nadp
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    HAYES: Nevidím. Když to přiblížím, tak to není o moc lepší, sám nemám lepší fotku, jen jsem ji uřízl, ale nezmenšoval. Můžeš prosím prozradit, co tam závadného mám vidět? Díky.
    HAYES
    HAYES --- ---
    GLOBETROTTER: nejenom ze to fake je, ale navic udelanej pekne amatersky. Jestli to nevidis, tak si to nazoomuj...
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    ASAFA: Omlouvám se za zpoždění, neměl jsem tu fotku k dispozici a páčil jsem jí z dotyčného dost dlouho. Kvalita "nic moc". Ale jak jsem psal, věřím, že to není fake.

    ASAFA
    ASAFA --- ---
    GLOBETROTTER: A mohli bychom ji vidět?
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Viděl jsem fotku, na které je duch cca dvouletého dítěte. Pořízeno mobilem (tedy žádný výměnný optický filtr), duch je nevědomky vyfocen odrazem od skleněné vnější stěny budovy (foceno v interiéru, venku už byla tma). Nikdo toho ducha nikdy neviděl, ale stávají se tam občas divné věci. Budova je nová. Živé dítě tam před objektivem proběhnout nemohlo, na to patro se dítě v takovém věku nemůže dostat, ale naopak v jiném patře několik dětí zemřelo. Pokud to není fake (nemyslím si to), napadají mě jen dvě vysvětlení, ale oboje se mi moc nezdají
    1) duch se tam objevil jen právě v okamžiku, kdy se autor fotky díval na display a soustředil se na sledování jiných detailů záběru
    2) kombinace odrazu a technologie záznamu způsobila viditelnost ducha
    Máte někdo nějaké jiné vysvětlení?

    Nic o oboru ohledně duchů nevím, k existenci duchů jsem spíše skeptický, ale té fotce věřím.

    WOJTESHKA
    WOJTESHKA --- ---
    CHORBON: no do hajzlu v Perimove mame chalupu tak asi budu radsi do Jilemnice jezdit pres Mricnou...
    PERSEFONA
    PERSEFONA --- ---
    CHORBON: něco podobného se mi kdysi taky stalo, na chatě cestou z hospody, (tehdy ještě přísně non-alco) jsme narazili na podobný výjev, vidělo to víc lidí, ale nebyla odvaha to zkoumat, taky bílá jakoby vznášející se postava v lese kousek od domu, kde se pár měsíců před tím oběsil soused
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    zdar predevcirem jsem jel v noci autem tady
    https://www.google.cz/...5!3m4!1s0x470eb9ce86fdecd5:0x65b556562ad85f9e!8m2!3d50.6295994!4d15.4508817
    asi v 23:00-23:30 a nikde na silnici nic a najednou zleva vidim jak se ke me blizi neco bileho asi 2.5m vysoky to bylo s nejasnyma obrysama, ale vetsi nez jeden clovek myslim ze to bylo siroky cca 1.5m priblizovalo se to do stredu silnice docela rychle jel jsem cca 50-60km/h videl jsem to bocnim okynkem a v posledni chvili i prednim oknem z auta bylo to uplne nepruhledny a kdyz jsem kouknul do zpetneho zrdcadka tak tam nic nebylo kolega co jel se mnou to videl taky tak jsme to pak otocili abych se ujistil ze tam treba nikdo nelezi nebo ze to neni nejaky pytel na strome coz byla prvni reakce kolegy, ale uz tam nic nebylo....
    DIVER
    DIVER --- ---
    Výzva pro odvážné: Kdo navštíví děsivý Noutonický hřbitov nedaleko Prahy? | Epochaplus.cz
    http://epochaplus.cz/?p=30679
    BIRLIBAN
    BIRLIBAN --- ---
    Máte zkušenost či něco načteno o jevu, kterému předchází, případně je s ním spojen, zvuk podobný šustění papíru/listí? Zda předznamenává přítomnost nějaké entity nebo se vztahuje k něčemu/někomu specifickému. Našel jsem jen pár zmínek, nic konkrétního ovšem..
    DIVER
    DIVER --- ---
    Záhadolog zkoumá paranormální jevy. Po Brně chodí s termokamerou - iDNES.cz
    http://brno.idnes.cz/...-prosel-stranske-skaly-dom-/brno-zpravy.aspx?c=A160909_142148_brno-zpravy_vh
    DIVER
    DIVER --- ---
    to mi připomělo jednu sci-fi. ta kniha není od určitý chvíle vůbec dobrá. četl jsem od toho autora i trilogii "mravenců", která trpí stejnými problémy. čtení bylo utrpení, protože jinak výborný nápady utopí ve svym podivnym stylu psaní, ale dávám to sem kvůli tomu nápadu.

    je to podobný téma jako "hráči se smrtí", ale je to víc rozvedený. z těch tanatonautů se stávají celebrity a opakovaně posunují hranice, kam se ještě dostanou i s návratem. a samozřejmě to úplně vždycky nevyjde. ale třeba je tam zajímavý, jak cestují po smrti společně a jak jsou braný jako takový letecký esa za první světový... :)

    jak říkám, nápady dobrý:

    Tanatonauti - Cestovatelé za hranice smrti - Bernard Werber | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://www.kosmas.cz/knihy/147414/tanatonauti-cestovatele-za-hranice-smrti/
    DIVER
    DIVER --- ---
    jen tak :)

    VIDEO: Duch opouští tělo! Důkaz o existenci posmrtného života? - tn.cz
    http://tn.nova.cz/clanek/video-duch-opousti-telo-dukaz-o-existenci-posmrtneho-zivota.html
    ARAGONIT2
    ARAGONIT2 --- ---
    osobně bych spíš doporučil kontaktovat Petra Velechovského...
    ARAGONIT2
    ARAGONIT2 --- ---
    jo, ten ji určitě pomůže..:)
    VALOR
    VALOR --- ---
    LOBOOMF:
    Vezmi ji k psychiatrovi a to co nejdriv.
    ARAGONIT2
    ARAGONIT2 --- ---
    HAYES:
    No, takových je asi málo, vetšinoou nasadí podle mně prášky a možná tak nevhodnou terapii, ale už neřeší, že problém není v tom že někdo slyší hlasy, ale v těch hlasech.
    HAYES
    HAYES --- ---
    ARAGONIT2: a nebo práce pro zkušeného psychiatra..
    ARAGONIT2
    ARAGONIT2 --- ---
    to je práce pro vymítače, nebo zkušeného léčitele-odvaděče duší..
    BLAF
    BLAF --- ---
    LOBOOMF: Mno a co otevrit tu stopu treba prave v Audacity a proste se kouknout, esli na krivce neco je nebo neni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam