• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VODRHACNC - teorie a rady pro domácí stavbu našich obráběcích strojů frézky, soustruhy, 3D tiskárny, vračky, pily, brusky etc.
    PROFOR
    PROFOR --- ---
    THERIDANE: Hur se to dela laserem, kdyz ma clovek klasicke cnc obrabeci centrum a ne laser... :D Ten odkaz na ty frezy byl velmi zajimavej...
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    PULP121: wait, neřešilo se to tady už dřív? Výrobky týhle hipster značky nepoužívaj metrický závity ale bastardy metrickejch průměrů a palcovýho stoupání...
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    THERIDANE: nejdeme skrz material , děláme jen kapsy , laser sme vůbec nezkoušeli nemáme. Myslím že teplem nebo nějakým vypalováním to nepůjde , je to taková gumová pěna(mini bublinky).
    PROFOR
    PROFOR --- ---
    PULP121: Mas query at to tu nezaneradujeme ;)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    nevim. dvě, čtyři. to je všechno. originál vypadá takhle.

    Campagnolo Track Hub Set Nuovo Super Record 36h w Lockring C Vintage Pista | eBay
    http://www.ebay.com/...H-W-Lockring-C-NOS-vintage-Pista-/271514821232?pt=US_Hubs&hash=item3f378b6270
    PROFOR
    PROFOR --- ---
    PULP121: Ahaaa - tak to sorry - jsem myslel, ze jsi proste nehledal - no - a kolik jich potrebujes? A z jakyho materialu?
    PULP121
    PULP121 --- ---
    z toho lispolu jsem to objendával před třema tejdnama a ještě nic nepřišlo. celý je to nějaký levý. tak jsem zvědavej. spíš nechápu, že to nemají třeba ve Fabory nebo nějakym podobnym krámu kde mají jinak uplně všechno...
    PROFOR
    PROFOR --- ---
    PULP121: protoze predpokladam, ze googlit umi kazdej a zaplavelovat to tady odkazy snad neni potreba... no dobre - ale kdyz demence, tak demence:
    matice šroubu ojnice M9x1 – 430-019390, 1-2555020 Rusko
    http://shop.autodilykrc.cz/cz-detail-553871-matice-m9x1-sroubu-ojnice.html
    Matice M9x1 uzavřená FIXNIPPEL, Osvětlení, Příslušenství, Doplňky na kolo. Lispol Bike - Eshop, jízdní kola, doplňky a komponenty na kolo
    http://www.lispol-bike.com/matice-m9x1-uzavrena-fixnippel
    Matice M9x1 s ozubenou podložkou, Osvětlení, Příslušenství, Doplňky na kolo. Lispol Bike - Eshop, jízdní kola, doplňky a komponenty na kolo
    http://www.lispol-bike.com/matice-m9x1-s-ozubenou-podlozkou

    nepsal jsem, ze je jich "tolik", jen, ze jsou - tady mas dva - nepsal jsi, jakou, tudiz tady mas tri ruzny typy - predpokladam, ze zbytek si najdes sam, kdyz se ti tyhle nebudou z nejakeho duvodu libit...
    PULP121
    PULP121 --- ---
    PROFOR: bez urážky, tvoje rada je mi platná jak mrtvýmu zimník. proč prostě nenahodíš odkaz na konkrétní krám když je jich teda tolik, jak říkáš?
    PROFOR
    PROFOR --- ---
    PULP121: No normalne kupuju normalie od rouska - tyhle atypy nejspis mit nebude - takze by potom zalezelo na tom, kolik jich potrebuju. Kdyby radove kusy, tak vezmu sestihran, na soustruhu do nej (zavitnikem) vyriznu zavit a rozpicham ji na matice. Kdyby vic, tak si proste vyberu nejlevnejsi shop, kterej najdu. ;)
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Zdravím, možná mi někdo poradí, hledáme vhodný nástroj pro frézování do do materiálu mix polyuretanu/lepidla/gumy, je to středně tuhá pěna, ohebná používá se jako povrch na řemeny.
    Při frézování se po zahřátí cuckuje, ucpává nástroj, nedělá pěkný tvar. Používáme na to tyto frézky.

    PULP121
    PULP121 --- ---
    PROFOR: že budu muset platit poštovný a zas tak moc jich neni. odkud by si objednával ty? můžeš poslat link? díky!
    PROFOR
    PROFOR --- ---
    PULP121: Co presne ti vadi na tech shopech nebo maticich, co ti vrati google? ;)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    ok. nevíte někdo kde sehnat matku M9x1 ?
    SARGONOUT
    SARGONOUT --- ---
    AKA_THE_A: ale kuchyna ma vyhodu digestora :)
    vsetky ledky OK sam som sa tomu cudoval
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    SARGONOUT: tavidlo ani pájka by se jíst neměly :P
    Obecně jakákoliv "chemie" by se měla provozovat mimo místo kde se dělá jídlo...

    Jinak všechny LEDky to přežily bez problémů? (svítí stejně jasně, žádný rozdíly v barvách atd)
    SARGONOUT
    SARGONOUT --- ---
    AKA_THE_A: ciastocne som to zahrial na cca 180 stupnov aby ked som na to fukal pistolou to nezazilo teplotny stres
    preco si myslis ze pajeni do kuchyne nepatri ?
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    SARGONOUT: wait, to's to celý pálil tou pistolí nebo část dělala trouba a pistol jen jako pomocnej nástroj?

    btw pájení do kuchyně nepatří >:-(
    SARGONOUT
    SARGONOUT --- ---
    tak maestro JVCNC mi pomohol neskutocnym sposobom ...
    zdokumentoval som co sa dialo potom co som dostal vyfrezovane "hruhy"







    MICA
    MICA --- ---
    MICA: Tak rekonstrukce dokončena :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam